Kupovina igara preko interneta

Koliko dana tacno cekas igru?

ne znam kad je tacno poslata valjda 29. drug je narucivao za mene i njega pre-order i njemu je danas stigao NBA a moje fife jos nema …

Tako se meni desilo sa GOW3 i BC2 narucio i cekao preko dve nedelje,da bi mi nakraju stigle jedan dan jedna drugi dan druga oba dve sa carine:)

ostaje samo da cekam i da se nadam najboljem :slight_smile:

Pricekaj do ponedeljka ako ti bas do tada ne stigne probaj ih nazvat telefonom,ako ne nakon tri radne nedelje oni ti salju novu igru ili ti vracaju pare kako ti hoces, ali verujem da ce ti stici.

Samo da se pohvalim da je fifa konacno stigla trebalo je mesec dana, ali dobro daleko je engleska :slight_smile:

Jel neko skoro narucivao sa The Hut | Fashion, Beauty, Home & Garden, Gifts & Toys Online sam BF3 LE i poslali su 25.10. i posto prvi put narucujem od njih neznam kakvi su jel brzo stizu posiljke?

sticice ti za par dana,sve zavisi od posiljke do posiljke…

Lol pa kako mesec dana cak i to josh iz uk,maximalno koliko cekam odatle je sedam dana,a recimo sa play azije cetrnaest…

TheHut to ti je Zavvi jedno te ista firma.

Pa jel brzo stizu posiljke?

Oko 7-10 dana je uvek, malo se samo strpis. Jedino je shopto dobar po brzini.

Pomagajte hitno je vratio sam osteceni BF3 ovima u englesku ali oni nikako da mi posalju novi stalno ke***ju nesto posalji taj mail vamo posalji tamo sve mislim da nesto varaju :frowning:

Nasao sam dobar servis za slanje robe iz Amerike.
Naime kupujes preko e-bay ili Amazon i navodis adresu koju dobijes od servisa a oni ti robu salju u Srbiju.
VIAddress : The Global Leader in Package Forwarding
Na ovoj strani imate video klip pa pogledajte za vise informacija.

Ovo mi je posebno interesantno jer sam mnogo puta naisao na extra jeftinu tehnicku robu ali nesalju je van Amerike
Jeftiniji su od konkurencije a salju i USPS-om
Srecna kupovina

Extra ,sada sam se registrovao, jesi probao nesto da kupis?Za koliko stize otprilike?

Ako je iz USA racunaj neka normala ti je 21 dan tri nedelje da ti stigne.

aha, to je bas dugo, ipak mislim je za nas bolje narucivati iz uk, mada se i ovde moze svasta naci, narocito na e-buy-ju.

Daleko je druga strana ošeana :emoticon-0100-smile,to da eBay je majka,ma da se i na USA sajtovima mogu naci JAKO jeftine stvari.

Koliko sam procitao paketi do 2,25 kg (5LBs) stizu do 5 dana (da li tu misle samo na radne dane ili ne, ne znam). Medjutim ono sto mi je privuklo paznju je postarina, koja do evrope (u primeru se navodi francuska) iznosi 53.28 dolara. Zanimljivo resenje, ali ako je stvarno postarina tolika ipak cu se ja drzati UK sajtova.

Cim je tolika postarina (53.28 dolara) lako moguce,to ti je onda neka expresna posiljka nije obicna posiljka,zato i placas toliko skupu postarinu,inace ti dani ti se vecinom misle na radne dane.

A ako narucis normalnom posiljkom koja se krece u proseku izmedju 5-10 dolara da bi ti paket stigao ti je neka normala 20-ak dana.
Ja sam narucivao jedno vreme iz Kanade i dolazilo mi je u proseku za 20-ak dana, a jedan put kontroler sam cekao cak i punih mesec dana.