Sport

Jeste,ali porazi od Gane i Australije nas kostali prolaska grupe…

Divna predstava za sad naše reprezentacije, uopšte se ne primjeti da nam igraju menadžerski igrači koje s klupe predvodi totalna neznalica koji je tu postavljen da bi igrali ovi prvi.

Miriše na pehar.

5 Likes

Losi smo u fudbalu, ali ovo igraju ‘menadzerski igraci’ u neku ruku i jeste i nije istina.

Mislim ako razmislis koga mi imamo od fudbalera? Pa mi vec 20 godina nismo napravili napadaca, alo…
Razumem ja, igraju deca bogatih, to je apsolutno tacno, ali verujem da i ovi sto imaju manjka para sa prvom platom idu na splavove.

Nije problem u tome, problem je u nasem, sprskom mentalitetu… Tacnije mentalitetu srpskog fudbalera!
Nisu oni zasluzili da mi njih pratimo…

A sta vi ocekujete da budemo svetski prvaci u Rusiji?U grupi sa Brazilom,Svajcarskom i Kostarikom mi smo autsajderi.Ovo je nasa realnost i nas maksimum(mislim na to da smo se plasirali na SP)…U fudbalu vise ne ocekujem nikakve rezultate,osim u mladjim kategorijama.

1 Like

Ekipa koja je bila u mlađim kategorijama svjetski prvak prije tri godine, mora imati kapacitet da makar prođe grupu. Koliko je od tih igrača danas u prvom timu? A igraju Basta i Duško Tošić, penzioneri koji ne bi primirisali ni trećem timu reprezentacije ni da su u prime time-u. Za to vrijeme Ivanović grije klupu, oduzima mu se traka zato što je nepodoban, itd…

Nismo mi krš reprezentacija, imamo igrače sigurno za drugi krug, kršem nas prave zakulisne igre i menadžersko potkusurivanje.

2 Likes

Problem je u samopouzdanju. U startu igramo sa nekim strahom i nesigurnošću, a to je do selektora, odnosno do sistema koji je postavljen od strane saveza.
Kod nas je sve to nepostojeće i to je glavni problem.

Mi imamo na hiljade fudbalskih klubova, na stotine igrača u inostranstvu, osvajali smo titule u mlađim kategorijama, osvojili smo prvo mesto u našoj kvalifikacionoj grupi i svakako da imamo 11 igrača sposobnih da oforme pristojan tim.
Uslov svih uslova je naravno da savez vode kompetentni ljudi.

4 Likes

Večernje novosti poklanjaju Panini album za Svetsko prvenstvo sledećeg ponedeljka (samo u Srbiji).https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29498126_1808519479210066_8384979185276924021_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5c8ff6e82af0f642a8aaaefb18d3f588&oe=5B2FA7DC

3 Likes

Al 80din kesica, bas je mnogo.

2 Likes

Auuu brate… Mnogo.

ja se ovo prvenstvno provukao posto beban ima osam meseci. Ali za 2022 sam ga najebo :smiley:

Nemoj da brineš, do tad će kesica da izađe na 100 dindži. :slight_smile:

240 dana, zar te nisu ucili drugi roditelji?

1 Like

Ja imam evo još malo 23 godine, i od malena sam veliki fan sakupljanja samolepljivih sličica (fudbal naravno) ali mislim da ću ovaj put zaista preskočiti… Jednostavno preskupo je…

Sjecam se kad je ovde kod nas kesica kostala 50 feninga… Vjerovatno preskacem ovaj put.

1 Like

Sećam se evropsko prvenstvo u portugalu, 2004, 15 dinara kesica…

Koliko je bio evro tada?
2007 je bio 78, znaci tada je bio mnogo manje.

69 dinara je bio. znaci 25 centi kesica grubo. sto mu dodje po sadasnjem kursu oko 30 dindzi.

Au, EURO 84 :+1: :slightly_smiling_face:

Fali ti Mexico 86 :slight_smile:
Secam se Pikea figurice…

2 Likes

Prati li neko fudbal sada? Imamo li mi ikoga boljeg od ovog Mitrovica u napadu? Kao da je neko stavio balvan ispred njihovog gola…