Najbolji naslovi za 2018?

Prejaka je atmosfera u igri, kao i soundtrack, prica itd.

Mesas babe i zabe. Ako je igra open world ne znaci da je zanr isti.

2 Likes

Cim sam video da si napisao Witcher 3 nije neka “igrica” kredibilitet tvog misljenja je drasticno pao u mojim ocima, a jos poredjenje sa GTA i Far Cry…

4 Likes

Nekome nije legla igra…nije za svakoga…ja obozavam open world rpg igre, ali witcher mi je odbojan.

Bukvalno ne znam nikoga ko obozava open world rpg igre i da mu je Witcher odbojan, koje su to igre koje obozavas u tom zanru?

1 Like

TES
Od prvog do posednjeg dela
Skyrim sam kupio 3 puta :joy:

EDIT: Zasto svima mora da se dopadne witcher? Okej “remek delo” je gaming industrije…ali brate mili…ne mora svima da se dopadne jedna igra. Da je tolikoo dobra koliko svi opisujete, verovatno bi bila najigranija igra na svetu…jel jeste? Nije…u svom zanru? Nije.
Da je The Elder Scrolls 2: Daggerfall izasao 2016, o Witcheru nebi bilo ni traga ni glasa.
Sve je stvar ukusa. Witcher 3 nije najbolji RPG, i bice jos boljih od njega u narednim godinama…to je cinjenica.
O World of Warcraftu i njegovom svetu ne zelim ni da pricam, veci je i mnogo bogatiji pricom od Witchera. Grafika je takva kakva je da bi se masovno igralo, jer zasto da prepucaju grafiku i da moze samo 10% gamera da igra kad ovako moze 70%.

Ja generalno nisam fanboy RPG igara,ali Witcher 3 je prica za sebe…

EDIT: Hoce li izlaziti novi TES ? Nije da mi se igra svidja nego zelim da vidim nove modove :smiley:

Kapiram da ti se onda mnogo vise svidjaju ti akcioni rpg-ovi jer Skyrim pre svega to jeste kao i Fallout, dok je Witcher 5x kompleksiniji i realno mnogo manje akcioni RPG, tako ih ja barem dozivljavam.

Wow ne bih komentariosao meni je ta igra smece, svrstavam je u kategoriju igara gde su jos i counter strike 1.6 kao i pes.

Definitivno novi GoW je najiscekivaniji , takodje Detroit mi isto veoma privlaci paznju, iako jos nisu ni najavljeneverujem da ce Fifa World Cup 2018 Russia i novi Assassin’s Creed isto biti veoma dobre, kao i Spiderman ( koji bi mogao da bude “Batman” ove generacije).

Takodje Ghost of Tsushima, Death Stranding i Cyberpunk 2077 me potencijalno veoma zanimaju (pogotovo Ghost of Tsushima) ali sanse da nesto od toga izadje ove godine su gotovo nikakve.

Takodje voleo bi da vidim i nesto novo, recimo novi Mass Effect ili neku novu svemirsku avanturu sa glavnim akcentom na univerzumu, prici i likovima, nazalost takvih igara bas fali, onako neka prava SF svemirska avantura kao Mass Effect ili kao sto je KOTOR bio pre.
Voleo bi da vidim i neku dobru SP igru u Star Trek univerzumu.

Nije fora da uporedim isti zanr nego ti uporedjujem igre po zvucnosti, i jednostavno su meni Far Cry 3 i GTA 5 bile igre koje su privukle paznju svih gamera, i meni su mnogo bolje igre…
Cini mi se da je Witcher malo precenjen.
(Vec vidim scenu gde sam izbacen sa foruma zbog ovog komentara :joy::joy::joy:)

Hahaha brate jednostavno sto kaze Marko nije svima legla igra, pazi nisam rekao da nije neka igrica(namerno pisem ‘igrica’) nego da MENI nije neka BOOM igrica kao sto svi pricaju, a i ne zanima me kakav mi je kredibilitet na forumu, nije mi to zivotni cilj, jednostavno sam ovde da bih diskutovao i citao sta ljudi pisu i kakva misljenja imaju.
A i ovaj tvoj komentar da su WOW i Cs 1.6 smece dokazuje da nemam razloga da ti se pravdam :grinning:
A kao sto napisah iznad poredjenje GTA V i Witchera je iskljucivo zbog toga da pokazem da sam ja doziveo GTA V kao sto vi sad dozivljavate Witchera eto, nista ruzno nisam rekao vec naprotiv…

1 Like

Nemoj, osim ako eksplicitno ne zelis da iritiras ljude na forumu.

1 Like

Malo sam zbunjen igrama koje vidim ovde, jer mahom izgledaju kao liste želja nego igre koje će zaista izaći 2018. godine. Neke igre čak nisu ni najavljene a želite da ih igrate ove godine? Mislim, super za entuzijazam, ali bi bih više voleo da vidim šta vam je zanimljivo a sigurno izlazi ove godine (ima potvrđen datum izlaska ili jasnije definisan period).

Meni je Anthem visoko kotiran, jako me zanima kako će ovaj destinoliki RPG do kraja izgledati, kakav je univerzum i koliko je zabavan gameplay kroz štancovanje misija.

Ne znam kako drugi, ali sve sto sam naveo izlazi ove godine, sem tsushime gde sam napisao da verovatno nece u 2018. :smiley:

1 Like

Pa ja isto oduvek pisem igrice. Prosto tako ih zovem oduvek. Svasta.
@Fabrizio_Tagliano Sto kaze voleo bih neki novi Mass Effect ili KOTOR ma nesto u tom fazonu. To bi bilo super, toga vise neme.

1 Like
  1. Far Cry 5; 2.RDR 2; 3. God Of War; 4. Anthem ; 5.Zaista se nadam da ce konacno izaci TES 6 :grinning:
1 Like

Nece novi TES naredne 2-3 godine. Izacice pred kraj ove generacije konzola

Ok mada je ove godine 7 godina od izlaska TES 5 (11.11.2011).Sportski je nadati se

Ja sam ubedjen da ce biti novog Mass Effecta , mozda ne tako brzo, mozda se jos ne radi na njemu , ali verujem da ce ga biti u nekom momentu.

Kotor bi bilo do jaja da naprave neki remaster , mogu da zamislim kakva bi to igra bila u novom endzinu i malo modernizovanim gejmplejom.
Danas rade remastere svakakvih sranja non stop, ima vise remastera nego novih igara a nece da odrade remaster jedne takve igre.

Sto se tice SF zanra i svemira, recimo Star Citizen deluje jako dobro , ali samo sa tehnicke strane ,jasno se vidi da to nije “story driven” igra i da prica i likovi nisu prioritet.

Javec dugo cekam neku dobru Star Trek igru, mozda bi mogli da naprave neku igru vezanu za ovu aktuelnu novu seriju Star Trek : Discovery.

Ma nemoj samo da rade neke remastere. Se… mi se vise od toga.
Ako ne mogu da prave novu igru neka ne rade nista. Necu remaster golfa 2 hocu da vozim golfa 12
Star Trek sto se mene tice ne mora. Ta svemirska kasandra me ne zanima.