Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Tv jeste 4K - LG65UH8507. Sve filmove pušta bez problema, ali bojim se da neće moći da vidi foldere i da pusti UHD film kao da je disk unutar pleyer-a. Najpribližnija opcija od onoga što imam nakačeno na TV je PS4 PRO, zato sam pitao da li neko ima iskustva.
Ideja je bila da to probam.

Sad ovako , ono sto skidas da li je ripovan video fajl sa Bluray diska ili je celokupni image Bluray diska?
Jer ima dosta torrenata sa 4k 10bit Hdr filmova da se skine … Ako ti treba link poslacu ti

Skidam kompletan Bluray disk image - to sam hteo da probam.

Za link bio bi zahvalan, posebno ako su manji fajlovi.

Nažalost BD image neće da pusti ni TV, a ni PRO. Čak i ne prepoznaju fajlove kada su u tom formatu, tako da ostaje samo da se koriste rip-ovi filmova.

Hvala @shenol33 za link, juče je skinuto 2 komada, a danas se skaidaju još nekoliko.
Juče sam pogledao samo sample za neke i moram priznati da ima razlike u slici.

Žao mi je samo što nema 3D varijanti u UHD. To je jedino što mi je ostalo da pogledam.

Nalazio sam 1920x2160, ali nisam našao 3840x2160 u 3D :frowning:

1 Like

Sta mislite, je l su igre na spacenet gameshop-u mnogo povoljne ili se meni cini?
Preorder za Fifu 19 je samo 3500 npr…takodje mnogo igara u cenovnom rangu od 1000-2000

Ti buraz ako si prodao xbox da bi na ps4 igrao igre sa space neta, bolje da si sve to bacio i igrao pirate na pcu na ono nekim uhakovanim serverima, true master race xD.

3 Likes

O cemu pricas ti?
Igre su validne, sto bih dao za disk 50e kad mogu da uzmem jeftino?
Ne razumem tvoj komentar uopste
Mozes da ih igras online, a uglavnom kupujem igre koje se prelaze offline, sve radi super.

To su kradene igre sa kradenih naloga koje valja banda prevaranata, i zbog kojih postoje ogromne sanse da budes banovan sa psna.

Uglavnom rade nekih 6 meseci posle kojih najcesce izgubis igru jer je vracena pravom vlasniku, ako nije negde pregazen :smile:.

Vidis nisam znao za to, ja sam kupio pes koji igram offline sa drugovima…
Je l mogu da me banuju ako igram offline?

Cekaj kad te banuju sa psn-a ne mozes da igras uopste preko neta vise? :hushed::hushed::hushed:

Tako je, konzola samo moze offline ne znam kako je tacno na ps4 ali na oneu ne mozes cak ni offline neke igre.

Ali u principu ako tu igru sto sam dobio igram offline onda nema problema sto se tice psn-a?

Iskreno ne znam, nisam siguran na koji nacin je odredjeno, da li kada odes online ti neki uskladisteni podaci idu sonyu ili kako.

Au brate, sad si me zabrinuo, ne znam sta da radim hahaha
Da l da brisem nalog ili ne, uzeo sam samo dve igre Btf 1 Revolution(nisam ga ni instalirao jos) i Pes 2018 koji igram offline samo…

Najbolje da ti odgovori jos neko sa njihovim iskustvom, ne moras ti da budes banovan ali si u riziku. E sad kolike su sanse da te banuju ne znam i da li se isplati rizikovati.

1 Like

Najsigurnije ti je na razmeni igara,nosilac nalog u priorderu je 4000 din,a guest 3000 i mozes onlajn bez razmisljanja sta ce se desiti jer su nalozi legit…

1 Like

Na ova dva naloga sto sam uzeo email ide @spacenet.rs, nekako mi se cini da to ne moze biti kradeno, a cak i da jeste kako ce znati?

Veoma lako je zamijeniti email i podatke naloga, ne mozes znati dal je kraden ili nije.
Jednostavno posle nekog vrijemena, igra ti vise nije dostupna.
Drzi se ti razmene, i pazi u koga kupujes. :slight_smile:

Nalog je na konzoli. Ulogovao si se na nalog. To si morao da uradis online. Sto znaci da je to negde vec “upisano”. To sto ti igras offline, dzaba ti.

Dovoljno je ako postoji nalog koji se lupam zove [email protected], koji je ukraden. Neko se pozali, ukrali mi nalog, onda sony skenira sve konzole, izbaci mu koje konzole su imale nalog, i sljus, pritisnu ban i cao. Sanse za to nisu ne znam kakve velike, ali moze da se desi.

Na tebi je.

E prc sad, kad sam se vec uvalio u ta s***a…
Ako sam toliki maler nek mi lupe ban ako je uopste i ukraden nalog…Nisam se raspitao za taj sajt ukpste sta cu