Slušalice za gaming

Kupovace ovaj narod :joy:

Sve preporuke za logitech. Imam neke G230 ako se dobro secam. Odlicne su. Udobne, zvuk super, mikrofon super…
E sada bolje je ipak uzeti neke 5.1 ove moje su stereo. Znaci ipak vise 5.1 za igrice.

Ja ih imam.Odlicne su.Baterija traje oko 25h.

AudioPlus u Novom Sadu, u Stražilovskoj ulici. Odlični su sa cenama, i imaš mogućnost probe pre kupovine.
Evo dvoje slušalica za koje se smatra da su ubedljivo najbolja kupovina:
https://audioplus.rs/proizvod/285/Sennheiser%20GSP%20300
https://audioplus.rs/proizvod/286/Sennheiser%20GSP%20350
Svojevremena sam u tu radnju uputio i @dejan-k pa neka ti prenese iskustva.
On je uzeo ove sa prvog linka.

2 Likes

Neces pogresiti sa prvim sigurno :slight_smile:

Kada smo kod slušalica, razmišljao sam da uzmem neke povoljne sluške kad stigne next-gen konzola, da imam za online gaming i eventualno poneku igru koja je dobra sa sluškama, pa me zanima jel imao neko iskustva sa onim zvaničnim Xbox Stereo Headset-om, valja li to tih para?

zar to jos postoji?

znam da je @xX8Lampard8Xx ocelavio od njih. Sto dalje ako na stare mislis. Nisam cuo da ima novih.
Uh sto bih voleo da MS izbaci kao Sony neke Wireless sluske.

1 Like

Znači loše su, onda ću videti neke druge za slične pare.

1 Like

Očajne su. Zvuk je super ali 2 su mi crkle iz čista mira. I sto alex kaže bukvalno ti stiskaju glavu da ono oguli ti kosujer je guma neka gore.

1 Like

Verujem da su odlicne. Bilo bi i suludo da nisu za ove pare. Cena nije nimalo studentska :grin:

Ali obici cu tu prodavnicu, vidim da preporucujete. Nazalost, ako hocu neke top slusalice, trenutno je mogucnost takva da uzimam polovno.

Radije cu uzeti dobre polovne slusalice za 50e, nego neke prosecne, nove, za 50e. A dati 100e za slusalice, trenutno mi je puno. Pogotovo kad u obzir uzmem da ja i nisam neki hardcore gamer i da ne znam koliko cu osetiti razliku (sigurno da hocu, ali ne znam koliko ce mi to biti bitno jer nikada nisam imao neke vrh slusalice). Ja cak ne vidim razliku izmedju 30 i 60 fpsa. Bar dok sam igrao Apex, kad padne fps na 30, meni je i dalje ista igra i ne primetim razliku :joy:

P.S. Niko ne zna koje su ove PS slusalice sto sam postavio? Zvuk je u nekim momentina odlican, pa u drugim mi bude malo cudan. Uzeo sam ih za 400 dinara, kao i Turtle Beach :joy:

Imaš u toj radnji i jeftinije…Idi, proveri šta ima…

1 Like

Jesu, ali nema ni jedan komad više, oba modela…

1 Like

Evo, ima kod mafije

Video sam i to, pitanje da li i tu ima?
Piše godišnji do 11.01.21. :grinning:

Verujem da je dosta vas imalo ili ima ove. Kakvi su utisci za njih? Nudi mi covek za 65e.

2 Likes

Šta mislite ove. Ja želim da kupim sluške za xbox sx. Treba mi savet da kupim kod naših domaćih prodavaca. Gledao razer wireles sluške 300+e mindblow.

Kompatabilnost PC, MAC, PlayStation® 4

za SX nisu namenjene. Asus inace je ok.

Mislim da je onda 65e za polovne puno.

1 Like

Imao sam ja, zvuk je dobar
Za tu cenu verovatno najbolji izbor

A video sam da ima polovnih i za 50e. Ali kopkaju me ove prve, Logitech. Mada ono sto mi se kod njih ne svidja jeste sto je jastucic vec malo otisao. Nije strasno, ali ako krene, onda ce to brzo da ode…