Piratski sajtovi

Juegos XBOX360 Descargar Bittorrent - GamesTorrents

neka svi pozure kojima treba sajt za skidanje svih vrsta igaraā€¦

Blackcats 2.2

pa otvorena vam je registracija, pozurite jer ovo nece trajati dugo, ja sam malo pre uspeo da se regujemā€¦

Pre sam uvek skidao igre sa Warez-BB-a, sada skidam sa Xbox-ISOā€¦

Vratili Jeditowlie temu sa MU linkovima :slight_smile:

Meni je Btjunkie.org nekako najjednostavniji i najbolji sa njega skidam i za pc igre i xbox 360 i filmove ma sve zivo :smiley: I pre mi je mininova bila idol al nzm sta se desilo sa sajtom jako malo torrenta ima sada na njoj :stuck_out_tongue:

ConsolasAtope - Tu web de consolas, PSP, PS2, PS3, Wii, Xbox360, NDS, PC, scene, manuales, tutoriales
Å panci su ludi, uvek sve prvi izbace.

Warez bb je dobar.

Bitgamerā€¦ Sa Blackcats, najjaci sajt za igrice na netu

+10 Mada nepraktikujem torente.

imam problem skidao sam jedno mesec dana normalno sa torrenta (the pirate bay) i koristio program uTorrent,i odjednom je sve stalo i nece vise nijedan torent da skida pise INACTIVE,sta je to sta treba da se uradi???

Probaj da ubacis trakere a ako nepomogne , instaliraj bitlord (moja preporuka).

Meni se slično neŔto dogodilo pre nekoliko meseci na ilovetorrents.com Pitao sam administratora sa ovog sajta i rekao mi je da instaliram raniju verziju microtorrent-a koji sam tada koristio.

pa moze da bude iz razloga da ti se utorrent updejtovo na neku beta verziju koju ne podrzava sajt a vecina trakera ne podrzava beta klijenete tako da skini neku pre verziju kao sto ti je predlozio dasmiki.

verziju koju ja koristim i stabilna je u radu je 2.0.4 build 21586ā€¦

neznam kakvi su drugi klijenti ali po meni je najjaci utorrent za skidanje.

Zasto neko ne napravi Tutorial za torrent-e? Sta i kako, koji program da se koristi, koji sajt, kako ubacivati te trakere, itdā€¦ Mislim da bi bilo korisno jer vecina, kako i sam, skidaju s MU, RS ili tako sta

pazi nema tu mnogo matematikeā€¦ prosto je da ne moze biti prostije. jednostavno skinete verziju utorrenta koja vam odgovara ili ona verzija koju doticni traker potrazuje. a sto se tice samog trakera e pa tu vam ja vec ne mogu pomoci mnogo jer ukusi su nam u vecini slucajeva razliciti ali ajde da kazemo da vas interesuju xbox360 igre onda bi tu nekako svrstao XBOX-SKY Tracker - User login mada je problem sto je zakljucan a pozivnica nema a da se upadne nije nemoguce ali vam je to cista lutrija, a ovaj [url=http://www.bitsoup.org/]Bitsoup.org The Best site for your Torrent appetite traker je u vecini slucajeva otvoren mada zna i on nekada da bude zatvoren iz razloga zato sto je popunjen limit ali neka vas to nezabrinjava jer redovno ciste neaktivne clanove pa se otvara dosta cesto.

pa prvi je bas predodredjen samo za xbox i xbox360 igre dok ovaj drugi je da kazem prosto ima svega na njemu (filmova, serija, muzike, igara za pc, xbox360, ps3 i jos puno toga).

a drugo mislim da je nepotrebno pisati kojekave tutorijale osim postaviti kako se podesava ali opet i tu se dovodi upitanje jer mozda moja podesavanja nece odgovarati vama a nema nekog univerzalonog podesavanja osim onih kako dobijate sa programom a vecini ljudi tako nesto neodgovara.

tako da je najbolje da sami pokusate a ako negde zapnete dodjite ovde pa postavite vas problem pa cemo pokusati kolektivno da ga resimo u sto kracem roku.

svaki tutorial je dobrodosao, pa ko hoce i kome se dopadne, neka cepaā€¦ go ahead svima koji pisu tutorialeā€¦ setite se, i vi ste nekada citali i zahvaljivali onome ko je postavio tako nestoā€¦ ja i dan danas citam i kazem ono ā€˜thanksā€™

slazem seā€¦

KornjacaNS u svakom slucaju probacu mada nisam ljubitelj torrent-a a i ima dosta tih ā€œcakaā€ u koje nisam bas upoznat ali valja sve probati :slight_smile:

probaj, jer kada jednom budes probao torrente, veruj mi vrlo brzo ces da zaboravis svu patnju oko linkova i gde ih naci. probaj jednostavno po originalnim podesavanjima da vidis kako bi ti radili torrenti ako nebude odgovaralo javi se na private pa cemo zajedno pokrenuti podesavanja kako meni radi ok pa probaj pa ako budes zadovoljan nastavi da koristis ako ne vrati se proverenoj soluciji.

ne mozes nista da izgubis a svakakao mozes da budes na dobitku! u krajnjem slucaju ovako imas samo jednu soluciju a ovako ako savladas jos i torrente onda iams izbora da biras dali ces ovde da skidas ili ovde. bilo kako bilo javi se ako budes hteo da ti objasnim malo vise na private.

Vaziā€¦ namjesticemo nesta kad predjem u stan (tamo imam brzi internet i tamo cu vecinu stvari da skidam) Hvala u svakom slucaju

kako skidate igre i dajte neki sajt nesto ali bez torrenta posto mi uopste ne radeā€¦