Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Zar ti nije bilo ni na trenutak malo “too good to be true”? :grin:

Ma ne brigaj bas toliko. I ja sam u pocetku uzeo dva naloga pa sam ih obrisao. Cak sam na jednom nalogu imao nesto 120 igara pa sam se posteno izigrao. Obrisao sam naloge i evo nisu me banovali.

1 Like

Na piku se prodaju ti nalozi kao legalne igre. Idioti kupe igru za 3000, 4000 i prodaju ljudima koji ne znaju. Daju garanciju pola godine (koliko je potrebno da se vrati ukraden nalog) i uglavnom posle pola godine nalog bude i zakljucan. Svasta ljudi rade da bi zaradili/ustedeli nesto sitno para. Ne mogu da svarim takve kretene sto ljudima koji nisu upuceni, prodaju kradene naloge i dovode ih u rizik da budu banovani.

Brate sta ja znam, nije mi uopste palo na pamet da neko krade naloge i prodaje ih :no_mouth::no_mouth:
Valjda sam previse dobar za ovu drzavu hahaha
Mislim da idalje nisam svestan gde zivim

Ako se ne varam, brazilci su u pitanju.

Nalozi na spacenetu nisu jeftiniji nego na Razmeni. To su isto nosioci i guestovi ako se ne varam, a rizikujes ban naloga i konzole. A ima i ovih naloga sa gomilom igara, jasno je da su to kradeni nalozi od nekih nesrecnika koji nisu uveli 2 step verifikaciju.

Nema apsolutno nikakvog razloga da gledas dalje od Razmena foruma. Tamo ljudi lepo legalno kupe i podele nalog uz proviziju posrednika, sve legalno, uhodan sistem vec 7-8 godina jos od PS3-jke, adresa je

http://www.razmenaigara.com/psn-playstation-store-ps4/

A ako izbrisem nalog je l onda nema sanse da me banuju?

Moram da ponovim pitanje, ako izbrisem kupljene naloge je l sam van opasnosti da mi banuju konzolu?
A i ako banuju jer banuju samo online igranje?

Niko to ne zna sem Sonija.

Mislis da postoji mogucnost ako obrisem naloge da mi svakako banuju?
Sta uradih sebi…
Sve se plasim da mi ne lupe ban pred fifu 19.

I izvinjavam se na jos jednom glupom pitanju, ne znam kako da postujem nesto na razmeni igaraz ulogovan sam tamo kod njih ali kao da nema opcija da se izbaci post…zna li neko gde da kliknem?
:sweat_smile::sweat_smile:

Evo ti moje iskustvo i mišljenje:
Od rusa (plati) kupio preko 30 naloga a i nastaviću da kupujem. Od tih grubo 30 naloga 29 je posle nekog vremena (neki posle 15 dana, neki posle mesec, neki posle par meseci) ili promenjena šifra ili aktiviran 2 step verification. Obrisao nalog i nikakvih reperkusija nisam imao. Evo i dan danas koristim ps plus nalog od godinu koji je plaćen 4 dolara. Naravno, igre koje želim da mi ostanu ne kupujem tamo, već to shvatam kao iznajmljivanje igara. I tako pa su opet jeftiniji nego likovi sa razmene a i vrlo spremni za bilo kakav dogovor. Primera radi kupio nedelju dana posle releasea for honor nalog za 2 dolara, promenjena šifra posle 3 dana, čovek mi dao sijaset naloga da biram koji drugi da mi da da koristim dok ne dobije ponovo for honor.
A i razmenu su mi ogadili i prevaranti i oni što nakupe 50 ocena pa misle da su Boga za muda uhvatili i krenu da otkupljuju naloge za 500 a prodaju za po 700 din i bahate se po pmu kao da su točak izmislili itd.

1 Like

Moras da ispunis odredjene uslove (imas odredjen broj postova), pre nego dobijes mogucnost da otvoris temu.

Ma samo da ne banuju, nije meni do igrice, nek ode ona, na to imam garanciju.
Ali da budem iskren nesto i ne mogu da nadjem po forumima da se bas cesto desava to da banuju nekoga…Rekao bih da sam nasao jedan post samo na forumu vezano za to

Provalicu nekako valjda…

Ma pazi ne mogu da garantujem sad, jer ovo što se zove hack za ps4 nije ono što je bilo dostupno na ps3. U najgorem slučaju i da te banuju postoje 2 tipa bana - profile id ban i teži console id ban. Čak i taj console ban na ps3 je bio rešiv, kupiš od nekoga ko ima pokvaren ps za tipa 20€ id, izmeniš na svojoj banovanoj konzoli id sa tim koji si kupio i voziš dalje ko da nije ništa bilo, ali to je sve AKO bude cfw za ps4 ko što je bio na 3

Za sve koji imaju Gta 5, a nemaju Ps Plus pretplatu, mocice besplatno da igraju Gta online do 6. avgusta.

Mafia 3 za Avgust i Dead by Daylight (plus neke PS3, Vita i PSVR igre koje nikoga ne zanimaju).

4 Likes

Mafia III (PS4)
Dead by Daylight (PS4)
Knowledge is Power (PS Plus Bonus – PlayLink)
Here They Lie (PS Plus Bonus – PS VR required)
Bound by Flame (PS3)
Serious Sam 3: BFE (PS3)
Draw Slasher (PS Vita)
Space Hulk (PS Vita)

Here they lie za VR je opaka stvar, samo treba imati hrabrosti igrati istu :slight_smile:

Meni se demo nije bas nesto svideo. Teska psihodelija sa losom grafikom.

Je l planira neko da kupuje fifu 19 za soni 4, da odradimo share, da platimo po pola ili kako vec ide to, nisam radio do sad. Pa da se dogovorimo odmah
Kontam da je mnogo da svake godine sam kupim fifu…