{MT} FIFA 19

Pa verujem, jer su sad timovi jezivi :slight_smile: Ali polako, cim udjes u WL posle 2,3 ces vec imati dobar tim, i onda ide lakse. Sto ne znaci da neces gubiti zivce idalje :slight_smile: Ma da, ja sam se odavno navukao na FUT i od tada uvek pre-order.


Evo moje ekipe za ovu wl, nakon vise razmisljanja koga kupiti…

Zasto li je totw Robertson toliko skup? :thinking:

Ljudi, jedno pitanje
Sad igram wl, i pobedim coveka 4:3, i na kraju utakmice kad treba da mi dodele coinse i sve to nesto zabode i kao da su ea serveri pali, internet moj radi super, usao sad u fifu vidim nisu mi registrovali pobedu a mec se zavrsio, mogu li nekako da ih kontaktiram ili nesto slicno?
Mislim nisam ja pacenik za pobede ali brate kad vec igram svaki dan i kad jurim neki plasman nije uredu…

Sjecam se prije 1-2 mjeseca sam gledao Castra i falio mu je win za top 100 i dobio je lika ali isto kad je trebao da dobije coine igra mu je pukla i nije dobio win sve dok nije kontaktirao support, inace mu je i strim pukao, lik ga je ddosao. :joy:

Fifa je postala bas pravo smece, a ja je igram i dalje. Evo cist primer da je ovo zaista smece od Fife

Golman mi brani van sesnaesterca, rukom naravno, a sudija pokazuje na korner zastavicu.
Svaku utakmica mora da padne bar jedan ubagovan gol.
Mislim da cu odustati od Fife… Ovo je ocajno.

Edit: Igram utakmicu, vodim 1:0 i coveku izadje, a meni ne uracuna pobedu?!
Igram utakmicu, 115. minut, vodim 2:1, izbacuje me iz igre jer mi je istekao ps+ i upisuje mi poraz…

Smece, smece…

Edit edita (:grin:) : Sa ovim brojem sarenih kartica su bas preterali. Secam se pre, bilo je neobicni videti da neko ima “specijalnog” igraca. Sad sam ja izgleda jedini koji nema nekog super mocnog igraca u timu. To je meni bas glupo, ali ocigledno da ljudima nije, cim skupljaju i vise trguju i rade kojekakve gluposti, nego sto igraju fudbal. U svoj tim sam ulozio preko 200k, a opet je retkost da naleti neko u mom rangu. Uvek igram protiv svemirskog Suareza sa 92 ocenom, cak i protiv “legendarnih” kartica (Lampard - 90). Koliko god dobro da igras i ubijes coveka, njemu je dovoljan jedan udarac u okvir gola i eto ga…

Nekada sam ljudima savetovao da igraju Fifu, sad ne bih mogao biti tako losa osoba, da savetujem da budu budale kao i ja (PES ne bih ni neprijatelju savetovao).

Smece, smece :grin:

1 Like

Baš komentarišem juče sa drugarom, igramo FUT zajedno. Fifu inače ja od 98 a on 2001-2002 ja mislim, i komentsrišemi da što se fudbala samog tiče ovo je dno dna, sam gameplay… Lopte se toliko često odbijaju, napadi su šablonizirani, tačno znaš kada ćeš ga dati a kada ne.
Onda balans igrača je kardinalan, ako ja imam npr. strootmana, wijnalduma i joao marija, neko ko ima modrića krosa i isca će biti toliko dominantan u odnosu na nas, ispadne kao da igraš sa idiotima nekim koji prvi put igraju fudbal. Da ne pričam o napadačima tu je tek drastična razlika.

Gameplay je djubre, a u isto vreme je toliko dobar osecaj kad te ide da nije normalno.

I plus je zavisnost od fut-a ogromna. Ja igrao do 3 jutros i sad ustao oper da igram, iako me je sinoc igra krala i lagala skoro celo veče.

2 Likes

Ko nije, rešavajte SBC Barca-Villareal, mozd za 6-7k da se resi a dobije se jumbo gold pack(24 gold igrača).

3 Likes

E upravo to, kao droga je :slight_smile: Vidim kako se iznerviras, potpuno se prepoznam u ovim tvojim postovima. Tako i ja poludim, a onda ne mogu da ne igram :slight_smile: Milion puta sam vec odustajao od Fife, a zapravo igram non stop godinama.

1 Like

Sinoc igram protiv coveka koji ima Maradonu, imteresantno je koliko on ne zna da igra a dao mi je 4 komada, na kraju sam se smorio i dao sestri da zavrsi utakmicu(samo da me ne izbace iz igre a ne mogu da ga gledam i da se nerviram).
Vracam se u sobu kad sestra mu dala gol i zavrsilo se 6:1 :joy:

2 Likes

Pa pretpostavljam da se on sprdao posle i da mu nije bilo bitno da daje vise golova…
Ali sama cinjenica da je dala 1 je dovoljna…haha
Ima talenta to je neminovno :joy:

Dobio kavanija :rofl:

Blago tebi, ja sve neke degene sobio, ali opet sam u plusu 15ak k bio…

Jok, EA podrska je uglavnom totalno beskorisna kada su ove stvari u pitanju.

1 Like

Usao u gold 3 i ostalo jos 6 tekmi, idemo na gold 1 :grinning:

1 Like

Divim se tvom optimizmu :slight_smile: Ja bih u toj situaciji ocekivao da izgubim bar 5 :joy: Srecno :muscle:t3:

1 Like

Ma mislim da mogu da dobijem sve realno, bas mi se igra a i usao sam u seriju …

Mislim i ja ali me skripta onda razuveri :joy::joy::joy:

1 Like

Mene malopre opljackala igra, 2 za redom ih gazim i primir gol oba puta u 91. minutu…

Odradio sam za 5k. Dobio neku crnu karticu (vrednost 13k). Ukupan profit oko 20k.

Ali dzabe, kad je Fifa meni svakim danom sve vece smece i sve vise me uverava u to. Upravo izgubih od nekog lika koji ima sve te “specijalne” kartice. Bio sam mnogo bolji, ali mi je covek dao dva gola na odbiju i to za pobedu u 120’. Retkost je primiti neki lep normalan gol.
Da se mogu ubacivati klipovi, bio bih najdosadniju u ovoj temi (mada sam i sad). Telefon mi je pun tih nerealno sugavih golova. Naprosto se zacudim kad vidim normalan i lep gol.

Koliko sam nekada obozavao Fifu, toliko mi je sada postala gadna. Igram je i dalje, jer boljeg fudbala i nema, a volim fudbal…