Pitanja i odgovori v2.0

mozda postavljam cudno pitanje
da li se na xbox moze postaviti sifra kada se pali.To jeste kada ga upalim da trazi sifru da bi se moglo uci u meni i igrati igrice.U pitanju je xbox 360 slim

Zanima me mogu li da kupim nesto sto ce da mi omoguci da koristim moje wirelless dzojstike za xbox kao dzojstike za komp. Recimo radije bih igrao skyrim sa dzojstikom na kompu nego sa tastaturom. I koliko bi me to kostalo, da li je izvodljivo, ima li jeftinijh varijanti. Hvala unapred.

Ne moze.

@vendetta srb
bilo vec pitanje vise puta

xbox360 pc wireless receiver

Cena vani mu je oko 20-ak dolara.

Mozes da stavis sifru da ne moze da se startuju igre, pogledaj u settings koristis dugmice joypada kao sifru :slight_smile:

Narezao sam jos jednom COD MW3 ubacio mu topology imam lt 3.0 igra radi,ali kada je instaliram i pocnem da je igram dvd se vrti kao da igra nije instalirana i posle nekoliko minuta mi ibaci GAME NOT AUTHORIZED.U cemu je sad problem?

ako nisi rezao sa Burner Max kompatibilnim rezacem onda ti je to to, tj ako si rezao sa truncate metodom i ovo dalje NEMA PODRSKU!!!

Nisam ga rezao sa Burner maxom nego sa obicnim rezacem i koristio sam truncate metodu.Zanci za XGD3 treba poseban rezac?

To je cuveni FAIL trancate metodom i FLAG.

jbt dokle ljudi? nisam mod i nisam prepametan ali sam suscribe-ovan na ovu temu i nervira me da citam o tome da li treba truncate ili burnermax na svakoj trecoj strani… stvarno bi mogli malo da citate

To smo vec par puta rekli,vezano za LT 3.0:
Burner Max = pokrece igre sa HDD-a, safe si na Live-u.
Trunscate = mozes igrati igre ali bez da je instalirana na HDD, nisi safe na Live-u.

Jedno pitanje. Kada se prvi put registrujete za live gold account, koju zemlju stavljate, posto nema Srbija kao opcija?

Stavi si UK.

Jedno glupo pitanje :smiley: ,zasto mi nema artworka na game,music,picture library u dasboardu(stari)?Ono pored avatara desno,da li se mora imati xbox live account za to?

OK, aj kad si vec tu jos ponesto da te pitam, posto mi je ovo prvi izlet na live.

  1. Jel moze preko wireless-a, tj. koliko je komotno igranje ili cu morati da razvucem kabl?
  2. Isao sam sad na Test live connection na boxu, ili tako nesto…uradi sve ok do kraja, do live-a, i onda kaze da ima neki update, i pita me da ga apply-ujem…da ili ne? Hoce li mi vratiti dash na stock tj. hocu li time da za***** nesto?
  3. Jel postoji neki trial, makar dan-dva ako nema vise, cisto da probam pre nego sto platim? Vidim da na netu mogu da se nadju neki trial kodovi…jel radi to uopste?
  4. Imam LT+ 1.9 jos uvek na boxu…nadam se da cu skoro na 3.0…moje pitanje je, posto bih probao Fifu 12 live, jel bezbedno ici sa ovim 1.9 ili ne? Sve igre su mi provucene kroz abgx360. Koliki je rizik za ban?
1.Ako imas Slim mozes preko Wireless-a, a  ako imas stari Phat treba ti WiFi adapter, inace sve jedno preporucio bi ti da igras preko kabla zna biti manji lag....

2.Ako imas dash 13146 ili veci a imas posto igras Fifu 12, bez brige nece ti vratiti FW na stock.
3.Jedino sto dobijes sa novim account-om je mesec dana besplatnog Live-a(Gold-a)
4.Nije bas bezbedno sa starim FW ici na Live, radje sacekaj ako vec imas u planu staviti LT 3.0 pa onda idi na Live, problem je da ne popijes “bez veze” Silent Update posto si verovatno igrao do sada neku AP 2.5 igru, ma da ti to(Silent) nista ne znaci posto je fifa XGD2 igra, ali i ovako sve jedno ne bis mogao sada igrati Fifu 12 preko Live-a, jer prepostavljam da nemas MS poene, a Fifa 12 ti trazi pass code(800 MS poena), tako da se radje sada ne zuri(ne rizikuj)…

  1. Imam dash. 2.0.13599. Znaci da uradim update?

  2. Nemam MS poene. Jel to znaci da i kada stavim lt 3.0 necu moci da igram fifu bez ms poena?

2.Ako ti se bas tolko zuri uradi ga, ali ne preporucujem ti pre nego stavis LT 3.0 radi moguces Silent Update-a, nisi igrao ni jednu XGD3 igru jer nisi mogao sa LT 1.9, ali si verovatno igrao jednu od onih 6 AP 2.5 igara, tako da ti nije bas sigurno da neces pobrati Silent…
4. Da,neces moci treba ti pass code ako ga nemas kupis ga za 800MS

Cekaj,zar se XGD3 igre,npr.Gears of War 3,koja je bila narezana sa Truncate metodom na obicnom rezacu,nisu mogle instalirati na HDD,ali da se ne ide na Live?