Piratski sajtovi

PS…Nabuko i trebaju da mu budu stiklirani i Upnp i nat i windows firewall exception…barem je tako kod mene a odradio sam podesavanja po nekom tut. i funkcionise utorrent ok…

Naravno da ne trebaju da budu stiklirani. Ne znam gde si to video.

Pa pazi ja sam to radio po nekom tut. sa youtube-a i kazem ti do sada sve radi kako treba…Uploaduje normalno,downloaduje…Jedino sam imao nekih problema sa networkom ali i to se popravilo…

Sad sam se setio zasto je to ukljuceno…Kada odes na test prvi deo sa Bandwidh prodjes ali zato drugi deo testa za port tj network ne prolazis ako ti nisu ukljuceni (stiklirani) Nat i UPnP…

da ali kad sam otvorio port onda mi nije bilo ni potrebno ukljuciti upnp u utorrentu

Pa zato sto nisi otvorio portove. Kazem ti, nije ti to dobro.

Pa da.

Sa torrenta iskljucivo, obicno sa TPB-a, rekto kad sa BitSoupa, jedino ako mi nesto treba hitno…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

telekom adsl MT882 otvoreno do reseta posle nece pa nece… A port za torrente je potreban…

Ja TBP, bitsoup u nuzdi, za tim pretome i na kraju najaci ie kickass torents full speed ide.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Ja sam imao 3TB uploada, minimum 10 ljudi je koristilo moj account, verovatno su me zbog toga i banovali. Vise pass nikome ne dajem i trenutni ratio mi je 4.
@Nabukodonosor

pa kad se loguje njih 10 u isto vreme sa razlicitim ip adresama i razlicitim lokacijama normalno je da popijas suspenziju…

Pa da, ali to je tako trajalo od 2008-me. A, niko nista nije seed-ovao osim mene. Negde sam procitao da je zamunda u top 10.000 sajtova na svetu.

da li ima ko invite za jednu od ovih private trackera ili preporuku za neku stranicu za skidanje xbox 360 igara posto na piratebayu slabo ima ovih malo starijih igara

kat.ph je dobar free tracker gde ima svega, a nove se skidaju bas brzo

Ja sam nasao jedva X-Men Origins: Wolverine, skidam sva dana, na 2.9% sam :smiley:

Znam osjećaj :smiley:
“Darkness” prvi dio 0,0% 17 dana ga držao da se skida :smiley:

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

a meni sve to stoji u pernici i smejem vam se :smiley:

I meni je stajalo :frowning:
Rasplakat’ ćeš me bogami :smiley:

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

imam oko 230 igara za xbox a nemam ni xbox, your argument is invalid :smiley:

:crying: :smiley:

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

je l’ ovaj release forze za LT ili RGH/Jtag?

Forza Motorsport 4 Racing GOTY [XGD3-PAL] (Forza Motorsport 4 Racing GOTY PAL XBOX360-iNSOMNi)

PS:
nisam hteo da otvaram nov thread za ovo

Lt…

Sent via S4 I9505 using Tapatalk 2

Hvala,evo krecem da rezem :party: