Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

60$? Za ovo?!

1 Like

Uh uzas lineup, nista cekamo septembar…

[quote=“Lordish, post:1005, topic:9276, full:true”]
60$? Za ovo?!

[/quote]60$ je Bundle, 40$ obicna verzija.


Ma da u danasnje vreme opcenito igre, ako ne uzmes bundle(80 - 100$) , samo full igru(60$) , kao da si uzeo pola igre a ne celu. Kada kupujes u store-u imas sta za videti :slight_smile: 150 vrsta edicija, lopovski…

1 Like

Potpisujem ovo,to sta danas rade stvarno je lopovluk…neke igre obrnem a posle nekoliko meseci izlaze kojekakvi pecevi koji popravljaju igru da bi ona bila uopste igriva,a da ne govorimo o ostalim doplatama i glupostima…Znaci platim nesto 60$ a oni mi daju frame-rate izmedju 5 i 30 od kojeg hoce oci da mi ispadnu,sta je to onda nego prevara…

Igre su preskupe za vecinu ljudi. DLC sluzi samo tome da uzme vise novca, 60$ ne pokriva troskove i zarade a sto bolje izgledaju igre su skuplje za razvoj. Piraterija je dozivela ogroman udarac i mozemo slobodno da kazemo da vise i ne postoji ni na konzolama ni za PC. Preostaje nam samo da odustanemo od zelje da igramo sve i jurimo rasprodaje. Uz ove nove konzole, 4K, VR… Gaming je postao bas skup. Naravno ko hoce moze da igra CS i LOL na kompu od 150e, indie naslova je isto kolko volis a starije igre mogu da se kupe za par $.

Realno na PS4 nas spasava gamesharing.

1 Like

Realno za 2 igre mesecno 120-150$ da dam mi nije puno, kad pogledam koliko sam trosio pre(par godina unazad), na razne poroke, kolege, zaj_bancije, izlasci…ovo je malo reci PRE smesna cifra od 150$ mesecno, pre sam znao na dan trositi 150e nekada cak i puno vise, tako da… nebitno. Takodjer sve igre kupujem sam na svom nalogu tako da ih niti ne mogu prodati, ali gamer sam dajem na ono sto volim, pre sam trosio na drugo…tako da ponavljam uopste mi nije zao dati za nesto sto volim u ovom trenutku su to igre.


EDIT:
U svakom slucaju slazem se, sigurno da je ipak bolje igru kupiti jedna igra jedan nalog, kasnije je prodati i povratiti novac, posuditi/dati. Samo to vec sigurno godinu dana unazad govorim, kao “sledecu igru cu kupiti na jednom nalogu” i kada uzmem kod(wallet) uvek kao “ma jos samo ovaj puta cu uplatiti-uzeti igru na svoj nalog” :slight_smile: i tako vec dve godine unazad…

[quote=“Lordish, post:1012, topic:9276, full:true”]

[/quote]E bas tako se brojao novac(dojč mark :slight_smile: ) dnevno, kada sam imao 14-15 godina, najbolje godine . Zivele 90-te, tacnije polovina devedesetih, “plave” su nekako uvek bile najdraze :slight_smile: :

Dajem otkaz i odoh radit s tobom :smiley: ahahaha

Uzeo bi te bez problema, da je to ono vreme, nemaju ljudi danas para niti blizu kao nekada…a i nije to, osobno sam nasao drugi posao, gde se puno manje zaradjuje ali sigurniji :smiley: . Jbg covek se promeni pogotovo kada dodje dete/deca, neko pre neko kasnije, a na zalost neko nikada…

Slazem se.
Imam i ja 100 precih stvari od igranja, pogotovo od kako sam nasledio kucu, treba u nju ulagati, a u planu mi je dignuti jos jedan kat, pa tu je dete…ja odvojim koliko mislim da mogu, nekada vise nekada manje…

1 Like

Sve u svemu para nikada dosta :grin:

1 Like

Jel ovo Bloodborne otisao trajno na 20$? WTF man… Extra!

Reve Yoshida da Neo nije neophodan za VR, vec da ce moci da se igraju i na trenutnim konzolama bez problema.

Imam jedno pitanje:

Prethodnih godina sam igrao igre na ps3 ali nisam pravio psn account jer je cipovan. Kada sam kupio ps4 napravio sam psn account. Pitanje je da li mogu kako da prepacim trofeje sa ps3 na ovaj account, da bi mi svi trofeji bili na jednom mjestu? Je li dovoljno da se samo ulogujem na ps3 na moj psn account da bi se trofeji automatski sinhronizovali?

Trebalo bi da je tako. Ja sam tako radio sinhronizaciju, ali se bojao banovanja kao djavo krsta

Znaci postoji i dalje sansa da me banuju? Ako postoji onda da ne radim to.

Gameblog.fr: PS4 Neo to be announced on September 7 in New York

http://www.gameblog.fr/news/61179-la-ps4-neo-devoilee-debut-septembre-a-new-york-selon-nos-inf

Izvinjavam se zbog glupog pitanja i znam da cu biti smesan :grinning: ,ali da li mogu da kupujem preko PS Storea koji je registrovan na Sloveniju,zato sto nema Srbija,i kako bi stiglo?