Sport

Prvi penal je cist ko suza,za drugi se slazem da je diskutabilan(ni prvi ni poslednji) ali sve jedno su najkrivlji sami sebi…zasluzeno Barsa ide dalje,ginuli su na terenu i zeleli da prodju dalje od prvog do poslednjeg minuta i to im se vratilo…

Bottom line je treba dati 6 golova najboljem timu francuske. Sad barsa na bajern, pa ce cika lewandowski da puni boraniju

Sram ih bilo cime se ponose.

1 Like

Rodjeni glumci, bas sramota, a i sudci…ma nista novo…

U kafani za stolom Nejmar i Suarez.Potisteni i smoreni…
Prilazi “muzika” i pita:
Sta da sviramo?
Svirajte penal.
:slight_smile:

1 Like

Barselona opet čini čuda :slight_smile:

Real ne mora da brine :slight_smile:

Edit
Ipak ne, neki drugi put… :soccer:

Ne pamtim kad sam zadnji put pogledao celu utakmicu, ali sinoc bas resio da to ispravim.

Au, Kakva utakmica! Jos da nije bio onaj mrtvi voditelj.

3 Likes

Odlična utakmica, Mesi izdominirao http://68.media.tumblr.com/b479ec5b7b23e8a630aec3add767e277/tumblr_oowqtuhd0W1s925xlo1_r1_400.gif http://68.media.tumblr.com/203af7ab185b7e26f91f9443f0f39632/tumblr_oowqtuhd0W1s925xlo3_400.gif

Da li je moguće da će Nejmar preći u PSŽ za 222.miliona evra.

Sta fali? Bice para :laughing:

Fudbal odavno nema nikakvog smisla. Igrači sve skuplji a igra sve lošija. Treba neki salary cap da se uvede kao u NBA i to da bude na nekih 10 miliona za ceo tim po sezoni. Pa dobiješ milion za sezonu jedino ako si Messi. Brate, ono trči za loptom k’o june i za dan zaradi više nego ja za cijeli život.

Ajde ja, ko jebe mene, dobitnik Nobelove nagrade dobije milionće doloresa, a fudbaler toliko zaradi za sedam dana. Pritom odigra jednu utakmicu od 90 minuta a ostalih šest dana trčkara malo po treninzima.

Pa jebem te živote.

3 Likes

U Australiji ima ograničen budžet za igrace ukupno možda 2,3 miliona.A ako hoćes nekog skupljeg i sa većom platom da dovedeš onda ga gazda plaća iz svog džepa.

Duci Simonovic je odavno to sve objasnio :slight_smile:

Pranje para…

Son tebra,tu se ne slažem sa tobom.
Živimo u vremenu materijalnom,sve se gleda kroz profit. Taj Nejmar ce klubu doneti 5x vece pare od toga koliko je plaćen. Kroz prodaju sezonskih ulaznica,dresova, itd…Kao što moj šef kaže “Ti si mi mnogo gotivan lik. Ali ako prestaneš da mi donosiš zaradu,tog momenta prekidamo saradnju. Zvuci surovo al tako svet funkcioniše”

1 Like

Ljudi dajte neki dobar sajt za gledanje utakmica :slight_smile:

Instaliraj kodi uz pomoc ovog tutorijala sto je postavio @ki111er za ove live tv serbia kodi addone. Tu imas i arenu i sport klub. Ja sam juce gledao komjuniti sild, nije radio srpski sport klub , pa sam gledao na slovenackom. Slika je bila korektna.

Hvala na odgovoru, ali nikako ne uspevam namestiti Kodi.

Au ala su braca Rusi razbili Hrvate u kosarci 101:78…prokletstvo silaska sa podijuma se nastavlja :grin:

2 Likes

Svaka im cast, odrzali im cas kosarke, mada sam mislio da ce Hrvati ovo dobiti. :smile: