Sport

A ko je propisao to pravilo da mora da osvoji svetsko prvenstvo? Ljudi nemojte biti smesni, msm poredite fudbalere koji su prakticno igrali na ameterskom nivou sa danasnjim zivotinjama. Pa to je kao kad bi neko pricao kako je neki teniser iz amaterske ere bolji od Federera ili Djokovica. Agasi je relativno skoro igrao i sam kaze kako ne bi imao sanse protiv danasnjih tenisera, ista je stvar i sa fudbalom.

Zasto nije kriterijum broj osvojenih zlatnih lopti, ukupan broj titula, broj golova i tako te stvari, zasto bas titula svetskog prvenstva koja nije individualna?

Slaviša Jokanović dobio otkaz u Fulhamu.

Ocekivano, bas nije mogao da ih trgne.

1 Like

Interesantan detalj sa prethodnog UFC 229 u kome je Khabib Nurmagomedov pobedio Conora McGregora.
U trećoj borbi večeri sjajni Dominick Reyes je izdominirao Ovince Saint Preuxa, samo je kontroverza sprečila da to bude nokaut. Nakon borbe, Dominick Reyes je u intervjuu prozvao EA jer ga nisu stavili u UFC 3, “Get me in the game, EA!”, završio je intervju tim rečima.

Inače je Dominick Reyes trenutno jedan od najboljih boraca u UFC.

Sad ce cika Ranijeri da resi.

Teško da bilo ko može da se nada čudu, Ranijeri je na kraju krajeva isto oteran iz Lestera…

Žao mi je Jokana, zaista… Watford je uveo u Premijer Ligu i dobio otkaz, sada napravi čudo sa Fulamom, i opet jebiga… Trebalo im je nešto da se trgnu, nadam se da će uspeti da ih izbaci iznad crte Ranijeri

Covek se specijalizovao za EFL championship. :slight_smile:

Baš tako, odličan je Fulham bio prošle sezone, čudi me da nije mogao više, ipak su uložili 100m letos. Izgleda da je ipak za EFL Championship.

Suplja odbrana. Ja ne znam kako su oni sa onom odbranom uspeli da udju u Premier Ligu. Jedino ako su prodali neke standardne defanzivce iz prosle sezone…

Nisu, jednostavno napad i sredina su radili dobar posao, pa se odbrana nije primetila… Tj bila je ok za championship…

Za PL to na žalost nije dovoljno…

Jokan je njih za manje od 3 godine spasao od ispadanja u treću ligu i onda plasirao u PL

Previse igraca je promijenjeno tokom ljeta i vecina se nije privikla na Engleski stil fudbala.

Definitivno su, sem Mitrovića, ostali razočarali, ostala pojačanja.

Kakva smo mi kikiriki reprzentacija. Ne znam sto se trzi ovaj idiot na klupi jos uvek… Znam, zapravo, nazalost…

Odbrana vecito suplja. Veljkovic provala od igraca, a Mitrovic zbog svoje glave nikada nece biti vrhunski napadac. Kako je covek sutnuo penal… Tacno da pozelis da CG pobedi 3:2…

Bolje da ne idemo u B fazu :confused:

Gol koji je postigao Aleksandar Mitrović je vrhunsko majstorstvo, sjajna reakcija.

Veca je majstorija kako je izveo penal… Retko se vidja ovako lukav potez…
A o sudji ne treba komentarisati. Penala ni u prici, a CG ponistavaju citav gol.
Ako tebe zadovoljava ova igra i da se strepi od Crne Gore koja je odigrala mnogo bolje 2. poluvreme, onda svaka cast na takvom optimizmu…:slight_smile:

Pokusavam da gledam, placem kakva ekipa moze da bude, ali ne ide. Muka mi je od napredne i drzave i reprezentacije.

Meni deluje da je udario u zemlju kao Sterling

Lepo si odgojen. Svaka cast. Pravi primer za ovaj forum…
Admini?

Obrisao, nisam video.

Inace bas dobre tekme, ova liga nacija ispade bolja nego SP? Podsetite me zasto je ona toliko bitna i zasto svi salju svoje najbolje igrace u sred sezone?