Pitanja i odgovori v2.0

Ako može odgovor ili savjet. Phat xbox360, Liteon dvd, ne koristim ga na live, uglavnom se dijete igra offline.
Obzirom da je pod garancijom obavezan sam ga nositi u dućan na flash drivea.
Uglavnom, prije par dana sam ga vratio iz servisa, kao nadograđen na LT+2.0, pokušam staviti neku noviju igru tipa Batman Arkham city, učita ali kaže da treba update koji ne može naći…pa mi je postalo sumnjivo, al dobro, ja sam ionako truba sa Xbox.
Nazovem servis, majstor kaže da vjerojatno igre nisu patchane…piše da su radjene sa 0800, al ok, možda nisu.
Počnem malo čitat o svemu tome (tako sam i naletio na ovaj forum), i provjerim dashboard: 2.0.12625.0. Sad, nije mi baš jasno jel može biti LT2.0 sa ovim dashom, al neradni dan pa ne mogu ni pitati u servisu.
Snimim klincu WWE i sad počinju problemi…
Igra traži update sa diska, mali stisne ok, update pukne, izbaci error 3151-351F-B800-0F00-C000-0059, nađem da to oće kad pukne update, pa skinem brže bolje 2.0.13599 na usb i konzola se digne. Istina, prvo je bilo jedno crveno polje, al se digla nakon restarta.
Sad, naravno, sve snimljene diskove čita samo kao DVD-e, vrti samo orginale.
Imam Liteon iHAS 124B snimač u PC-u pa mi snimanje nebi trebalo predstavljat probleme, iako se nadam da neću morat sve igre ponovo snimati.

Morate update na LT+2.0 ili 3.0 (pozeljnije je na 3.0 ali sacekaj da izadje novi abgx pa da fino patchu-jete igre i narezete)

Taj majstor te je ocigledno zavrnuo, jer nema smisla flesovati na LT 2.0 (ako ga je stavio) ako nemas odgovarajuci dash, a on je tebi ostavio staru verziju dasha.
Sve XGD3 igre traze 13146 ili veci dash, koji kada se instalira (a pre njega je bio neki stariji od 13146) automatski flesuje drajv na stock (originalni fw, koji samo originale cita).
Da bi igrao XGD3 igre potreban ti je LT2.0 i dash veci ili jednak 13146, tako da to sto ti je konzola bila flesovana nema smisla jer bez novog dasha ne mozes igrati XGD3 igre, a posto si ga instalirao drajv ti se vratio na originalni fw.

Uglavnom, reklamiraj mu.

Bas tako zavrnut si dobro, i dalje mi nije jasno taj sto flashuje mislim da znam ko je, da li on uopste razume problematiku XBOX LIVE i kako radi LT+.

:slight_smile: Nemoj da te zbuni duschan - volio on to tako opsirno :slight_smile:

elem, LT+3.0 (ili LT+2.0) ti ne gine i to trazi kad budes reklamirao. Kad ti istekne garancija ili sta vec imas prave i pouzdane XBR servisere ovdje i njima se obrati… Daj je neki zesci dundjer - daj Boze da fino to odradi i kako treba

pitanje oko LT 3.0-ke …
Vidim da nije izasao ABGX, a dok ta nova verzija ne izadje, nece ni moci igre da se rezu i da se koriste preko xbox-a flash-ovanog na LT 3.0-ku. Nebitno izlazili mi na Live ili ne (toliko sam uspeo da zakljucim iscitavajuci komentare po forumu).
Voleo bih samo da neko pojasni, u par recenica sve ovo, tj. samo da mi kazete, jesam li ja ovo dobro skontao.

Ja sam nov na ovom forumu, i imam jedno pitanje za vas.Odlučio sam da kupim xbox 360.Bio sam u jednoj radnji i oni su mi rekli da mi verzija slima od 4 gb nista ne vredi jer ni pola igrara nemoze da se igra na njemu jer mora da se instalira na hard disk.kazu da npr. battlefield 3 posto ima 2 cd mora da se instalira da bi mogao da se igra.moje pitanje je dali ej to tacno sto oni kazu ili mogu ja da uzmem lepo ovaj i sa 4 gb unapred hvala.

Nisi skontao postoje LT+ 3.0 topology patchevi, koje sa XBC novom verzijom ubacis tj uradih inject ili pacujes (na srpski), narezes i cepa na XBOX LIVE

Zašto administratori ne rade Update sticky tema?
Npr:
Uvod u XBOX 360 !
Kako spojiti Xbox 360 konzolu na TV, monitor i zvučne sisteme
Noob F.A.Q.

Zacudo, trgovci te nisu slagali. Kupi sa HDD-om i bezi od tog sa 4 Gb. To je poluproizvod.

ivrit hvala ti,a ja sam bas mislio da oni zele da me prevare i uvale mi skuplju konzolu

Imam sbb modem,i izvadio sam kabl iz mrezne karte i prikacio na XBOX, da bih mogao da updatujem igre i skinem omote,namestim vreme i slicno.Nista specijalno nisam podesavao.Stalno mi izbacuje no connection detected.Da li treba nesto dodatno da se odradi?

Dobrodošao. Mogao si i bolje utrošiti prvi post. LT+ 3.0 je tek izašao, još se tačno ne znaju sve pojedinosti da bi srljali i mijenjali teme zbrda-zdola. Neke teme su već i prevaziđene te su stoga i zaključane a postoje druge teme koje pokrivaju taj aspekt scene i koje su ti dostupne čim uđeš u forum odmah iznad velikog banera nagradne igre.

Administratori rade posao najbolje što mogu, i niko odavde nije otišao nezadovoljan, ako sam nije bio uzrok tome. Prelistaj malo forum, vjerujem da ćeš naći odgovor na 99% svojih pitanja, a ukoliko imaš neko konkretno pitanje, well, našao si već pravu temu za to.

Dobrodošao još jednom i nadam se da ćemo se družiti i ubuduće.

Sto se Battlefielda 3 tice dovoljno ti je samo 2Gb memorije da bis instalirao HD teksture,a ako neces ne trebas niti tih 2Gb instalirati ali onda ti igra nece biti u HD-u,uglavnom mozes sve igrati to sto su ti rekli da se ne moze niti pola igra igrati nije tacno,ne trebas ti instalirati DVD kad predjes jedan onda ce ti traziti drugi da ubacis da bi nastavio igru,uglavnom HDD je dobro imati jer ti stedis laser kad ti je igra instalirana,imas i mesta za skinuti sadrzaj sa Live-a kao sto je Demo,patchevi,DLC-i itd…a i konzola ti je puno manje bucna kad je igra instalirana na HDD,uglavnom mozes i bez HDD-a igrati sve igre, ali u svakom slucaju BOLJE je imati HDD radi ovoga gore sto sam ti naveo…

P.S. Btw.Dobrodosao!!!

Hvala na dobrodošlici. Da, pronjuškao sam solidno po forumu, pa sam bacio pogled i na sticky teme. Vidim da neke nisu “up to date”. :/]

Da ima sve što čovjeku treba, ima. Skidam kapu.

PS Nisam tip koji skuplja postove, ali sam morao baciti kritiku jer stikcy MORA biti u toku foruma. To već dobro znate.

Izvinite zbog glupog pitanja ali:može li se ići na Live sa LT+ 3.0 i dash-om 14699?? :rolleyes:

Zbog toga je i napravljen LT+ 3.0

Kako da izadjem “na kratko” iz FSD-a u obican dash, posto hocu da obrisem klasicno instalirane igre sa Xbox-a?

GUIDE pa settings pa system settings pa kad te pita da izadjes ti kazes YES i onda samo na b se vracas u nazad i vrati te u klasican dash

poz
posjedujem ovaj externi lg snimac,no neispravan…zanima me jel u njegovo kuciste moguce ugurat lite on i jel to uopce izvedivo…
LG GSA E30L Super-Multi Overview & Specs - DVD Drives - CNET Reviews