PlayIT Show Srbija (Adria Masters, Halo 5 turnir...)

Ja iskreno više želim da postanem pro u CS iz par razloga: 1. CS igram od druge godine i već duže vreme mi je san da postanem pro…
. 2. U CS u ima više para i scena se polako ovde razvija.
. 3. U Halo-u jedino ima para u NA regionu ovde je malo zaostalo

Čekaj, jel si se video sa Daemonom?
Zar puštaju decu da igraju nasilne igre sa pucanjem, gde je moguć smrtni ishod ?!
:grinning:

Nisam se video sa njim ali sam verovatno i igrao sa njim :smiley:

Nisam se ni setio da razmenimo brojeve pa da se nađemo. Oh well, drugi put.

Now that you mention it… Pored mene je sedeo jedan lik koji je znao kako se igra Halo, nisam ga baš gledao jer sam se baš uživeo igru. Bukvalno sam isključio sve oko sebe. :smiley: Verovatno smo igrali zajedno ili jedan protiv drugog a da nismo ni skontali :smiley:

2 xbr člana budu tamo i ne sretnu se uopšte… Ne razumem…
Ja kad dođem sl god sa profom (ako ne ode za Španiju da se bavi koridom) ima da napravimo spektakl ludila :grinning: (level 6. To mi je max level poslednjih dana jer radim mnogo. Uveče se već oko 6-og levela gasim kao candle in the wind. Tuga. Ico bleji tužan, čeka da ga pokrenem, da se družimo…)
Shadow, evo male pomoći ko je bio Daemon na turniru…

Našao sam se sa @gospodin_covek, a onda smo počeli da pričamo, igramo i sprdamo se, i to neplanirano. Drugi put ćemo da nosim majice sa XBR logom da se lakše nađemo :smiley:

Spartan charge uopste nije op, kad bi ga igrao na live sa ‘‘normalnim’’ protivnicima video bi. Za kontrole, mogao si da promenis na bumper jumper i da igras kao i u starijim igrama, da nisanis na RS, bombe da su na LT, skok na LB… A sto se tice samog gameplaya i igre, tu svako ima svoj ukus kome sta odgovara, nekom se svidja nekom ne.

3 Likes

Da sam imao prilike i vremena, kontrole bi sigurno prilagodio, ali ono, skakao sam sa jedne konzole na drugu, tako da bi i to bilo za džabe.

Verovatno je druga igra sa iskusnijim ljudima, zato sam napisao da je naizgled op. Pobio sam gomilu ljudi sa time bez mnogo muke. Jednu celu partiju sam igrao bez ispaljenog metka. :dagger:

Nisam uspeo da provalim kako da uradim Ground Pound, to mi je jedna od glavnih stvari koje sam hteo da probam. :slight_smile:

Nekom je ovo dobro, nekom nije. Meni je ok, ali mi više ne deluje kao Halo koji sam ranije igrao. I bukvalno nije kao raniji delovi kad je u pitanju mp.

A zašto Lampard kao surovi profi nije došao? Jel bilo nagradnog fonda?

Ček, zar niko nije pročitao ovo:

[quote=“ShadowFighter, post:45, topic:12630”]
CS igram od druge godine i već duže vreme mi je san da postanem pro…[/quote]

???

3 Likes

Uplašio se stare garde Halo univerzuma. :wink:
To je taj osećaj kao kod u anime lik ode kod matorog učitelja da ga nauči Silu da bi Harry Potter pobedio Sarumana. Kad ono, čiča već napravio kamen mudrosti i pobedio Covenant. :smiley:

BTW, nisam se setio da pitam koliko je onaj Dreamcast što je neki lik doneo. To bi voleo da imam u kolekciji. :slight_smile: Jesi li ti kojim slučajem pitao lika za tu konzolu @ShadowFighter? Baš me interesuje koliko je lik cenio konzolu. :slight_smile:

Nope, nisam ja.

1 Like

Imao sam druge obaveze danas.

Ground pound drzis melee dugme i to je to(rb u vecini slucajeva).

They grow so fast…

2 Likes

A koji fazon sa Dreamcast konzolom, zasto bi je neko cjenio vise od regularne?

@ShadowFighter koliko imas godina?
Dao bi ti 12 godina po ovim slikama(generacija kao i moja cerka), inace po postovima mi delujes mnogo starije.

2 Likes

Ma koji nagradni fond…seli tamo ja i @daemonkiller92 prvo da osmotrimo jel znaju nesto da igraju, posle par minuta smo skapirali da je ono bas bila banda nubova koji su tad igrali.Ja reko nista idem samo da proverim sta je nagrada za prvo mesto i da pitam ovu lepu tetu jel mozemo mi da ucestvujemo 2 na 4 jel nemamo ostatak tima xD.

Kad ono kazu ovo je amaterski nema nagrada…onda sam skapirao da je ovo ipak Srbija i otisao da se uroljam, do tada sam stvarno na momenat pomislio da sam negde drugde jer mi je ceo event bio prilicno gotivan.

13 (ove godine 14)

Ne paše ti avatar…

1 Like