Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Pa sta se ne moze kasnije napisati drugi komentar? Ako ne stvarno onda niti malo nisu profesionalni, ti koji vode pik. Stvarno cudno i nekako bez veze.

Osoba koja prodaje artikal mora odobriti komentar/dojam za isti. PiK je supljak zesci…

Stvarno mi nije jasan takav sistem…jednom recju bez veze.

A razmenaigara.com nije u funkciji trenutno?

Nije bila danas, sredjuju nesto izgleda ceo dan…

@von_Brcoos Ako ces se upustatu u share vode onda bi ti i ja preporucujem bas razmenuigara, sigurno najbolji sajt na balkanu za to(share), a i koliko znam najbitnije nema prevara.
Kupi, prodaj, razmeni :slight_smile: . Poseti kada proradi i pogledaj lepo sve kako i sta…

Nasli smo i na ps4srbija nekog lika za share… Nudi uglavnom gost ali i primarne akaunte. Gost se krecu oko 1000 dinara, primarni oko 2000… Da li se to cini kao prevara? :slight_smile:

Pitace ga… Kaze da i pre ordere prodaje, ali mozes ih uzeti samo kao guest i cena je oko 3000 dinara




Ma daj, koji crni South Africa Ps, dva lajka imaju ukupno :smiley:

Mada ko zna, mozda i bude nesto.

Procurile informacije da se radi o RDR Remasteru. Izlazi vjerovatno u prvoj polovini 2017. godine.

Shit. Ipak nista od novog dijela.

Logicno, remasteri su easy money. Mada RDR zaista zasluzuje da bude sacuvan od zuba vremena, da ne gresimo dusu.

2 Likes

Ma da su ga vec malo je reci preterali sa remasterima. Ali kada pogledamo koje su svakakve ne igre, nego igrice, dobile remaster, ova ga onda itekako zasluzuje.

Evo link ako nekoga zanima, jedan od izvora:

Zašto misliš da to poništava šanse za novi deo? Pre će biti da spremaju nastavak, te zato rade na remasteru. A više puta su ljudi iz Rockstara pričali oko problema sa RDR, jer je sklepan od tri verzije enginea, dok su često linije koda ostale neevidentirane, te da bi morali da krenu od nule ako bi radili remaster. Teško da bi oni to radili bez razloga.

Mozda bude varijanta remaster plus nova igra, pa se uz pre-order dobije remaster, kao sto je slicaj sa Dishonoredom trenutno i RoTR. Sve je moguce

Da se nadovezem na Xbox UI temu ali da ne floodujem tamo jer je vezano za PS4 i generalno UI na PS konzolama.

Jako me nervira sistem pregleda trofeja. Dobijem trofej, i ako hocu da pogledam, ide sync bla bla treba skoro minut da se pogleda sta sam dobio. Mislio sam da ce to srediti posle traljave trojke kad ono isti djavo.

Sad jos malo izlazi veliki update 4.0 , donosi brdo lepih novosti, sto se trofeja tice moci ces ih gledati i kada si offline.

nece biti one sync gluposti na svakih 10 min?

secam se na xbox 360 kad se otkljuca achiev, dok je jos na ekranu stisnes xbox dugme i eto ga a na ps3 smor zivi. Isti djavo i na PS4

Ne znam, nisam video na beti da su pokazivali na youtube-u nista oko toga, brzo cemo znati, jos malo izlazi 4.0 .

NA Xboxu je super reseno. Izlazi cak i na desktopu Windowsa 10 notifikacija. :slight_smile: