Piratski sajtovi

Oba imaju nekoliko pravih uploadera, ostali samo kradu tudje…a vise takvih nalazis na wbb jer on ima 1.5 miliona clanova dok x360i samo 300k

Meni se najbolje pokazao megauploadforum u kombinaciji sa jd-om. Skida bez ograničenja i čekanja,jako brzo.Problem je vikendom,zbog veceg opterecenja,ali preko dana max. na 450KB/s. Preporuka.

Rapid.org
Ovo je zanimljivo mozes da menjas od svake igre “wave”

tamo se zovem n1n3, pa ako nekome nesto treba na rapid. orgu nek me pmuje :smiley:

n1n3 ahaha :smiley:

evo skinio sam mass effect 2,na dvd-u 2 mi odgovara xex crc i dmi crc onome sa sajta abgx verivfication,a ss crc koji meni treba nema na sajtu,mogu li ubaciti bilo koji ss crc za ssv2 sa sajta?

Ovo je dobro pitanje na koji nisam jos uspeo da nadjem pravi odgovor.Ja u tom slucaju ubacujem neki drugi koji ima i przim.:slight_smile:

nemozes mora da ti odgovara tvom rip-u igre

pročitao sam na xbox360iso da se može ubacit drugi,samo neznam jel netko probao ubacit,da ne skidam ponovno?

Ja sam prije prezirao JDownloader i Xbox360iso a sada je potpuno obrnuto. XBOX360 ISO

Index :: Warez-BB.org u kombinaciji sa Jdownloaderom je najbolji.
Dodushe za aktuelnije igre je tesko naci linkove koji ce izdrzhati(recimo za FFXIII)

probaj ali sumnjam da ce ti raditi zasto uopste ubacujes SSv2?? SSv2 ti treba samo ako igras na live-u ako ne igra ce ti raditi i sa SSv1

već sam patchirao dvd 1 sa ssv2,mogu li dvd2 ostavit ssv1?

samo se vi mucite sa JD i warez linkovima ali prvi posao vrsi ovaj sajt!

XBOX-SKY Tracker - User login

sve drugo je bespotrebno! brzine uvek u full-u sve nove igre se odmah pojave tako da nevidim razlog sto bi se patio sa warez linkovima ili rapidshare ili bilo kojim drugim linkovima ovde stavim da se skida i odem da spavam i kada se probudim ceka me gotova igra!

sada jeste problem upasti na ovaj sajt ali zato imate mnoge druge gde se isto pojavljuju igre za xbox 360 i nije tesko odrzavati ratio, cak su neki ovde pominjali Bitsoup.org The Best site for your Torrent appetite na kojem cak moze da se vara na ratiu a nije tesko upasti na njega!

Ubaci ssv2m mozes ubaciti koji god hoces par dmi, ssv2 bitno da Media ID i XEX crc se slazu iz baze sa tvojim iz igre, posle kada proveri sve ce da bude OK.
Preporucljivo je da ubacis ss2 za LT i za live i zbog svega, ako ne ides na net ako pise da je stealth ne moras ni da je proveravas mozes samo da je snimis mada ti ja ne preporucujem>

Ajde neka mi neko posalje invite za Xbox-sky

I dalje ne kontam .Pojasnite mi o Xbox Sky virusu.

pa reko je da mu se xex neslaze sa igrom
slobodno narezi ako ne ides na live

poslo bi ti ja ali nazalost nepostoje pozivnice!

o kakvom ti virusu pricas?

slaže mi se xex crc,tako da sam uspješno patchirao…thanx…

Ma to ti je moja takozvana parodijska fobija kojom ismevam n00bove.