Sport

Da li je neko pratio utakmicu Cska Zvezda?
Bem ti srecu i onog Micica. Decko totalno pogubljen u svakoj utakmici.

E na vrijeme nisam obratio paznju. Znam da su bili vrat uz vrat za play off

Yt prenos GSW-Houston

:sob:

Dajte kvalitetne strimove za veceras LS.

Bloodzeed AceStream mi je omiljen zbog najboljih komentatora (BT Sport večeras).
Ako se desi da ne radi Bloodzeed onda biraj ovde. Arenavision večeras nudi 4 kanala (španci, francuzi, nemci i amerikanci). Tu su i uvek pouzdani rusi Матч! Футбол 1 HD (gledaju se direktno u browseru, Google Chrome ne radi, ja koristim Firefox).

U posljednje vrijeme bude dobrih strimova i na youtubeu, samo trazi live u searchu.

reddit.com/r/soccerstreams/

Bude postavljeno dosta strimova pre utakmice.

Oblak drži Atletiko odbranom penala. Simeone i njegov tim deluju kao pravi ratnici, ali bavarci nadiru u talasima i biće vraški teško izboriti plasman u veliko finale Lige šampiona. Oba tima su vrhunski i ko god prođe, biće to zasluženo.

Nije lose bilo. Dosta vatre na terenu, mec dostojan i pristojan jednog polufinala LS. Svega je bilo.
Sa neutralne strane ne znam koga bih vise zeleo u finalu iz drugog para. Mozda vise Siti da bude interesantan duel evropskih ekipa, nego madridski derbi. Nekako mi to nije to onda.

Znam da zvuci kao klise, svi smo mi ljubomorni na njegov uspeh i lepotu i zene i blabla, al ovaj Ronaldo je ubedljivo najljigaviji igrac u istoriji fudbala. Takav sebicluk, izjave i ponasanje nisu dostojni profesionalnog sporta i ne vidjaju se bas cesto ni u mnogo mladjim kategorijama takmicenja u kojima igraci tek sazrevaju. Razumem da je gladan uspeha, golova i dokazivanja, razumem taj ego trip da si najbolji, ali oni glupi sutevi iz svih pozicija cim dobije loptu su silovanje. On vise ni ne pokusava da dribla, nema tu vise ni neke kreativnosti i lucidnosti. Kao da je na nekim teskim drogama. Ima li uopste smisla komentarisati ostale igrace ili je Ronaldo = Real Madrid = fudbal = Fifa & Uefa = Isus? Kakva karikatura od coveka i antropomorfna izopacenost svega nenormalnog u modernom fudbalu, fuj. Ne znam zasto bi Atletiko uopste izlazio na teren, neka samo predaju pehar Ronaldu, da se ne mucimo vise gledajuci ovaj reality show kako Ronaldo pokusava da da gol i Marcelo glumi fatalne udarce.

1 Like

Atletiko će osvojiti Ligu šampiona. Zidan je tek 4 meseca na klupi, a Simeone ide u svoje drugo finale, izbacio je dva najbolja tima na svetu (Barselonu i Bajern) i iako Real ima svetsku klasu to mu neće pomoći u Milanu.
To što je neko među najboljim na svetu, nije garancija da je simpatična osoba. Ronaldu ne mogu da se ospore na kile klupskih i individualnih nagrada a to što se ponaša kao egomanijak ne bi mi uopšte smetalo kada bi igrao za klub ili reprezentaciju za koje navijam.

Nije mi jasno kako ga trpe u klubu. Mislim ok svi su oni profesionalci ali i tu itekako ima konkurencije, sujete… Da se razumemo sve zvezdice su uobrazene na svoj nacin ali ovo je vec bolest. Trpi i klub i njegova igra jer ne igra na nivou koji mu pruza fizicki potencijal i osecaj za igru. Zelja za golom ga corruptuje umesto da ga motivise za vrhunske rezultate. Ne znam kako i zasto je zasttanio do te mere ali ovo sto on sada igra ne lici na fudbal nego je cisto izivljavanje. A tesko prolazi pored vrhunske odbrane koja ga izgura lako i blokira nebulozne suteve, ne koristi ni finte vise samo raspali po lopti.

Kakav sou sinoc u nba :smiley:

Da li neko zna sajt na kome mogu da pogledam reprizu vecerasnje utakmice? Npr da ustanem i gledam od 06:00 bez da znam rezultat, a ne da moram da gledam live

Možeš da pristaviš torrent dok se umiješ i spremiš kafu, mislim da ti je to prvo što će se pojaviti…

Pokusacu tako. Ako neko slucajno kasnije postavi link, nemojte da poslije toga komentarisete mec, bar ne do 09:00, posto cu sada na spavanje i sutra cu provjeriti je li neko ostavio link sa snimkom utakmice

@jezd0 cini mi se da si ti postavljao sajtove gdje se mogu pogledati snimci utakmica od noci prije

Vidi ovde, cesto ima full match record. Samo odaberes datum. Ja korstim za stream ima sopcast i ace stream hd linkove. A i za highlightse sa fudbala.

1 Like

Je li ne pise rezultat meca ako budem trazio prema datumu?

Sad proverih, pise :smiley:
I sa strane, a i kad otvori novu stranu opet pise gore.