PlayIT Show Srbija (Adria Masters, Halo 5 turnir...)

Kakve sad avatar ima veze sa tim? :smiley:

Fuck thisā€¦

Iskreno, sa kolegom sa posla se vec sprdamo na racun ove manifestacije, kada smo videli listu jutjubera sve je bilo jasno. :smiley:

http://playitshow.rs/belgrade/stranica/youtuberi/

Suarez, Idzo i Adnanbro :joy:

Bukvalno ne znam ni jedno od tih imenaā€¦ Wow.

1 Like

Mator si. Ja vec na samrti.

Ma kada pogledas sta oni igraju, onda ti bude jasno zasto nemamo xbox live store i PSN storeā€¦

Stvarno, sve viÅ”e imam taj utisak. Ajd ovde đene-đene, većina tamo je bila mlađa od mene po 5-10+ godina, ali kad odem na Japanizam ili Chibiconā€¦ Bukvalno mislim da sam se zajebao i da sam uÅ”ao u obdaniÅ”teā€¦ Iā€™m getting too old for this shit.

A Å”ta sam postigao sa životom? PreÅ”ao sam samo 40% igara koje imam i stalno dodajem noveā€¦ Makar sam preÅ”ao sve Souls igreā€¦

:smiley:

Šalu na stranu, po pitanju naŔih youtubera, jedino sam pratio Džudžija, i to je to.

2 Likes

Prvi put cujem za te jutjubere ali kapiram da ih svaki klinac od 15 godina zna.

Kod nas se smatra jos uvek da su igre nesto sto dece traba da igraju ne stariji zato to tako izgleda.

1 Like

Dzudi je something else, nas cova.

Premotajte na 4:19ā€¦ THE SCREAM.

I ADNANBRO.

O gospode boze kao iz paklaā€¦

3 Likes

ZaÅ”to sam kliknuoā€¦ Znao sam da to nije za mene, ali opetā€¦

3 Likes

Sticem utisak da je Clash Royale trenutno najpopularnija igrica, ako ne racunamo fidget spinner. Mozda i Clash of Clans. Igraju se jos i CS GO, GTA V (iskljucivo glupiranje sa modovima i skakanje motorom sa najvise zgrade) i Dota.

Danasnji klinci su toliko daleko od XO i PS4, sto je i razumljivo jer niko od roditelja ne moze da im to priusti, igraju se sa onim sto im je dostupno. Jbg, ovakve manifestacije su mozda i prilika da zavire malo u AAA gaming.

2 Likes

Ja od ovih jutjubera znam bukvalno sve (jer sam u takvoj generaciji pa čujem da sva deca pričaju o njima itdā€¦) ali jedino pratim Supreme Nexusa s obzirom da jedino on ima neÅ”to pametno da kaže po mom miÅ”ljenjuā€¦

Daju im roditelji po 700+ā‚¬ za pc i igraju ono svi drugi igraju oko njih. Pola njih nije ni culo Halo ili unchartedā€¦ A i mentalitet piraterije je kod nas ogroman. Toliko da ljudi smatraju da ako kupis igru tipa Destiny 2 ili codwwII je isto kao da si pare spalio. Mozes da je skines za dzabe sa neta i uzivas. Ja kada sam bio klinac, ja sam mesecima skupljao pare za nadogradnju PC-a, isto je vazilo za igre. Moze svako da skupi 60$ za igru. Sa druge strane imas ā€œpoznateā€ youtubere koji igraju cs:go, gta 5ā€¦ i klinci jedino to i hoce da igraju. Da im pokazes gears of war MP, mislili bi da si ludā€¦

2 Likes

Heh, mene je pre neki dan neki mali petak pitao koja sam arena u Clash Royale i ja mu naravno odgovorim da ne igram to, on izbulji oči gledajući od mene i ode da prepričava drugarima kako je video nekog kog ne igra tu igruā€¦(kad sam rekao Å”ta igram ispao sam ko neki sektaÅ” :joy:)

4 Likes

Izgleda da sam bas omatorio posto sam sad prvi put cuo za Clash Royale, nemam pojma sta je toā€¦

4 Likes

Ako su parovi ovoliko gledani, zasto bi neki lik koji psuje na youtube-u bio manje gledan? :smiley:

2 Likes

Što se ove emisije tiče, u pravu su i jedni i drugi, po meni trebaju svi igrati sve, ali treba da postoji neka granica, ne treba nijedno dete da sedi po 10h pred ekranom i da igra video igre svaki dan, ali da se provodi na nedeljnom nivou 20-30h je po meni i viŔe nego ok.

1 Like

Ni ja naravno ne biā€™ znao da klinac (drugi razred) ne igra sve vremeā€¦
Minecraft npr igra na desktopu,ekstra ima koordinaciju, kida sa tastaturom i miÅ”em, dok ja, kad pokuÅ”am da igram neÅ”to ā€œwasdā€ to izgleda veomaā€¦ tužno.
Kontroler mi daj. Usmeravao biā€™ ja njega na konzole kad bi imao bar ps3ā€¦ Ovako, kad gleda mene kako igram icoā€¦ na ps2ā€¦ nasmeje se samo u stilu ā€œKakve su to kocke, Å”ta je to, minecraft??ā€ . jbgā€¦