Sport

Mozda mozemo jos malo duleta davitelja da slusamo za dobra stara vremena, kako je lepo bilo dok su se gepekovale sudije, e to je zajebancija xD.

O Duletu Vujoševiću priča se u stojećem položaju

2 Likes

Evo ja se uhvatio u polu lezecem za onu stvar, zbog tog slepca, davitelja igraca, lika za vreme koga su sudije gepekovane a sponzori postojali samo za jedan klub.

Mene bi bilo zesce blam i da se obracam na vasem mestu, pogotovu sto se medju vasim navijacim vucic postuje, niko ne peva da je peder, samo se na internetu nesto bunite, jad i beda. Ali najlakse he reci kako je zvezda drzavni projekat… I to od nekoga ko drugemo nije dao ni sponzore hahahah.

A ovamo se skandira Aco srbine, grobari su mu privatna vojska, cuvaju mu sina xD tragi komedija sa vama.

1 Like

Da sam znao da ti dr terzić toliko znači nebi ga spominjao. Duboko izvinjenje sa moje strane

3 Likes

Ti sad pominaes 10tu pricu.
Jedni batinaju na skandiranje, ti isti kao obezbedjenje mu cuva sina, naplacuju transfere igraca.
Drugi imaju firme kojima nabacuje tendere, placa milione zauzvrat se ni tu ne cuje ista pesma i guraju igrace za prodaju.
Ista govna i jedni i drugi, samo je ponos prevelik da se prizna.

Daj brisite sve ove postove, glupo je da se lepa tema sporta pretvara u glupe rasprave.

1 Like

Za terzica me zabole koliko i za duloa, nego mi je samo jadno to sto radite to je sve, kao svi se nesto bunite a ovamo Aco srbine, niko ne sme da zucne…smejurija.

A radili ste 5 puta gore stvari…

Vi ste krali sad cemo mi. Ali vi ste krali gore.
Eto ga opis srpskog fudbala, i to je poenta moje price. Ista govna su svi ali niko nece da prizna.

1 Like

Srpski fudbal - Medeljin '85. Drzava je dotakla dno i to se vidi na primeru ove nevidjene medjunarodne blamaze.

Ali takodje je prica o tome da je sve veci jaz izmedju bogatih i siromasnih klubova u evropi (i ne samo klubova…)

Admini, ovo je otislo daleko u off… Reagujte :slight_smile:

Zar je moguce da je i tebi Dule nabio takve komplekse? Kao sto je umnjak rekao prvo ustani pa reci Dule Vujosevic, covjek koji je napravio neke najbolje Evropske igrace od kojih su mnogi igrali ili jos igraju u NBA, dok je on bio u Partizanu uvijek se igrao top 8 pa i f4 onda dok komsije slave top 16 jednom u istoriji nazalost. Njegove greske su bili oni javni dueli sa Covicem posle kojih je Partizan kao najtrofejniji Srpski kosarkaski klub dobio zabrane sponzora i posle kojih je jedva opstao u zivotu a svi znamo ko je iza toga stojao iako je Dule sve tacno rekao ali ne mozes biti jaci od drzave.

Bolje mi je da ne ostavljam nikakve komentare.
Posle svakog mog komentara pocinje svetski forumarski rat :joy:

2 Likes

Ovde se najmanje priča o samom sportu. This is why we can’t have nice things :frowning:.

Pa kad nam je sport najmanje sport hbg. :smiley:

1 Like

Koje crne kompleks u to vreme sam u evropskim utakmicama navijao za partizan kao nas klub logicno, Bogija licno poznajem a Dulo je obicna iskomplekisirana smradina, eto toliko.

Inace koliko sta imali pobeda i poraza na putu ka tom famoznom f4?

Da je on neki trener ne bi vodio limoz do skoro u cipiripi kupu xD, i bio trener Bosni…

Na tom ‘famoznom’ putu do F4 u Parizu smo nadigrali Barcu koja je tad bila nikad jaca sa Riki Rubiom i mislim da su te godine bili i sampioni, nadigrali smo PAO koji je tada bio jedan od najjacih u Evroligi i to u Oaka areni pa i u Bgu, u nastavku je razbijen i Makabi 3-1, ako se sjecas F4 znas i sam koliko je Olympiacos imao srece da dobije tu utakmicu, da smo ih prosli uzeli bi i Evroligu. Steta sto vise nijedan Balkanski klub nece ponoviti taj uspeh ma koliko god se sipalo para u njih. Duleta ljudi najvise vole radi njegovih trenerskih kvaliteta i to niko ne moze da ospori, kao sto sam rekao njegova greska je bila sto je usao u duel sa pudlicom Covicem iako je bio u pravu ali ne mozes protiv drzave tek tako. Dule je vec godinama bolestan i vjerovatno i to dosta utice na njega pa je i samim tim imao dosta neprimjerenih izjava u kojima ga ni ja ne podrzavam.

Koji raspad Reala.

Barca se poigrala sa Realom i to bez Messija :joy::joy:

A i Real bez Ronalda :joy:

Thompson 52 poena 14/23 za 3 poena a nije ni kraj 3 cetvrtine protiv Cikaga…

Hej Pavkov, skoci i daj gol glavom, hej Pavkov :sunglasses:

Najbolja utakmica na kojoj sam bio u zivotu.

2 Likes