MT: Titanfall 2

Prvo moraš nekog od nas dodati u prijatelje. Bez toga ništa. Potraži me na Live-u pod imenom neshaninja
Ne bi bilo loše i da se priključiš našoj mreži ( Network/browse/XboxRepublika).
Mi smo online od 19.30, i pozvaćemo te u Party.
Koji je tvoj username na Live-u?

Moj username je grale93. Dodajem te i vidimo se.

To nesho, samo przi! :smiley:

Meni je Scorch najomiljeniji, iako ima dosta slabih strana. Al ako uvatis nekog titana u svoju zamku, nema mu bezanja.

Mada, u praksi cesto skinem gomilu healtha protivnicima, al mi onda brzi titani oduzmu kill. Desilo se sto puta – skinem protivniku health skoro do kraja, i dok reloadujem (malu vecnost), uleti neki tone ili ronin i dokrajci ga. :dizzy_face:

@Grale Haha jesam reko? Tonea ce sigurno nerfovati kad-tad, al pocinje da mi deluje da cemo se taman zasititi igre dok se oni nakane. Nesto nisam cuo da ce to uraditi u februarskom apdejtu, a gde je tek mart…

Meni krenula ludnica od paritija zadnjih par dana. Napravio sam i licni rekord 189. Jurim sada 200 ili 8 titana :slight_smile:


Evo i malo statistike, nije lose :slight_smile:

Scorch je prava zver, jedina mana mu je to sto je spor, nema trcanja, ali zato je ubica :slight_smile:
I za kraj jedna kratka ali slatka. KD 20:1 samo sam jednom poginuo u partiji, a jos je nisam cak ni igrao od pocetka. Da su mi pripisali jos nekog titana, umesto onih 3-4 assistencije, bila bi jos sladja :slight_smile:

3 Likes

Jedno pitanje za sve. Nisam iggrao TF2, ali na TF1 sam dosao do 7-8 generacije ne secam se tacno. Po cemu je TF2 toliko bolji od prvog dela da toliko vas sa foruma igra a 1. deo svega nas 3-4 i to ni u pribliznoj meri kao drugi. Ne uzimajuci u obzir SP, jer vidim da je MP gotovo isti

Idi bre profo…pa kako da ne drži. Vidiš ti kakva je to luda kuća!
Inače, sinoć zamalo da oborim rekord po broju skinutih Titana.


A bilo i par “zamalo” pobeda:

Danas ću podesiti konzolu da snima dva minuta, pa možda bude kakav dobar video…

3 Likes

Meni prija kombinacija pilot/titan…u početku nisam ni ulazio u titana onako on na jednu ja na drugu stranu…a sada oooo sada smo kao jedan hehehe

Ne znam za druge ali igrao sam titanfal prvi deo i mogu da kažem da je drugi deo u svakome pogledu unapređen…

Ja sam se specijalizovao za titane, stavio sam boost Ampt Veapons i przim ko blesav. Recimo da vise od 2 puta brze sada titan odleti kada sam pilot. Generalno ljudi jako slabo gadjaju kada su u titanima, tako da su laka meta. Jos ako su pritom u titanu koji ima manje energije, eto panike, neznaju kuda pobeci, a to im je sigurna smrt :slight_smile:

PVP je zakon za poboljsanje igre, ja sam jedno vreme samo njega igrao i isplatilo se. Sada generalno znam i gde su spawn mesta i gde da ocekujem protivnike da se pojave, tako da to prilicno pomaze u igri. Lakse mi je kada znam odakle moze da dodje pretnja. Iiiii jos jedna jako vazna stvar, ko nema sluske sa 5.1 zvukom, neka ubaci bilo koje u DS4, zvuk koji se dobija je sjajan i pritom se lakse moze opredeliti odakle dolazi zvuk. Puno puta je pomoglo.

1 Like

I ja isto. Koristim onu “pljucu” što izbacuje bombice i časkom ode Titan…

Ja koristim prvu anti titan pusku sa zracima, samo sam stavio povecanje municije i brze pucanje (smanji stetu, ali zato instant puca, nema punjenja). Recimo da skine titana sa ampt veapon, za max 7-8 pogodaka. Svaki pogodak je jedna celija baterije i jos treba 3 puta kada je Titan u krajnjem stadijumu.

Ja bi sigurno bio jedan od tih koji su igrali prvi deo da nije bio prokleta ekskluziva! Mene je cela ta ideja odusevljavala od prvog dana.

Bio sam uzeo pc verziju, cimao se sa grafickim podesavanjima da dobijem kakav-takav framerate, cak pokusavao da nakacim laptop za tv… tek toliko da osetim cari igre. Igrao par sati, al nije to bilo to. Suvise gnjavaze za suboptimalno iskustvo.

Kad su najavili TF2 za obe konzole, mojoj sreci nije bilo kraja. Multiplejer mi je ko digitalni heroin, koliko je dobar. Ne secam se previse kakav je bio TF1, al rekao bih da je drugi deo po svemu bolji.

Odigrao sam i ja nekoliko multiplayer partija . Uglavnom na Attrition pokušavam malo da se uhodam i ili sam zadnji ili predzadnji nema dalje :smiley:

Haha ako ti ista znaci, tako isto je i meni bilo u pocetku. Ako sam ja uspeo da se otisnem sa dna, sigurno mozes i ti. Ako te iole bude drzalo, naravno.

Imas na pocetku threada mojih nekoliko saveta za pocetnike. Uglavnom sve i dalje stoji, jedino su stavovi oko oruzja postali iznijansiraniji, jer smo vremenom svi izgustirali razne puske.

EDIT: Devotion + Tone je oproban recept za brzo uspinjanje. Kad se malo odomacis mozes da eksperimentises s drugim, zabavnijim izborima.

Heh ma ne predajem se ja lako, iako ne igram baš često. Tone ok a što se tiče Devotion moram otključati :slight_smile: Najveći mi je i dalje problem nanišaniti koga. Sve u svemu igra je zarazna.

Jasno. Moz i da ga kupis preko reda, kad nakupis dovoljno kredita.

Mada, ima toliko dobrih stvari, da me stave u tu situaciju ne bi znao sta pre da uzmem. Ali veruj mi, kad se malo izigras shvatices da je onaj pocetni R201 zapravo odlicna puska. Razlike su u nijansama.

Licno omiljena puska mi je verovatno Flatline, a tu negde je i R97. Obe su ekscentricne al zabavne.

A Devotion ima ono bese sarzer od 80 metaka – ako si u stanju da ostanes ziv, s 80 metaka ces uspeti da nanisanis zrtvu pre ili kasnije. Stisnes okidach i ne pustas dok se nista vise ne mrda. :smiley:

1 Like

Uvek su najbolje puske sa starta :smiley: Koju god igru da sam igrao, uvek sam se vracao na ‘pocetne puske’ bilo da je to COD, Battlefield ili Titanfall…uvek su pocetne puske najbolje

Jeste, CAR je prvi otkljucani SMG, i jedna od najboljih pusaka u igri. Koristim ovu priliku da podsetim @Dukadjija da u Titanfallu, za razliku od svake druge moderne fps igre, nije neophodno uvek ciljati niz nisan. Stavise, za SMG klasu, ciljanje niz nisan ce te cak ogranicavati.

Treba malo vremena da se stekne osecaj kad pucati s kuka a kad ciljati, a i dosta varira od puske do puske.

@Grale zna znanje!
Popodne odigrali par partija i u svakoj je bio u vrhu (prvi ili drugi)!

@n00dle
Matori smo druže moj, matori…gde je nama trebalo 20-tak partija, njima treba DVE!

2 Likes

CAR za sada jedini i koristim, najbolje mi leži. A što se tiče ciljanja primjetio sam da i bez njega se može dosta, međutim moj je najveći problem što sam od skora počeo igrati na konzoli pa valja se ušteliti sa controllerom u rukama.