Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Da ali ja ni prosli put nisam igrao igru na proilu gde sam je i skinuo , vec igru sam skinuo preko britanskog profila a igrao sam je na grckom i radilo je bez ikakih problema , a kako sad kad sam aktivirao ps+ na americkom profilu sad nece.

Ali dobro nije nista sad za glavu , ajde videcu sad da uzmem onaj PS+ od meseca , pa valjda cu onda moci da igram igru na svim profilima :wink:

Takodje ostao mi je jos trial da iskoristim na tom grckom profilu gde sam i igrao Freedom Cry , pa valjda ce hteti , u svakom slucaju hvala na odgovorima :wink:

Doduse videcu sad koje su PS+ besplatne igre za Septembar , ako budu davali nesto dobro onda uzimam PS+ pretplatu a ako bude bilo neko sranje i nesto sto me ne zanima uzecu bolje za te pare neku dobru igru.

Ne isplati ti se uzeti mesec dana ps+, uzmes od godinu dana i dodje te duplo jeftinije. Mesec dana ps+ je 10$ x 12 meseci= 120$, a godina dana ti je 60$, duplo jeftinije.

E ne kazem da se ne isplati , ali znas taj od godinu dana mi je malo preskup , nemam sad 60 evra da dam za to , ali recimo ona pretplata od 20 evra za 3 meseca bi bila po bas po meri :wink:

Pozdrav ljudiā€¦ Interesuje me da li je dobro kupovati seriju 1116A ,ima li ona nekih mana? Na sta da obratim paznju kada budem uzimao polovnu konzolu?

Apsolurno nista, svaki ps4 radi. Samo neka se proveri laser.

Pa nista onda kad budem uzimao PS+ uzecu britanski, pa cu opet moci sve da radim na svim nalozima , jer za grcki nalog je kapiram ionako tesko naci pretplatu.

Da, slobodno uzmi britanski. I da znas da je UK godinu dana dana uvek bio manje od 40e. Ako podelis sa nekim kostace te 20. Idi vidi cene na G2A. Nemoj uzimati 3 i 6 meseci, ne isplati se.

Btw i dalje ne razumes kako funkcionise Plus pretplata. Neces moci da igras sve na svim nalozima ako uzmes britanski Plus.

Izgleda da je za septembar PS+ pounda Infamous Second Son i Child of light za PS4. Kruže neke glasine kao leaked igre. U zadnjih par meseci kada ovako neŔto izbace, obično bude istina.

1 Like

Wow, a meni je i kec bio strava. Jedva cekam.

1 Like

Takodje ga uzimam na day one, kec je meni bio odlican, pogotovo na pro-u u 4K.

Probao demo Knack 2 juče i moram priznati da je daleko zanimljivija borba sada, dodali su dosta stvari (Ŕtit, udarac iz skoka, viŔestruki udrac, super udarac koji razbija Ŕtitove), tako da ako joŔ ostave platformski deo kao u prvom delu ili ga poboljŔaju, posebno sa ionako lepom grafikom, eto super igre. Jedva čekam, a i sin je odmah pitao kada kupujemo :smiley:

2 Likes

Moci cu da igram sve na svim nalozima ako uzmem britanski , pogotovo ako mi je britanski tamo obelezen kao primarna konzola.

Mislim moci cu da igram MP i na ostalim profilima, da igram ono sto sam skinuo preko tog profilaā€¦itd , jedino sto mislim da necu moci je da na ostalim profilima koristim one specijalne popuste na PSN koji vaze samo za PS+ clanove, mada nije ni to nikakav problem, lepo kupim igru ili skinem je na profilu gde imam PS+ pa posle tu igru igram na profilu kom ocu.

Neces moci da igras onePlus igre koje nisu skinute direktno na tom britanskom nalogu. Znaci nece ti raditi Freedom Cry, osim ako ga ne skines ponovo na britanskom nalogu, za sta imas jos malo vremena dok ga ne zameni septembarska ponuda Plus igara.

Auuuu covece dragi , pa ja sam vec IGRAO Freedom Cry na grckom nalogu iako sam ga skinuo preko britanskog (dok sam imao PS+ ona 2 dana) , sad si ti meni rekao cak i da uzmes PS+ za grcki nalog neces moci da igras jer moras da uzmes PS+ za nalog preko kog si skinuo igru da bi mogao da igras tu igru, ok onda to je to , uzmem PS+ za taj britanski nalog i picim , mislim sto bi opet radio jedno te isto , sto bi skidao Freedom Cry opet preko britanskog naloga kad sam vec jednom skinuo tu istu igru preko tog naloga , sto bi skidao 2 puta istu igru preko istog naloga , prosto je besmisleno.

Ok, ok. Nemoj se ljutis. :slight_smile:

S duznim postovanjem, je*la te ta dva dana pretplate :smile:

3 Likes

Ma opusteno :wink:

Slazem se vala da sam znao ne bi ih ni aktivirao , ali mislim vec kad imam nesto voleo bi da funkcionise , a i te neke stvari su korisne za ubuduce da znam :wink:

Tako da evo recimo sad skidam Just Cause preko americkog profila i ako budem kasnije hteo da igram igru (preko recimo britanskog ili grckog profila) moracu da uzmem americku PS+ pretplatu , odnosno za profil preko kog je igra i skidana.

Tako da to je to , mislim da smo sve dileme razresili :wink:

Sve je jasnoā€¦ a i oni su ga brate zakomplikovali. :smiley:

Jesu , mada mislim da sam raspetljao taj klupko u dobroj meri.
Doduse ja sam PS4 uzeo tek pre nekih mesec ipo dana, tako da sam i ja jos uvek nov i zelen u PS vodama.

Nego jos uvek nisam razresio jednu dilemu u potpunosti , da li je sharovanje igara 100% legalno i da li postoji rizik od bana za onoga ko kupuje sharovane igre.
Sad ja ne znam nikog ovde kome se to desilo , ali opet vidjao sam po nete neke likove sto tvrde da su zbog toga banovani i da je to ipak rizicno.

Nema bana