Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ovo je odlicno radi bez mane, jos je mnogo jeftinije nego fizicki disk. Bas sam razmisljao izmedju sherovanih i fizickih igara i odlucim za ovo i nisam se pokajao. Posto nisam ovo pre nikada radio malo me I strah bilo da me ne zeznu al sve su to provjereni momci sto prodaju.

Sa srecom da koristis i naigras se igara :smiley:

1 Like

Hvala puno, zahvaljujuci ovome forumu i dobrim ljudima koji su mi otvorili oci u vezi konzole i igara.

1 Like

Bitno ti je da kad uzimas nalog znas ko je radio share i to je. Prosto nemoj da uzimas nalog ako ne znas ko ga je radio jer u slucaju nekog problema moraces da jurcas mnogo po forumu da bi nasao te podatke.

Znaci to je jedina vazna stvar kod tih naloga.

Ja vec godinu i po se tako igram i nemam problema. U poslednje vreme sam poceo da i rentam igre na 10 dana. Taman mi toliko treba da ih obrnem, a kosta me 500 kinti.

To sam shvatio, najbitnije je da znam ko je pravio share igre samim tim znam da je nalog siguran da nije kraden da ne bih dobio ban.
Sinoc igrao God of War sve radi odlicno stvarno bez mane, ali opet me nesto muci. Kada sam hteo da ugasim konzolu pise mi da se odjavim sa ovog naloga ali da sa tim gubim save itd, opet se vratim nazad aktiviram svoj nalog maticni i da ugasim opet mi isto pise. Ja sam ovaj nalog aktivirao kao guest kada sam upalio konzolu, ili sam trebao da ga aktiviram iz aplikacije.

Ne,napravio si gresku kao i ja. Nisi trebao da kreiras new guest,tako nemaÅ” save i svaki put kad palis konzolu moras da kucaÅ” podatke naloga. Nemam sad vremena da ti objasnim,ako ima vremena neko drugiā€¦

Ne treba da stavis play as guest nego da kreiras novi nalog,kasnije kada te pita da stavis nalog kao primary na konzoli kazes ne i kreirao si guest nalog za tu igru koju moras da igras samo sa tog nalogaā€¦save i sve ostalo su vezani za taj nalogā€¦

1 Like

Ziv bio namjestio sam sada radi sve, tu je bio problem da sam stavio play as guest.

1 Like

Pa pcgamesupply kod 10$ psn kosta 7$. Moze samo jedan po profilu/kartici, pa budite kreativni :slight_smile:

1 Like

Imam ps4 pro i imam problem sa igrom infamous:second son. Igrica ima ozbiljne frame dropove cak i u slucaju kad odaberem opciju ā€œHIGHER FRAMERATEā€.

Minut posle toga sam pokrenuo infamous first light ekspanziju koja radi savrseno cak uz opciju u kojoj preferiram bolju rezoluciju(uz cekiranje bolje rezolucije second son je neigriv, secka pri obicnom trcanju na ulici)

Imam i ja problem sa istom igrom. Igra ima ozbiljne probleme i nedostatke u kvalitetu price,u kvalitetu glumaca koji glume u njoj,puno gluposti i nepotrebnih repetitivnih sranja,ova igra kao da je pravljena za decu iz osnovne skole kojoj nece biti vazno ovo o cemu sam pisao. Da nije bila free za ovaj mesec,ne bih je verovatno nikad ni probao.

Kada je izasla nije imala nikakvih problema, odigrao sam je na standarnom PS4 (ne PRO) bez iz jednog pada frejma. Uradio i platinu, Ŕto zahteva prelazak dva puta. Meni je igra odlična.
Eto kolike su razlike u misljenju i ukusima :slight_smile:

2 Likes

Isto misljenje kao i Zoorulee,kada je izasla igra radila je kao sat i bila sigurno najlepsa igra tada,meni je leglaā€¦

Radi odlicno i sada na standardnom ps4.

Treba mi mala pomocā€¦ Hocu da kupim neke igre preko psn-a, ali mi treba gift card. Hteo sam da kupim preko amazona, ali ne salju kodove za BIH. Napravio sam akaunt na amazonu sa adresom u Portlandu, medjutim akaunt je blokiran dok se ne provere informacijeā€¦ A na to trebam cekati 12 do 24 sata :confused:

Postoji li jednostavniji nacin kupovine gift carda?

Ima na cdkeyes, kostaju 9,99$. Ja kupio dva komada od 10$ za ovaj flash sale, na kraju rasprodaja uzas.
Ako ne uspijes uzeti, javi se pa cemo se dogovoriti

Ne mogu naci za ps :confused: Samo xbox

PSN Humble Bundle, za 1$ dobijate 5 PS4 igara (al nista specijalno, neke point and click avanture i super dungeon bros). Treba vam US PSN nalog, kao i prosli put.

1 Like

Samo za USA :-/ . Ostali ne postoje ?

Takodje vazi i za Boliviju, El Salvadorā€¦ Jbg ako nekome ne odgovara ponuda, ne mora da kupi, kosta 0.8e i obicno svi imaju makar 1 US nalog na konzoli.