PC Master Race vol. 3

Taj procesor je jaci za nekih 10-20% od FX-8350 i ne da ce ih pokretati pristojno nego ce najverovatnije sve moci da igra na ultra. Naravno sve zavisi od graficke karte koje su trenutno ludacki skupe, logican izbor uz taj procesor bi bila RX560 jer je nazalost RX570 nerealno skupa. Svakako razmotriti GTX1050 :slight_smile:

Covjek je rekao da je ogranicen budzet veoma tako da… Mogao si napisati da razmotri i 1080 haha. Procesor je okej ali nema sanse da ide sve na ultra ali nije mu ni bitno, jer ove igre i ne treba da se igraju na ultra osim Fife tako da mu je super.

Mislio sam ovako neku grafiku https://www.kupujemprodajem.com//Kompjuteri-Desktop/Graficke-kartice/AMD-Radeon-R9-270-2gb-64622113-oglas.htm

Te graficke sto sam naveo uopste nisu skupe i bas zbog ogranicenog budzeta predlazem njih :slight_smile:

Edit: Imao sam r9-270x, a ta je za nijansu slabija ali ne bih se usudio da uzimam polovnu

Za budzet konfiguraciju sasvim okej, uzmes mu to i miran je sa trenutnim igrama koje zeli da igra a moze i puno SP igara da odigra, jos da dere pirate i Bog da ga vidi. :smile:

Da to je definitivno budzet konfiguracija ali ako mu je za utehu sve ce igrati na ultra :slight_smile:

1 Like

Šta znam jebiga, kontam da ću se kockati sa polovnom… Ne verujem da su ovo koristili za mining :grin:
@Exo
Ne igra on baš mnogo sp, više voli mp…

Ne znam sta da ti kazem, ja sam kolegi prodao MSI GTX465(mislim da se tako zvala) i graficka radi i dan danas, uz jedinu intervenciju promene jednog hladnjaka. Uzeo bih polovnu od nekog pouzdaonog jer u suprotnom to je jedina PC komponenta sa kojom se ne bih kockao.

Da li je 7950 bolja od 750ti za 30 eura ? :joy:

750ti ne vredi ni dinara a 7950 ni toliko :smiley:

ma imam sad 750ti pa mi se ukazala prilika da zamijenim, solidna bađet kartica

Po nekim testovima 7950 sije 750ti, ne znaci da su svi modeli grafika isti. Bitna stavka je i kompletna konfiguracija. NPR na desktopu najacem koji imam i7-4770 16gb rama i 7850 2gb sa 6video izlaza, sve igre rade neke brutalno neke dobro, nista plakanje :-).
Vodi racunq da ti ta grafika nije negde kopala pa da zato bude jeftina, a posle da bude belaj.

Dajte predlog.
Kada igram nesto na kompu, slusam muziku u pozadini, pa me zanima kako ma menjam pesme bez izlazenja u player, ima neka skripta ili player sa kojim to mogu da radim? Hvala

Kad bi levi ekran zekmenio sa nekim od 32"…ufff

Treba mi monitor do 15.000, za dnevne potrebstine, rad na racunaru.
Od igara samo starije, tipa Fifa 16, neke sitne.

Sta da gledam, da jurim? Nisam u toku s monitorima.

Jel mene neko to zajebava ili su cene SSD toliko pale da za 2800 vec moze da se uzme 120GB a za 9000 480 GB. Strasno :scream:

Ja uzeo za zacrnjeni petak 9000 kingston 500gb a400. Mada imam problem ume da mi racunar zamrzne na 10ak sekundi eee sad mislim da je to do maticne ploce. Mrzi me da probam na laptopu jer treba da instaliram ispocetka. Obzirom da ima 2-3 godine garancije testiracu ga kad imam vremena.

Uzmite samsung i nema problema. Ma bio taj 20€ za crni petak pobili se i brzo nestalo, ja sam jedan uzeo taj i probao i sada samo nesto bolje.

Od svih ssd-a, samo mi samsung evo nije pravio problem.

Ja imam Evo od 120 nego kada sam ga ja uzimao kostao je dobih 120e pa sam se sad prosto iznenadio cenama.

1 Like