Nintendo Switch

Realno GoW je zasluzio da bude igra godine ali ima tu nesrecu da izadje u istoj godini sa RDR2

GoW je moj ubedljivi favorit. I to ne samo igra godine nego decenije.

Pocetak u snegu u RDR2 je izrazito dosadan, ne treba igrati umoran posle posla, juce sam se na jedvite jade nakanio da ga zavrsim samo zato sto serveri u Fifi nisu radili. Ali se nazire remek delo zbog muzike, osvetljenja, sitnih animacija. 5 minuta sam kruzio u snegu samo da bih se divio kako su uradili tragove i kretanje konja.

Zato se biraju pobednici po zanrovima ali GoW i tu ima problem jer se nalazi u istom zanru sa RDR2. Forza nema ni konkurenciju…

2 Likes

Da se vratimo na temu Switch-a.
Ljudi zaobidjite Diablo na Switch-u u širokom luku :slight_smile:
Nije dobro za zdravlje i mentalno stanje. Ja nisam izdržao i instalirao, sada je zbogom živote.
Igrati Diablo u handheld režimu je jednostavno očaravajuće.
Još uvek sam u šoku kako to dobro izgleda i radi.

2 Likes

Jao, moramo da odradimo onaj hak uskoro.

1 Like

Da bi mogao da instaliras diablo i nastavis da igras Fifu. :smiley:

Malo off-a: naucio sam da se treba kaniti igara kao sto su diablo, wow ili u slucaju ovog foruma i nekih forumasa Fife.

jednostavno je ili / ili. Ako ces igrati fifu, batali, jer nisi vise objektivan jer igras druge igre i razmisljas kako i to malo vremena trosis na nesto sto ti jeste ok ali bi radije igrao fifu. Iako su te igre fantasticne.

secam se dok sam igrao wow, tri godine nijednu drugu igru nisam igrao kako treba. Krenem, igram i kontam ma, daj wow da upalim, treba daily da se odradi.

Jednostavno ili jedna igra i posveti se njoj ili batali tu jednu i uzivaj u gejmingu.

Osim ako nemas 17 godina. sto ti jako zavidim sto se tice gejminga

Sorry za off.

1 Like

Istina, postoje igre sa kojima se zaludiš na dug period i onda sve ostalo trpi.
Zato sam i napisao, ovo je bolje zaobići, jer je zaista sjajno portovano, osećaj je isti kao na ostalim konzolama, a možeš i u WC da ga igraš, ako si baš toliko lud :smiley:

Sve više mi se svidja switch. Pre par dana, klinac na treningu, a ja dok sam ga čekao pikam Switch i uživam :slight_smile:

YouTube konacno na Switchu :slight_smile:

1 Like

Misliš yutubo? :slight_smile:

1 Like

Da :joy:

Kakva je sada situacija sa hackom? Jel ima neki besplatan a da rade sve igre? Ili mora da se kupuje onaj SX?

Ima nekoliko besplatnih: Atmosphere, ReiNX, Choi nešto. U svakom slučaju Atmosphere i ReiNX rade bez problema, pa ko voli neka proba. Samo što je isti sistem, mora da se radi skidanje desnog joycon-a i da se stavlja spajalica ili jig. Dalje se samo kopiraju fajlovi i to je to.
Ima gomila instrukcija na youtube-u.

Moram priznati da sa hack-om, Switch ima itekako smisla uzeti. Bibilioteka igara je sada tolika da jednostavno sam prestao da pratim špta sve izlazi. U toku dana izbace 10-15 komada na torrentima, tako da je sada samo praćenje najznačajnijih naslova. Durgar se opet navukao na Diablo - LVL 50 na Switch-u, a ima platinu na PS4. Ovo je dovoljno reći, da onda valja :slight_smile:

2 Likes

Switch i bez hacka ima smisla uzeti ali naravno veci je smisao igrati sve besplatno, pogotovo ako te online ne zanima :grinning:

Sa hackom si prakticno uskracen za igra tipa Splatoon 2, Mario Kart 8 Deluxe, Smash, Arms, Aces…Generalno za online orijentisane igre.

Odlicno, jos me zanima kakav jig treba uzeti? Posto sam gledao da imaju dve verzije, jedan je sa dve iglice blizu jedna druge. A drugi kao ovaj sa slike.

Ja sam uradio sve sa jig-om koji ima blizu pinove. Ali u suštini ista ti je stvar, oba rade posao.

1 Like

Jel smem da odradim update na 6.1.0? Mislim jel radi hack i na ovoj novoj verziji fw ili samo na 6.0.1?

Mislim da radi i na 6.1.0 ali bolje proveri još jednom na gbatemp ili sxexecutor. Ja sam još uvek n 5.1.0 i sve radi odlično.

Edit:
Pogledaj još veziju switcha koju imaš. Znam da neće hack da prodje ako je proizveden posle juna 2018.
Imaš na sajtu team executor-a tačno koji su modeli podržani, a koji ne.

Juče sam završio igru koju sam igrao kao klinac po buvarama (barem su ovako zvali igraonice sa automatima). Ko se seća tog vremena, znači da je jako mator :slight_smile:
U pitanju je Bad Dudes:

Sedam nivo-a, nenormalna količina žetona i živaca je otišla, i nikad je nisam obrnuo na automatu. Ali zato je juče pala na switch-u :slight_smile: Kakv napad nostalgije, nije to moguće opisati.
Ekran me je oduševio, prikaz je uradjen preko celog ekrana, ali sa zaobljenim uglovima i ivicama, tako da slika izgleda kao da gledate igru na starom TV-u. Jednostavno fantastično.

Druga preporuka - Hyper Light drifter:

Sjajno uradjena igra, nema ni jedan tutorijal, nikakve instrukcije, ali je toliko sve intuitivno uradjeno, da se shvati onako u hodu.

Koliko god to nije delovalo da će se disti u početku, Switch mi je baš prirastao srcu.

2 Likes

Izasao novi update za Switich 6.2.0 koji blokira CFW i SX. Izgleda da je Nintendo nekako zakrpio propust u cipu.