Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Samo error da ne može da se konektuje na psn i da pokušam kasnije. Druga dva accounta normalno rade.

Uradio factory reset i proradilo je, sad se konektuje.

Ma Sony ima KATASTROFALAN OS. Ja u zivotu nisam video gori.

navikne se covek :smiley:

jako me boli kad vidim celu analitiku koju ima Xbox. toga nema ni u tragovima na playstationu.

Igram nesto i posle toga hocu da udjem u Netflix, nema sanse da loaduje app. Moram uvek restartovati konzolu. Store…to je prica za sebe. Tek to sto je ocajno uradjeno, kupujem igru iz 3 pokusaja…Trebalo mi 15 minuta da kupim COD WW2…

1 Like

Jako im jeben taj response sa internetom a ne znam zasto. Nedo bog ako ti je konzola upaljena par sati pa oces da odes na store.

Doduse ako ti je konzola spojena kablom, samo otkaci zakaci i proradice ne moras da gasis.

Meni stoji u rest mode konstantno. Samo uoalim dzoj i za 2 sekunde nastavljam igru

2 Likes

Otprilike. Toliko buke oko always on, ispade najbolja stvar na novim konzolama. Nesrecni Don Matrick je dobio otkaz nizasta.

Sam OS mozda i nije toliko los, vise je rudimentaran, i usporen zbog PSN store-a. Store je, opet, dizajnerski svetlosnim godinama ispred konkurencije, ali losi su PSN serveri, tj, jednostavno ne mogu da izdrze veliko opterecenje. Sony mora da ulozi malo i u infrastrukturu a ne samo u 1st party studije.

Jel se nekom nekad ovako nesto desilo? Pokusavam od jutros da uzmem gift card sa amazona ali neće. Čak jutros ni sama igra sa amazona nije mogla a i store credits kartice za xbox isto tako su bile Curently unavailable. Igra postala available, stigo mi alert, i odradih nekako kupovinu ali na kraju dobih ovo.

Trebalo bi da cu dobiti kod za par sati right?

Za cod bi trebalo da stave bar 15 puta da te pita da li si siguran :smiley:

1 Like

Meni dosta puta, ali za dopune(gift card), e jedino sto nikada nisam tako dugo cekao, max 2-3 sata - btw. plafon.

1 Like

Citam na redditu da su svi sonijevi proizvodi trenutno nedostupni za kupovinu. Tako da nije do vas.

2 Likes

Verovatno, ko ce znati sta ga petljaju :slight_smile: . Inace pre dva dana sam uzeo 20$

Meni se WW2 bas dopao

Evo dobih kod konačno i pustih download :smiley:

1 Like

Bio bi dobar sada opet neki vetnam, ali sumnjam posto je na redu Treyarch sa BO, a mislim da je BO 1 u Vetnamu …

Mogu metnem ovaj unutra , samo zamenim hdd, a pre toga savegame prebacim na ekterni ?

Sto ne uzmes bez fioke, obicni 2.5 hdd ? to treba i rasklopiti :smiley:

Ovo nasao trenutno na KP, ako nadjem jeftinije uzimam naravno. :grin: Cekam platu.

Pa recimo ja imam toshiba eksterni hdd, nema tamo nikakvog srafa. kako to otvoriti boga pitaj a da nesto ne s*ebem. zato ti kazem da avoidujes cimanje sa tim.

a lol. pa PS4 podrzava eksterni hard. :smiley:

1 Like