Sport

Strašna utakmica, mada meni sinoć a i inače cele te ekipe neopevani heroj Draymond. Kažu za sinoć verovatno najbolja utakmica nekog u istoriji da je šutirao 0/8.
14 skokova 14 asistencija 6 ukradenih i 4 blokade.
Steph ko steph nerealan, eno kažu developeri iz 2ka imaju problem kako da ga integrišu u igru a da i ostali igrači ne mogu da cepaju trojke sa pola terena lol

:x :x :x

I ode 90 evrića sa tiketa. True story. :frowning:

Van Gal objasnjava sudiji kako Sancez simulira faul :smiley: Znaci oplakao sam malopre :smiley:

[video]Facebook

Kako me nasmejao naslov :smiley:

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2016&mm=03&dd=04&nav_id=1103970

Album je luksuzan i kvalitetne izrade sa dosta slika i informacija o prvenstvu čak i bez popunjenih sličica. Uz njega ide i 6 sličica. Ko je ljubitelj, ovo je odlična prilika.

Treneri Barselone i Reala, dok su još igrali fudbal :smiley:

Kolko mi je drago zbog ovoga

Ajmo atletiko!

1 Like

Cholo Simeone, doktor za padavicu. :slight_smile:

Svaka cast momcima iz Atletika.
A Felipe Luis nije Imao Mesta u Celziju😂

Kobe, zadnja utakmica, 60 poena. Izbacili Utah iz play offa, sa ovom pobjedom. Cao zdravo

2 Likes

Legenda.

Utah je ispala još ranije, no dobro 60 poena nije lako nikom dati ni u ler modu.

Klasa je vecna

Nije ispala, da je dobila, a Houston izgubio, oni bi bili u play offu

Al s obzirom da je hjuston igrao u dva a juta i lejkersi u pola 5 vec su znali da je pobedio hjuston i da im nista ne znaci ova poslednja utakmica :wink: tako da u pravu je @Son_of_a_gun ispali su ranije

Da, jutros kad sam gledao recap, komentator je rekao da je dobio Houston i da utakmica nema takmičarski značaj.