Sport

Well fuck. Ujutru ce neko sigurno postaviti na yt, ali ako ukucam u pretragu vjerujem da cu odmah na bar tri mjesta vidjeti konacan rezultat

@iKaran moguce al ne secam se sad stvarno toga… ajde sad cu bas da vidim pa ako uspem nesto da nadjem poslacu ti il okaciti ovde.


Kako ne voleti ovog coveka ? :smiley:

Pre neki dan

I malopre

Na kraju sam sam sebe prevario i vidio u ponudjenim videima ko je sampion zapadne konferencije. Sve u svemu, potpuno zasluzeno, ali imam osjecaj da finale nece biti neki spektakl.

1 Like

Jos maloooo, euro se blizi…

2 Likes

Jedva cekam da pocne.
Ali kako los marketing imamo, nikakva najava, da prikupi masu, nista. Gledam strimove prijateljskih utakmica portugalski kanal, ruski futbol, ukrajinski kanal itd pa na poluvremenu i kraju meceva samo ide najava za euro, komercijala, reklame, eufopija. I to ne najava tipa Rusija, Portugal itd na EP nego samog takmicenja.
Jadan marketing nas, nista, nula. Mada od rts to ne cudi.

1 Like

Ne znam bas. Meni to ne pije vodu. Bas znam da u mom okruzenju dosta ljudi prati nevezano za nasu rep.
Meni je svejedno. Ja pratim pa pratim, volim tu euforiju i ceo ambijent oko takmicenja bilo to EP, SP, Kopa Amerika, Afrika…

Arena ce prenositi Kopa Amerika od subote sve tekme (odrzava se u SAD pa nam je malo termin losiji od 23 do jutra). Od petka u 20h svaki dan spec emisija na areni 1.

Gledaću ga, mada mi se prilično sve zgadilo nakon svega što su nam priredili iz UEFA u kvalifikacijama.
Interesuju me naši protivnici iz kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, Vels, Austrija i Republika Irska, kao i večiti favoriti, pogotovo Italija sa dosta promenjenim timom. Oni su specijalisti za turnire, a imaju odličnog selektora.

1 Like

Uzivajte :slight_smile:

2 Likes

U Kaliforniji (Santa Klara) na novom Levis stadionu utakmicom Amerika - Kolumbija počinje Kopa Amerika Sentenario 2016 (u noći između petka i subote u 3:30 po našem vremenu).
Južnoamerički fudbal ima neki poseban šmek, tehnika je u prvom planu, ali sve brzo može da proključa.

https://www.youtube.com/watch?v=dH9KlZ1A-UU

1 Like

DOKTOR TENISA!

2 Likes

Gde je sada onaj ser*onja Vilander? :smiley:

Novaku svaka cast sta reci alal vera!!!

2 Likes

:smiley: :smiley:

Zvezdin Spanulis. :laughing:

1 Like

Dosao i taj dan, danas pocinje euro, sada samo dobro razmisliti koliko para staviti u “euro kasicu” :slight_smile: .

Haj pliz otvorite novu temu za Euro, da ne gasimo ovu kada se ljudi budu posvadjali :smile:.

3 Likes

Evo par dobrih ponuda kladionica, koga zanima:

Slavlje moze da pocneeee :basketball:

Ideeeeemmmooo breeee :confetti_ball: :crown:

Vratiti se onako posle 3-1, svaka im cast. Tokom mog kratkog boravka u USA, stekao sam utisak da je James ubedljivo najomrazeniji sportista, i bas mi je sad drago zbog njega.

Stvarno nerealan uspeh su napravili. Bas mi je drago zbog njih.

Nije mi drago ali je za svako poštovanje. Čovjek je vukao cijelu seriju kao Džordan u najboljim danima. Presudila na kraju povreda Karija gdje je GSW izgubio momentum a Kari formu. GSW igra je melem za oči ali ipak su daleko od Čikaga devedesetih, ako je neko i sumnjao.

1 Like