Sport

Brady i Johnny Manziel su dva najaca kvoterbeka ubedljivo.

^
Dodao bih tu i Peyton Manning-a :slight_smile:

Jos jedan odlican tekst Saše Ozma :rock:

http://www.b92.net/sport/australianopen2015/teme.php?yyyy=2015&mm=02&dd=02&nav_id=953648

Pobeda Patriots-a!!!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

gledo sam reprizu jbg

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

U utroak krece Liga Sampiona , a parovi ( da se podsetite , ako ste zaboravili ) su sledeci :

Utorak:
PSZ - Celzi
Sahtjor - Bajern Minhen

Sreda:
Bazel - Porto
Salke - Real Madrid ( prenosi RTS )

sledeci utorak:
Mancester Siti - Barselona
Juventus - Borusija Dortmund

Sledeca sreda :
Monako - Arsenal
Bajer Leverkuzen - Atletiko Madrid

U cetvrtak pocinje i Liga Evrope.
U19h:
Alborg - Klub Briz
Roma - Fejnord
Dnjepar - Olimpijakos
PSV - Zenit
Torino - Atletik Bilbao
Trabzon - Napoli
Volfsburg - Sporting
Jang Bojs - Everton

U 21:05h:
Ajaks - Legija
Anderleht - Dinamo Moskva
Seltik - Inter
Gengan - Dinamo Kijev
Liverpul - Besiktas ( prenosi RTS )
Sevilja - Borusija Mehengladbah
Totenhem - Fijorentina
Viljareal - Salzburg

Dosta klubova sa našim igračima je još u igri.

Liga šampiona:

  • Čelzi (Ivanović, Matić)
  • Šalke (Nastasić)
  • Mančester Siti (Kolarov)
  • Borusija iz Dortmunda (Subotić)

Liga Evropa:

  • Roma (Ljajić)
  • Olimpijakos (Milivojević)
  • Torino (Maksimović)
  • Anderleht (Mitrović)
  • Seltik (Stefan Šćepović)
  • Inter (Kuzmanović)
  • Liverpul (Lazar Marković)
  • Fijorentina (Tomović)
  • Viljareal (Rukavina)

Pobednik LE ove sezone ide direktno u LŠ 2015/2016.

Jest da nisu baš najbolji uglovi pa se ne vidi odraz baš najbolje a ni na zadnjem zakucavanju odakle je skočio i izvuko loptu, ali mali LaVine je posle ko zna koliko godina napravio bum. Na kraju je vredelo čekati samo zbog njega, mada realno nije imao neku konkurenciju.

On i Oladipo su bili bas dobri a Antetokounmpo i Plumlee su razocarali :slight_smile:

Oladipo prvo odlično ostalo sve meni bar je bilo meh. Samo je pokušavao neke varijacije 360. Mada razumem jbg ipak je lik midget tu pa je igrao na tu kartu kako će ih oduvati ali ne može se sa ovim mutantom :smiley:

LaVine jeste oduvao, ali po meni samo sa prva dva kucanja. Druga dva su bila varijacija prvog. Mogao je da bude i kreativniji, mada nije bilo potrebe.
Oladipo je sa prvim razvalio, kada sam to video, mislio sam da će on čak možda i do pobede, ali stvarno je neverovatno koliko LaVine ovo lagano radi, dok se ostali izmučiše za dosta prostija kucanja.

Ova zakucavanja mi godinama vec nisu toliko zanimljiva.Nekako je to izgubilo car i nije vise kao sto je bilo pre :slight_smile:

EDIT ovu raspravu smo mogli i u nba temi pisati a ne ovde al dobro :slight_smile:

Mogle su do ujutru ovako :smiley:

Ovaj Celzi tezak krs od ekipe, ko da si postavio 10 balvana i udri po svemu sto nije lopta.

I Klarkson bio na tekmi Sad ima visak slobodnog vremena pa ide na tekme :smiley:


Ovo je fudbal :smiley:


Wow kakva utakmica PSG i Chelsea bilo je svega prvo Ibrahimovicev crveni pa onda kasnije stvarno nepravedno sudjenje po meni. Verratti decko ima 22 godine i tako se ponasa treba mu par vaspitnih opaliti pa da se primiri lik je mlad a tako bezobrazan.Takodje i Diego Costa je zasluzio crveni karton govorim za ovo:Facebook , takodje i ono kada je grudima odgurnuo Davida Luiza zamalo na guzicu da padne Luiz :smiley: Bilo je stvarno bezobraznih startova od strane obe ekipe ali uzbudljiviju utakmicu skoro nisam gledao :smiley: Kranji rezlutat 2:2 :smiley:

Bayern dobio sahtiar 7:0 nisam ocekivao ovako veliku razliku :stuck_out_tongue:

Dobra i dramaticna utakmica veceras,ali vrlo lose sudjenje i kukavicka igra Celzija.
Po meni zasluzen prolaz PSG-a.
Svaka cast fudbalerima PSG-a,igrac manje…dva puta u minusu…i na kraju 1/4 finala.
Odigrali su hrabro i isplatilo im se.
Svaka cast. :slight_smile:

Mene iritira jako pravilo gol u gostima. Pogotovo kod produzetaka.
Realno je bilo da se sutiraju penali juce.
Treba se ugledati na kup libertadores. Ukinuti to pravilo. Padaju golovi ko od sale.

Pa kod ovog dvomeča konkretno baš zbog tog pravila pravda je zadovoljena. Da ga nije bilo Kurvinjo ne bi otišao u Pariz sa planom bunker i kontre i onda da čuva tu prednost jednu ipo utakmicu. Realno kad se kod kuće 90 minuta sa igračem više ne otvoriš zaslužuješ da izgubiš,ispadneš i bankrotiraš. Zato i nema neutralnih ljudi kad je taj klub u pitanju, ili ih vole ili mrze.

Volim Čelsi i pratim ih već ne znam koliko godina, i Murinja takođe, ali ta njegova filozofija mi nikad neće biti jasna. Skoro svaku utakmicu, jedan gol prednosti u 70. minutu i on uvek ubaci još jednog odbrambenog igrača a izađe napadač. I u 80% slučajeva to ne uspe nego protivnici daju gol i ode sve u *****, pa onda juri da pobediš sa 10 minuta do kraja. Okrene mi se želudac kad to vidim.