{MT} FIFA 19

Ljudi hitno mi treba odgovor :blush:
Naime izvukao sam Bernarda Silvu

Kada sa usao da vidim cenu, video sam da se prodaje za 50, 80k ali i da mnogo ljudi nudi oko 250, 300k coinsa za njega, kartica je u potpunosti ista i ljudi za nju nude toliko vise, znare li u cemu je fora i za koliko ga treba prodati…?
Inace izvukao sam ga i u player pick-u…

Au brate bas te oce Bernardo Silva :smiley:

To za 300k je nelegalni coin transfer, ne gledaj to.

Gledaj lowest bin na futbinu samo.

Ma video sam posle, nego sam se naprzio jer je bilo preko 20 ponuda oko 200k, ne znam sta su se zakacili bas za njega…prodao sam ga za 45k

Brate zanima me samo kako sa napravim taj lojaliti na igracima?

odigras sa njima deset utakmica ili samo zapocnes i izadjes 10x

Ali kad zapocne mora da odigra bar pas sa centra inace se nece racunati kao odigrana utakmica.
I predlog je da igras single player naravno

Koliko volim kad igram ovaj FUT i dodjem na nekog “frajera” koji od 1. minute prodaje neke fore i samo dribla… Nabijem ga 5:0 do poluvremena i lepo mali papak izadje i zavrsim posao :joy:

1 Like

E poceo si FUT, strava. Jel si uspeo neki tim da skrpis, igras vikend ligu?

Igram FUT evo par dana, skrpio sam neke dve ekipe sa ocenom 81 iz Premier lige… Igram samo Rivals, jer ovo drugo nemam pojma ni sta je ni kako funkcionise :confused:

Evo kakve sam ekipe sklopio :slight_smile:

Znam, nisu neke, ali i sa ovim dobijem ove koje imaju neke specijalne igrace… Ja iskreno ne razumem kako ti grindas, to ne radim, pa ne mogu ni imati skup tim :slight_smile:

Ono sto me sinoc iznerviralo jeste sto sam igrao protiv nekog lika koji ima sve srebrne sa ocenama 73,74… Njegovi igraci su i brzi i pokretniji od mojih… Zavrsilo se 4:4, sramota me je bilo…

Odigraj samo jednom wl, i vec ces imati dobre sanse da izvuces solidnog igraca koji je skup
Meni je u prvom pack-u u fifi 19 bio Mane, u drugom Mertens…

Hmm bas si maler, ovo ce ti se izuzetno retko desavati, za 300 i nesto utakmica nisam ni jednom naleteo na silver ili bronzani tim. U FUT-u kazu da postoji hendikep kada igras protov slabiueg tima, a mozda ti je samo lagovalo ili si naleteo na nekog majstora. U svakom slucaju, pravi raritet, mnogo je cesce bilo pre 2-3 godine.

Na koju foru grindas?
Ja sam sad uzeo i pokupovao ugovore od 28 utakmica za 200 i prodajem ih po 300-400… Nije neka kinta, ali bolje ne znam :slight_smile:

Nikako, ali nikako ne kupuj pack-ove, bar ti govorim iz mog iskustva…Niti jedan pack koji sam kupio coinsima se nije isplatio.
Probaj da “pecas” igrace mozda vise zaradis nego na ugovorima.

Ne radi snajpovanje na PS4, mnogo je teze nego na Xboxu.

Pisao sam na forumu mas bid metod, mada ne radi vise ove godine tako dobro kao ranije. U sustini kupuj igrace za najnizu mogucu cenu i prodaj ih za 300-400 coina preko, kada cena malo poraste… I tako u krug. S tim sto ove godine, vecina zarade mi je od reward packova i imam manje vise samo od toga + odigrane utakmice 1.7 miliona + tim oko 400k (samo Aguero oko 300).

Racunaj samo 5% EA tax kod svake prodaje, to malo kvari racunicu.

A to da nije kinta, tako se pocinje. Ides od malih zarada ka vecim. Imas dosta metoda pored spomenutih mas bida i snajpovanja, kao npr bronze pack method ili IF trejding, ali njih ne radim. I ja sam u sustini jos amater veruj mi. trebace ti 2-3 sezone, da stvarno udjes u stos, osim ako nisi ekstra talentovan za trgovinu. Strasno je bitno da blejis na EA forumu i kupis fore od pro tradera.

Takodje predlazem da se ukljucis u temu na Benchmarku, ovde se bas slabo pise.

Mislim da ti pre svega imas perspektivu u samoj igri, tj odlican si igrac, sa prosecnim timom mozes do gold rejtinga u vikend ligi. Pa okusaj srecu sa player pickom ili untreadable packovima. Ja licno ne idem vise na utreadable, ali ljudima zapadaju bas dobri igraci, i ako neces da vrtis ogromne coine, probaj tako, i ne preskaci ni jednu vikend ligu od sada. Mozda ce t emalo drati na pocetku jer imaju bolje timove, znaju sve fore i custom taktike da podese, ali polako.

Ne bi bilo zgoreg da probas i malo SB protiv Legendary AI-ja, dobre su isto nagrade u Elite rangovima, a nije stvarno mnogo tesko.

Takodje, Rivals rank 1 juri svake nedelje, gde si vec u kojoj diviziji (5., 6…)

E da radi SBC sve MM, Advanced, i ove neke flash koji izadju.

Nemoj koristiti squad fitness kartice skupe su, odmaraj prvi tim na klupi igrajuci sa drugim.

Uzmu sto pre i 15-16 rare gold menadzera da bleje u klubu i daju ti 50% na primenjivanje ugovora. Ako ces bas ozbilkno da igras na hiljade utakmica u sezoni trebace ti.

Jedini problem je sto je to zaista ozbiljna kolicina investitanja u FUT, ja sam vec na oko 400 utakmica, to je uzasno mnogo za 20 i kusur dana, izracunaj koliko je to dnevno utakmica… Tesko da ces imati vremena za druge igre.

I ne kupuj vise ako si ranije praktikovao guestove za Fifu, trebace ti loyalty packovi na startu sledece sezone kao itemi iz EA kataloga, znaci svake godine moras igrati na jednom istom nalogu.

Ne trosi nikada prave pare na Fifa poene, pogotovu ne od studentskog dzeparca, ali i kasnije, bolje je da trejdovanje skontas kao jedan poseban layer igre i imas uvek zanimaciju cak i kad nisi na konzoli.

1 Like

Svaka cas na tekstu :ok_hand:

1 Like

Je l izvukao neko nekog scream igraca?
I ako moze da pojasni kako funkcionise ta kartica posto sam zbunjen malo, video sam da buskec ima pace 90 na toj kartici, umalo se nisam srusio :sweat_smile:

Dve kategorije su boostovane na po 90 i menjace se tokom godine koje ce biti boostovane, ali ce overall ocena ostati ista. EA nije hteo da povecava overall ocenu jer su to “zloupotrebljavali” za SBC-ove koji traze high rated igrace.

Ukratko, vecina se slaze da je promo sprdnja i da nove kartice ne vrede mnogo…

1 Like

Pola sam razumeo, pola nisam… Nisam bas toliko zagrizao za FUT, ali evo, u par dana, 40ak utakmica odigrah. Imam dva tima, i svaku utakmicu ih rotiram. Kupio sam sinoc Filipe Andersona za 9000, bidovanjem. Najjeftiniji na Buy Now je bio 9500 :slight_smile:
Kupio sam i RB Pereiru za 2200, prodao za 3000… Gledam da uzmem igrace koji se traze. Svi brzi, a pritom jaki igraci se lako prodaju.

Iskreno, i ove meceve sto sam gubio,vecinu sam bio bolji…

Na primer:

Ovo mi je najveci poraz :slight_smile:

Nisam jos naisao na nekoga ko je mnogo bolji od mene, dok sam ovima sto imaju te neke specijalne igrace terao da izlaze iz meca :slight_smile:

Svakako meni i ne treba neki brutalan tim… Divizija sam 6, imam 1200 skill poena. Postavicu i dokle sam dogurao sa Rivalsom ovu sedmicu, posto nisam sad pri PS4.

Ja ovaj vikend 16 pobeda u WL. Dve izgubim na penale, poludeo sam. Steta jer je sa 17 veci reward.
Inace mene mrzi da se bavim bidovanjem i ostalim, odigram wl i par utakmica preko radnih dana. Dovoljno :slight_smile:

1200 je donja granica za 5, cekaju te tezi mecevi. Od 4. je vec pakleno.