Nintendo Switch

Jel to malo ili mnogo?

Pa mnogo. Do sada(40 dana kasnije) sigurno je broj prodatih igara dogurao do 2,2-2,5 miliona a to je lepa brojka kada se uzme obzir broj prodatih konzola do sada

Mario Kart VR, specijalno napravljen hardver za arkade u Japanu…

Kod profinih yt videa uvek sledeci video crtać :slight_smile:
Da mi novac nije problem moja druga konzola u ovom trenutku svakako switch.

Fino su oni ovo optimizovali. Izgleda odlicno.

Zanimljivo koliko igre dobro izgledaju na ovom cudu :smiley: Ali ipak ne bih uzeo Nintendo ni u snu :smiley:

Hakovan je Switch na starijoj verziji firmware-a 3.0.0.
Videćemo kako će se dalje odvijati radnja filma, ali deluje da će skoro biti u upotrebi punokrvni hack i za ostale firmware.

6 Likes

Diablo 3 je tizovan za Switch. Nadam se da ce Blizzard biti ozbiljan u pruzanju podrske, isto kao za konzole i za PC. Jer u suprotnom, mozemo imati istu katastrofu kao sto je Fifa za Switch… A to nikome ne treba.

Nije zajtevan toliko tako da ce vrv biti klasican port sa konzole na switch

Blizzard rece da to nije najava bila za to e sad sta znam, ali toliko radovanje nintendo fanova za igru staru 6 godina… Lol vidi se da nema sta da se igra.

A i zasto bi iko imao potrebu da igra diablo u pokretu, to je bas igra da uvece zabodes u fotelju i uzivas.

Ne znam samo na osnovu cega si zakljucio da vlada ne znam ti kakvo radovanje za Switch Diablo 3??? Znas kad sam procitao tvoj post i onda krenuo u nazad da citam misleci da cu videti stotine poruka odusevljenih Nintendo fanova, a ono samo post Padowana koji je cisto preneo vest o mogucem portu Diabla 3 :slight_smile:
Znam da se u Srbiji ne voli Nintendo ali necemo bas toliko preterivati :slight_smile:

O kojoj Srbiji ti pricas? Post je na Twitteru i to bas aktivan.

Sad će ćuške u japanu da padaju jer u srbiji nije hajp oko switch-a.Šalu na stranu kod nas koliko znam do 5 članova ima konzolu i svi koji vole taj serijal su tu igru davno prešli ali mi se ne sviđa taj koncept kod nintenda koji je bio prisutan i na predhodnim konzolama da portuju igre sa generacije prije na aktuelnu konzolu

Ok ja sam mislio da se ovde raduju, barem je tako zvucao tvoj komentar. Jbg nisam Twitteras pa nisam u toku :slight_smile:

Taj koncept portovanja igara nije izmislio Nintendo, to svi rade, a vrhunac tog trenda se desava na aktuelnoj generaciji konzola. The Last of Us, Uncharted 3, God of War III…te i jos neke igre, da ih ne nabrajam sve, su sa PS3 portovane na PS4 i bice toga jos 100%. Nintendo ima razlog vise od Sony-a da portuje igre jer se Wii U jako lose prodao, a imao je vrhunske ekskluzive koje svakako zasluzuju jos jednu sansu, Mene to kao vlasnika Switcha izuzetno raduje :slight_smile:

Na stranu sto se rade portovi, rade se portovi igara koje su izdrzali test vremena.
Nikome ti portovi ne bi trebali smetati, posebno zato sto se do sada 90% portovanih igara nije moglo igrati u portable modu, a moze se na Switchu.

1 Like

Ja volim da visim po forumima, pogoto po domacim i znas kome takve stvari najvise smetaju? Onim gejmerima koji nemaju Switch i nemaju nameru da ga kupe. Jos ni jednog vlasnika Switcha nisam sreo, a da je nezadovoljan zbog portovanja starijih igara. Zli jezici ce reci da je to zbog manjka igara, a pri tom zaboravljaju da se takve stvari desavaju i na popularnijim konzolama koje imaju igara ne znam im se broj.

Samo sam rekao da je ova igra izašla za sve moguće konzole i pc i da pripada prošloj generaciji konzola a koštaće na izlasku kao da je juče predstavljena.Zar nije moguće da multiplatformske igre ne budu zajedno na svim konzolama u generaciji nego kad nintendo izda novu konzolu onda ta igra izađe za nju posle 5 godina.