Piratski sajtovi

Od nove godine stalno su na meti nekih hakera i stalno ih ruše.

Taptalk Sony Xperia J

‘‘Due to excessive DDos attacks we have decided to take the site offline, We hope to be back soon, but that all depends on the attacks :(’’

Meni nece niti sajt da otvori…ma nema do xbox sky-a, ne secam se kad nije radio…

Da li postoji neki dobar piratski sajt za skidanje xbox igara,a da nije zatvoren za registraciju.Molim link na PP.
Hvala

ja isto trazim nesto, sa partisa i ostalih otvorenih sam vec sve poskida, na zamundi i nema bas nesto, pa ako neko ima neki bilo koji invite bija bi mu zahvalan do neba :slight_smile:

Ok, poslaću vam na PM za BCG

Ako imate moze i meni neki invajtic:):):):slight_smile:

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

Poslato ti je na PM već, i to odmah nakon što sam napisao.

Ipak sam se prešao, jer sam zaboravio da treba neko vreme između slanja dva PM, sad ću ti poslati :slight_smile:

Stiglo hvala:):):):):slight_smile:

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

ne dolazi mi nikako ovaj email sa bcg? jel treba pricekat ili? nije ni u spamu

Bolje pricekaj.

stiglo je, super, hvala jos jednom daemon :slight_smile:

zna li ko kakvu dobru stranicu za skidanje ps 3 igara ( neracunajuci piratebay i kickass ( blackcats stalno neradi ) ) ili pozivnicu za neki privatni tracker osim blackcatsa

Sa tih par trackera koje si naveo ka skidam, nemam account za privatne i pravo da ti kazem nemam problema sve moze da se skine relativno brzo

Poslato sa HAL9000 Terminal editor Tapatalk 2

jel ovo black cats stvarno 23 sata dnevno ne radi ili sta? prvo sam se boja da me banalo slucajno al nije jer sam ostavija da seeda, nije tilo uploadat ali svejedno

Ne radi BCG vec duze vreme, hakeri ih zezaju DDoS napadima. Ne zna se kada ce biti online.

A zasto im jednostavno ne banuju mac adresu (ako mogu doci do nje)? pa vise nece moci ulaziti preko tih uredjaja, koliko ja znam to je moguce.

i ja bih zamolio , ako moze neko da mi posalje li k na pm. :slight_smile:

Sent from my iPad using Tapatalk

Bullet, nije to tako lako kako se cini :smiley:

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

U svakom slucaju, nadam se da ce srediti uskoro, oni i TPB bi bila tuga da propadnu, jedni od retkih piratskih giganata kojima ne mogu ama bas nista (sem ddos-a, mada to se na tpb bas i ne desava).