Pitanja i odgovori v2.0

  1. Igra mora biti narezana Burning MAX-om
  2. Igra mora biti “propustena” kroz ABGX 1.0.6 tj. da ima topology u sebi

Da li ta igra ispunjava ova dva uslova?

Ako ti je taj MW3 radio na LT+2.0 onda ti NECE raditi na LT+3.0

Nisam je rezao Burning MAX-om i nisam je provlacio kroz ABGX.Nisam znao da treba.
Nema veze rezacu je ponovo.

e pa zato ti ni ne radi :slight_smile:

Pa ne znam na koja podesavanja mislis na samom xbox-u. Ako mislis na kontrast i te stvari slobodno ostavi sve na default-u, posto time nista neces dobiti. Ne kapiram tacno sta te muci, elaboriraj malo problem.

imam skyrim rezan na asusa ,e sad,posto izasao lt 3.0,mora ponovo da se prereze,jel moram opet da skidam igru sa torenta ili mogu nekako da bekapujem ovaj disk…probao sam nekim xbox backup creatorom,ali nece…

ako si rezao sa burnmax metodom celu igru mozes da dumpujes sa DVD pa da sa ABGX prepatchujes i narezes naravno. Osakacenom metodom ne mozes da dumpujes igru jer ti fali jedan deo protekcije i ne prolazi ABGX provere

burnmax metodom sam rezao i proverio sa kprobe2 i nije imao errore i svi parametri su bili ispod granice…kojim programom da ga bekapujem sa ?diska

ImgBurn

Hvala najlepse:)

pa ono u display settingsu color space,hdtv setting reference lvls.Hvala na odgovorima

Sve ostavi kako jeste, te promene mozes da osetis tek na full hd i to nekom velikom televizoru, sve do 40-ak inca ne moze da se provali razlika.

Napisi tacno sta te muci, sta ti se ne dopada na slici step by step - ali imaj u vidu da si povezan HDMI kablom na televizor koji nije HD.

imam problem kako da dobijem ostriju i ciscu sliku jer ako mi je npr auto u forzi 4 samo 3-4 metra dalje vidim samo crte na krajevima auta

Ako koristis HDMI probaj da smanjs na 720p ako si na 1080p. Po ovome sto ti pricas kao da koristis RGB kabal.

Sent from my iPhone using Tapatalk

dali da u boxu metnem rgb ili ycbcr standard ili intermediate

pazi ovako da ti ja reknem nesto :slight_smile:

steluj kako odgovara tvojim ocima sve je to individualno kako ces da stavis

ali imaj u vidu i sledecu stvar, meni se desilo, stelujem ja tv pola sata ima ok sliku posle vise ne i tkao stalno moram da stelujem opet dok nisam skontao da moram da nosim naocare, od tada tv ima perfektnu sliku :stuck_out_tongue:

ma mene samo zanima kako da izvucem najbolje od xboxa ono dinamicno mi je takodje puno poboljsalo sliku

pa kazem ti individualno je nekom odgovara jedno podesavanje nekome drugo nema neko unificirano, uzmi jedino za rezoluciju stavi OPTIMAL da on sam izabere najbolje sto mu treba

jos samo jedn pitanje dali da ukljucim ili iskljucim EDID

ukljuci ga

rezacu dok mogu a posle cu da vidim mogu li da nadjem taj rezac.