Mortal Kombat 11 - Gameplay Reveal Trailer

Igrao sam jedno vreme 10 ali me nekako brzo smorila, nije kao tekken npr. Zanima me samo,ako znas, u odnosu na tekken 7 koja je razlika u tezini. Kako prihvata pocetnike ukratko?

Pa neces da imas problema na normal tezini u kampanji na primer ili protiv kompa ovako kada igras. Imas combo listu koja ti je dostupna u svakom trenu, kombinacije su iste donekle kao u prethodnim igrama tako da, ako si uspevao da se pohvatas tamo, ni ovde ti nece biti problem toliko. Ali naravno, sto vise igras i vezbas, to ces bolje da povezujes komboe, isprobavas koji kombo mozes da zapocnes pa da zavrsis nekim drugim ili nekom magijom. To ti sve objasne u tutorijalu koji je pozamasan. Bukvalno od nule pa do levela da jedva uradis kombo koji se trazi od tebe na ekranu, prste izlomis. Pa sad sve zavisi koliko si voljan da udjes u tu pricu. :slight_smile: Meni desetka uopste nije legla, na silu sam zavrsio kampanju samo da bih mogao ovo da zapocnem jer se kampanja nastavlja bukvalno gde je tamo stala. Ovde u 11-ici sam probao cak i online malo i za divno cudo uspeo sam par puta da pobedim, cak i fatality i brutality da odradim. :slight_smile:

1 Like

Hvala na pomoci. Mozda joj i dam sansu kad naleti neki popust.

1 Like
1 Like

PS5 uses a dynamic resolution with the highest resolution found being 3840x2160 and the lowest resolution found being approximately 3328x1872. Xbox Series X uses a dynamic resolution with the highest resolution found being 3840x2160 and the lowest resolution found being approximately 3584x2016. The resolution seems to very rarely drop below 3840x2160 on PS5 and Xbox Series X. The only resolution found on PS5 and Xbox Series X during the scenes capped at 30fps was 3840x2160. During gameplay the Xbox Series S uses a dynamic resolution with the highest resolution found being approximately 2688x1512 and the lowest resolution found being 1920x1080. Pixel counts at 1920x1080 are very rare on Xbox Series S. During scenes capped at 30fps the Xbox Series S uses a dynamic resolution with the highest resolution found being approximately 3456x1944 and the lowest resolution found being 2560x1440. The stage at 2:19 was the only stage found where the frame rate could drop below 60fps on PS5. Krypt mode runs at 30fps.