Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Dobro izgleda i sto je najbitnije nema glupi logo igre na sebi.

Odvratan mi je, izgleda kao nesto sto se zove recimo soni playstalion i kupuje se u bloku 70 :smile:.

4 Likes

Sta vam je bas je sexy i muzevan.

Beli mi je lepsi(da znam da je pro - slim, nebitno).

Beli jes najlepsi. I sto je najbitnije ima i Pro verzija.

Nakon dva dana sam uspeo da nadjem vrijemena da otkutijam PS4 Slim, prvi dan rodjakova svadba drugi dan nastavili opijanje :smiley:
Tako da sam jedva cekao da pogledam i povezem konzolu i da je isprobam, odusevio sam se kako izgleda lijepo uzeo sam bijelu varijantu.
Stavio da se skida neki demo da imam sta da isprobam dok ne skupim sta kesa da kupim neku igru, ako neko ima da pozajmi ili proda God of War neka me kontaktira.
Igru prekucao na PS2 i mnogo me zarazila ne znam sto mi je ovoliko trebalo da je probam tek al hajde.
Jos jednom da se zahvalim Nesi na odlicnoj saradnji, ja sam stvarno prezadovoljan, i jos me zanima jel ima neko da prodaje kodove za PS Plus?

1 Like

Čestitam na kupovini,nek te lepo služi u zdravlju i veselju. Neko od članova koji su ga mnogo puta kupovali sigurno može da ti preporuči gde je najpovoljnije.
Čim se razbude,jer sav normalan svet odmara nedeljom :slight_smile:
Hoću li ja ikada postati normalan…

1 Like

Hvala ti puno dugo sam ovo cekao, stvarno vrijedi svake pare. Nisam do sada imao prilike da drzim ps4 dzojstik kad sam ga uzeo taj osjecaj stvarno odlican, posle x360 legao mi je pravo.

Ja sam plakao za 360 kontrolerom,ds4 mi je na slikama delovao za klasu lošiji. Al čim sam ga uzeo u ruke - pravo dobro,što bi ti rekao :wink:

1 Like

1 Like

Kupio sam Guest nalog sa tri igre, upravo skidam i dosta toga mi je jasno oko dijeljenja igara ali jedno ne znam. Jel ja smijem da zamijenim pass od mog naloga sto sam dobio? Nije da cu ga mijenjati nego me onako zanima.

Od guest naloga koji si kupio ?
Nikako, sjebes onda nosioca naloga. On kontaktira onog koji je pravio share, pa onda taj povrati akaunt i dobijes sipak.

To sam i mislio da se desi, nego nisam bio siguran.
Kako mislis od guest naloga koji sam kupio? Ovaj mi je reka ko je nosioc naloga i sve u vezi naloga sto bi me zanimalo, a moj nalog je guest. Jos ucim u vezi shera sta i kako, tako da ako sta pogrijesim bez ljutnje.

Sto bi se neko ljutio. U tom slucaju samo nosioc tog naloga.
Shvatio si da za taj tvoj guest nalog, postoji i pandan nosioc. Samo sto se on ulogovao jednom u taj nalog, aktivirao ga kao primarni na svojoj konzoli i sada ga pici na svom nalogu.

1 Like

Sad mi je sve jasno, hvala puno. Sad da se bacim na igranje. :slight_smile:

Password se ne menja. Nece se nista strasno desiti ali smara. Nosilac mora da nadje share posrednika koji mora da resetuje password a onda onaj ko je promenio nece imati pa mora da cima posrednika da mu da nov password. Zasto bi neko prolazio kroz to smaranje?

To me je cisto zanimalo dal moze ili ne, jer sam mislio sad recimo da lik od koga sam kupio zamjeni password i ostanem bez igre. Mada se to nece desiti jer sam uzeo od provjerenog clana, naravno to je sve cimanje veliko i nije fer da neko menja. Meni je jedino vazno da mogu jeftino da se igram na konzoli.

E pa da, to je obicno strah novih PS4 igraca da ce ga prethodni vlasnik prevariti ali veruj mi sve fercera bez ikakvih problema.

1 Like

Mali je comunuty shareovanih igara.
Ima 3-6 osoba koje prave 90% ovih akaunta.
Tako da preko njih uvek moze da se dobije sifra.

1 Like

Nadam se da mu nisi rekao datum rođenja?