Kupovina igara preko interneta

pomoglo je ovo sto je dev1603 napisao.extra hvala puno :slight_smile:

PayPal

Deo uvodnog dela konferencije koji je bio namenjen pitanjima, delimično se pretvorio u priču o PayPalu, a na pitanje iz publike o tome kada će ovaj servis biti omogućen i korisnicima u Srbiji, državna sekretarka za Digitalnu agendu, Jasna Matić, rekla je da PayPal smatra “tužnom pričom svoje karijere”.

Ona je rekla i da su iskorišćene sve formalne veze, ali i poznanstva, ali da su svi odgovori koje dobijaju “bez ikakvog stava”, a da isti problem ima i Makedonija.

20.april.2012.
:headbang:


Pozdrav , preko Shopto.net trazi neki 3D k**** , i ne mogu da narucim dok to nemam na svojoj kartici, uglavnom narucio sam igru pare sa kartice skinuli i sada moram da cekam 30 dana da vrate pare, jer neko od vas jos uvek narucuje odatle ili ?

Ponavljano je nekoliko puta, prolazi samo kartica Erste banke.

Narucuju. Erste, banka intesa i jos par banaka ima 3D verifikaciju procitaj postove pre.
Mogao si da napises sa kojom karticom si pokusao.

Sent from my IRC using Twitter

Da li postalo omoguceno da se sa Banca Intesa karticom kupuje preko ShopTo.net? Znam da ranije nije bilo moguce, pa me interesuje da li se u medjuvremenu nesto promenilo.

Ne može još uvek.

ok, hvala. :slight_smile:

Da li znate neki dobar sajt za kupovinu knjiga, a da nije Amazon ili eBay?

bookdepository.com
odlican za knjige

Gde je najjeftinije da se uzme Battlefield 3 za xbox naravno ? Na zavviju je 50 evra, što mi je previše, na shoptou nema, a po oglasima nema nijedan polovnjak ili nov po iole normalnoj ceni.

Na piku:Battlefield 3 (Xbox 360) - PIK.ba je 85km

To je još uvek oko 5000 dinara, puno mi je to.

Jbg nisam nigdje našao povoljnije i meni je mnogo ali kada dođe plata moraću kupiti

Koliko sam video feredon daje BF3 za 1000 dinara sa iskorscenim kodom,uzmi to i uzmi samo kod kod wahada i resio si problem za manje od 2000 :wink:

Prodat je, već sam video oglas :smiley:

Kupio ga ja :slight_smile:

ja na Piku kupio BF3 Limited Edition negdje pred izlazak igre za oko 30€, to mi je najgore ulozen novac u neku igru u zivotu dosad, razocaran sam skroz igrom, al necemo sad o tome

Koliko ste obicno cekali kada ste porucivali sa Base.com?

Nije bas preko interneta, ali cisto da pohvalim Wahada za super saradnju oko kupovine cd kljuca za Secret World! :rock:

Planiram da se malo posvetim ovom MMO-u pa ako jos neko hoce da igra… eto prilike da kupite za malo novca. :slight_smile: