Slušalice za gaming

Kada krene to je cao, samo se kruni. Ali to je kod svih tako. To mi se isto desilo i na sennheiser od 200-300€ i na onim Logitech koje sam platio 40usd.

Da ali na Sennheiseru zamenis dok te Sony verovatno bacis u smece, zbog toga sam bacio Asus Orion Pro bukvalne se raspale posle tri godine. Cesto gledam recenzije slusalice i gotovo kod svih slusalica novijeg datuma mozes da menjas jastucice, naravno ne racunam one bas jeftine tipa par hiljada dinara. Kod mojih GSP500 menja se i onaj gornji deo za glavu i kablovi tako da su prakticno vecne.

@jahalang0112 Treba sto pre da ih kupe sledece godine idu u paketu bez brushaltera :joy:

1 Like

Ja volim ono sto mi odgovara od apple ali nisam retardiran. :grinning: ni ovca…
@Oblakoder znam, ali je njesra bas. A iskreno otisli su jastucici posle 3-4god. Bilo je na amazonu zamenski. Ali opet njesra.
Imao sam nekada slusalice ono sa pocetka devedesetih i nista se tu raspalo nije.
A ove sada kostaju 300e i mozes da ih bacis u djubre za 3god.

Koji konkretno model? Cudi me da se Sennheiser od 200-300 eura raspadnu tako brzo. Zamenske imas i orginalne…

Da ne otvaram novu temu kad smo vec kod zvuka…
Imate li predlog za neke zvucnike ali ne za igre.
Nego za muziku i neki film na tv-u?

Ne secam se koji je model, bezicne su, sundjer je propao za koju god. Bile su oko 200+
Super rade ali prosto sundjer je otisao.

Budžet?

Do 200e :grin:

seen…

1 Like

Kupio danas Steelseries Arctis 1, sve preporuke za slušalice, ovde nije pravilo koliko para toliko muzike :grin:
Šalu na stranu, stvarno imaju dobar zvuk i mogu rame uz rame sa skupljim slušalicama drugih proizvodjača., veoma su lagane i udobne pa mogu opušteno više sati da se koriste a da vam ne smetaju.
Skinuo sam na SXu aplikacije DTS X i Dolby Atmos for headphones i zvuk je odličan.
Ako hoćete jeftine a dobre slušalice za casual gaming ovo su te…

4 Likes

Koja je cena?

8000 u games-u, može se možda naći i jeftinije na KP ali nisam imao živaca da tražim, koga god sam pitao niko nije imao…Ja sam ih platio 7600, imao sam popust 5% :grinning:

Pošto vidim da je se hvale ko šta ima i kako šta radi. steelseries siberia 800 koje imam već jedno pola godine su meni fantastičan izbor, cena, kvalitet zvuka , mikrofon, dve baterije… Stvarno su udobne i definitivno preporuka :smiley:

Ja imam JBL TUNE500 i nista bolje mi ne treba. Kupio sam ih polovne sa garancijom u istyle za 1000 dinara :joy:

Redragon h120 Ares, kad se vec hvalimo. Zvuk krs, mikrofon krs, cena 10e. :joy:

2 Likes

Kad smo kod mocnog Redragona. Drugar i ja osvojili turnir u Fifi 2 na 2. Besplatan ulaz bio, a nagrada “gejmerske slusalice i tastatura”.

Dosli kuci, probali slusalice, jedna ne radi… Vrh :grin:

2 Likes

Aj da se ne lazemo Reddragon je GOLO GOVNO.
To je bre kinesko djubre, znam da je to kum nabavljao oduvek kao najjeftinije te gejmerske stvari za klince koji mu dolaze a niti znaju niti imaju para za neato normalno.

Da taj Reddragon je smece, ali recimo A4Tech ja isto kineska kompanija samo prilicno stara i uopste nisu losi. Secam ih se jos klinac kad sam bio, da su bili dobri.

Isto se secam kada se pojavili i oni. Ono to su davali miseve uz konfiguraciju PC DJUBRE.
Sada su se kao nesto malo probili.
Ali realno sve je to … ne znam. Ne bih ja to nista dirao.

Nije bas golo govno. Imaju oni bar ozbiljnih modela. Imao sam prilika da probam Redragon h510 Zeus. Sluske kostaju 6500 i izuvaju sa zvukom i udobnoscu. Imaju u sustini najbolju budzetnu opremu.