Sport

Kad ne možeš ti da iskažeš protest zbog priprema, gospodin bolestan…
Moram ja. I Danijel. U pauzi za coffe machiato…

Brate bolestan sam vec mesec dana…Izgleda da su nam ameri pustili neku ebolu xD

2 Likes

Mora da pustaju na brdo nesto . :slight_smile:
Drz se !

1 Like

Puštaju bre Ameri na bicikle… sa 2 brzine…
hahahahahaha

2 Likes

Kad sl put zablejimo… Ko ne bude pio… Apsolutno me ne zanima da li si bolestan, u treningu, van treninga, leg day, šta god…
Ako ne piješ sa mnom sledi…

http://gph.is/19YD9Yc

3 Likes

Da oladim od brisanja posta koji želi da se nekome sruši avion zbog rezultata u fudbalu?

Takvom govoru nema mesta na ovom forumu.

2 Likes

Jbg Kimi, onda si preterao, ako si to napisao… Tebre, valjda smo fini momci, civilizovani… ?
Mojne to…

I dalje stojim pri tome.
Sacu da se molim sotoni :smiley: . muahahahahah

Za vops znas da sam ujutru slobodan.
U duhu sporta nije bilo uopste ophodjenje od crvenog kartona na dalje. Ako to treba jednom Arsenalu, onda zaista.

Čekaj brate, polako, moramo planski…
Ne smemo govor mržnje… bolje da svoje frustracije ispoljimo npr… kod gospodina dole na terenu cirkamo i sakupljamo bes… Kad naiđe gajbi iz grada, izlomimo mu kolena i polupamo xbox!
hahahahahahaha!!
Šalim se braćo moja, voli vas čika pleja!

2 Likes

Covek nas zvao gajbi da igramo Xbox i bez toga. :joy:
Bez lomljenja kolena nasima, to samo za sudije :smiley: .

Ma lako ćemo za xbox… Samo da ozdravi naš drugar, da opet cirka kao nekad… Znaš kako je on cepao? Kao Boro Čorbo…

1 Like

Ronaldo osvojio ‘The Best’! Iako sam veliki fan Messija i Barcelone mora se priznati da je zasluzeno skoro je osvojio sve sa klubom, direktno se plasirao na SP sa reprezentacijom… Ali vec ulazi u godine i to se primjecivalo cak i prosle sezone kad je imao jedan los period a trenutno ga ima i u ovoj sezoni, ali vidjecemo kako ce se snaci u godinama koje dolaze :slight_smile:

1 Like

Nek se ljuti ko hoce, izmislio je fudbal za onog kepeca Mesija. :slight_smile:

2 Likes

1 Like

Sad će da bidne bolje…

22815447_1836563433320964_2841360390168444661_n :joy::joy:

Citam bukvalno pre 2 nedelje na blicu u komentarima pise jedan ljudi Muslin ide Piksi dolazi kao selektor proverena informacija.
Ispade da nije bio nikakav trol. Kakav je Muslin, takav je. Nije fer da uradi kvalifikacije i sada mrs napolje.
A Piski unisti zvezdu i pobeze, 10 godina kasnije vratio se kao selektor :-/ .

Drago mi jedino za onog malog Svilara sto ce da nam bude golman, narednih 15 godina smo mirni.

1 Like

Pažljivo sa tonom, komentator entuzijasta :joy:

1 Like

Partizan uspeo konacno da pobedi.

Zvezda u pocetku smuseno, sada vec igraju sasvim zadovoljavajuce protiv Arsenala u Londonu.

Zadovoljavajuce? Da imaju malo vise srece, biju topdzije na emiratima laganini.

Hint: nisam zvezdas :grinning_face_with_smiling_eyes: