Piratski sajtovi

Ovaj xbox-sky je fenomenalan, puna brzina, ima sve živo, ma odličan je.
Posle duže vremena konačno sam dobio internet (i to 10 MB/s), ali me ta pauza koštala naloga na mom omiljenom Bitsoupu :/]. Tamo sam nabavljao i igre i filmove. Probao sam i xbox360iso, ali to više nije to, nema više Megauploada, sada su linkovi oteupload i ryushare koji zahtevaju premium.

Kako vam radi xbox360iso? Meni ocajno prikazuje u svim browserima, a u neki podforumi uopste ne radi, kao npr. JTAG/RGH sekcija:

http://www.xbox360iso.com/jtag-rgh-downloadable-f126.html

Imal’ koga drage volje da mi podari invite za neki privatni torrent tracker (tipa blackcats, bitsoup…) jer pokušavam da nabavim TheLastOfUs, a ovi moji koje inače koristim TPB, zamunda i arenabg je nemaju… HELP! :frowning: :stuck_out_tongue:

Trebao si ovo staviti u onoj temi a razmenu invitea, i proveri pm

Posalji mi mejl na PP, poslacu ti Bitsoup…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Au nisam znao da postoji ta tema, my bad!

Hvala ti MAXS, ali poslao mi je daemonkiller92 invite za bitsoup, fala obojici :slight_smile:

Freeleech na Blackcats-u, ajmo raja, jos malo pa nestalo :smiley:

E, to volim kad natrči … poskidam i šta treba i šta ne, pa nek seeduje … :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ako neko ima jedan invite za blackcats rado bih ga prihvatio. a ko mi bude dao napravicu mu spomenik :slight_smile: imam dva invite-a za torrent leech ako nekom treba :slight_smile:

ps. prihvatam i bitsoup invite ako neko ima :slight_smile:

http://www.xboxrepublika.com/xbr-hi-tech/3536-razmena-invite-ova.html
Ova tema je predviđena za razmenu inviteova pa tamo postavite šta imate za zamenu, a ne ovde

Otvoren blackcats za registrovanje trenutno, ko voli nek izvoli.

Trenutno je FL pa navali narode

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Još bolja vest vaskrsno bitGamer !

FL je od kad je Akiris javio, a ti damu ladio :smiley:

@breb Palis a?

sinoc sam uspio napokon da se registrujem na blackcats stavio da se skida ac3 i mass effect 3 download speed perfectan brzo se sknulo ali upload 0 drzim ga vec 24h ni 0.1% jel negdje gresim ili sta

ne gresis nigde tako je kod njih, ako skidas odmah kada izadje nesto imas sanse da reseedujes, ako skidas nesto matoro onda si na`ebo :wink: mada oni imaju neki SEED POINTS sistem gde ostavis torrent u prazno tipa 3 dana i ratio ti se vrati, ali to ima sada prslo tvrdje pa su uveli FREE LEECH tako da cuti i skidaj do mile volje, nema veze koliko seedujes i da li seedujes sve dok je FREE LEECH :smiley:

Trolujes nas malo?

breb, ne igraj mi se sas živci …

DraganR, a dozvoljen je i crossseed, ako imaš nešto da seeduješ na nekom drugom trekeru, skini sa mačaka samo torrentfajl, i kreneš da seeduješ … skupljaj poJene …

Ja tako radim, stalno ukrštam BitSoup, Mačke, TorentLeech, Zamundu i IPTorents …

Juriš gde ima freeleech, ovo-ono, i onda na drugima samo seeduješ …

Ne ljudi stvarno zove se sad bitGamer.ch danas sam se registrovo ,registracije su otvorene međutim nije moćan ko onaj stari nema toliko sadržaja stari nalozi ne važe .
Proverite slobodno izgled sajta je skoro identičan starom .
Dao bih link ali ne mogu zbog glupog pravila foruma da nema linkova ka piratskim sajtovima ali lako se nalazi na Google samo kucajte bitGamer.ch.

Well Ill be damned, if it isnt good ol` bitGamer :smiley:

i skida u fullu, free leech takodje hehehhehe

evo sta pise kod njih sada

With the recent news of Underground Gamer and GazzelleGames shutting down, it was a massive blow to the torrent gaming community. It seems that recent pressure from certain industry groups has taken it’s toll.

Therefore, we have decided to resurrect bitGAMER as best we could in order to allow gamers to continue to have a home to share their torrents. I want to make it clear that this tracker has not been created by former bitGAMER staff, the last thing we want is for them to receive threats for something they have not done.

We are however looking for any previous bitGAMER staff that would like to resume their roles if they wish to, or previous experienced members.

Please bare with us if you find any errors on the site and report them accordingly to Staff.

Enjoy, and happy downloading!