Šta trenutno igrate? 2017

U4… Nisam igrao novu Laru,ali…
Mislim da posle ovog naslova developeri apsolutno neće imati šta da izbace! Na taj fazon…“Skači i hvataj se za ivičnjake”.
Imali smo Princa od Persije,Laru,Princa ,Laru… i Uncharted…
Kraj.

Potpisujem

Jos nije video video poslednji nivo.

ma cela igra je vilica do poda,ali i meni je ta oluja ostala u secanju kao najimpresivniji deo…

Lost Legacy Chapter 5.

case closed

Nemam vise ideja sta da levelujem.
Lik je teski STR , tezak armor i Dragontooth dvorucno koristim.
Jedino da krenem dex, pa da polako pravim nekog univerzalca.

1 Like

DS3? Koliko ti je trebalo do 140 lvl?

@N3n0
Ovo mi je drugi prelazak. Recimo da sada dolazi deo kada ubijem Dencera i idem dalje. Skrenuo sam levo i isao opcionim putem da ubijem zmaja, i sada sam zavrsio Untended Graves.
Pise 60 sati, ali je zapravo mnogo manje. Npr pustim igru da sedi na bonfire-u a ja pravim da jedem, ili kuvam kafu, jednom i otisao na trening. Nije relevantvna satnica. Mogu opusteno da se oduzmu 15-20 sati.

edit : evo dosao opet do Bogalj Brace. Ali sada dajem vise dmg i jaci sam. Poginuo jer sam se zezao. Iskuliracu pa nastavljam veceras ili sutra.

1 Like

@stevva tako ima 400 sati u assasins creedu. Stavio pauzu i otisao na more :joy::joy:

4 Likes

E bas moram da proverim i meni je AC black flag na pauzi a nisam upalio konzolu vec dva dana. Mora da imam sat i sati…hahahahah

Kako si uspeo da ga staviš na pauzu sa ugašenom konzolom? :joy:
Gotov U4.
Što se grafike tiče,cela igra je blast,poslednji chapter izuva,al ipak mi najupečatljivije ostade olujno ostrvo.
Gameplay:
Gospodine,zbog 6 kutija sa točkićima na koje si kukao,mogu da ti kažem samo jedno:
Ovo nije Gears of War,a ti si razmažen :slight_smile:
Level design je zaista trebalo osmisliti i realizovati,da izgleda ovako dobro.
Okruženje ti uvek daje prostor za taktičke manevre,koji su neophodni u ovoj igri.
Jer ako ideš na “run’n’gun” taktiku (na bar “moderate” nivou težine) nećeš daleko dogurati.
Dijalozi su odlično napisani,likovi perfektno odglumljeni,facijalne animacije (u engine-u igre) neviđene do sad… (mada još nisam igrao mass effect Andromeda :joy:

Poruka priče je da prevelika gramzivost i želja za materijalnim obično na kraju donese prokletstvo i smrt. U životu sam viđao primere gde je zaista bilo tako,ali i one gde ljudi žive kao kraljevi,iako su gazili preko mrtvih da bi dotle došli…
Anyway,klasična hitčina,igra koju bi preporučio svakome,bez obzira na to koji žanr preferira… Next stop: LL. (Možda bude guest uskoro negde povoljno,ili ako je @MitraljezaC zainteresovan za share)

stistnem pauzu, igra ode u onaj game meni. Preko dzojstika ugasim konzolu. (namestena je ona opcija da je uvek upaljena i da skida update sama ) Kad upalim konzolu iz home menija odem u igru i stoji u tom pauza meniju i samo nastavim. Nekad cak ni ne stisnem taj pauza meni vec ugasim tako usred igre i kad se vratim lik stoji gde sam prekinuo i samo nastavim.

Mislim da sam tako i nabacio one silne sate u Fallout 4.

@pleja ako mislis na Lost Legacy tesko sa mnom da ce biti share jer sam je vec obrnuo i uzeo platinu.

Mada sto se toga tice imas na razmeni nosioce koji su relativno jeftini oko 1500 su bili. Tako da je jeftinije tako uzeti nego da pravite novi share.

Super tebra,baš mi je drago zbog tebe :slight_smile:
Ok @MitraljezaC , pogledaću…

Krenuo sad Infamous Second Son (Milanče,kad treba nalog cimaj da brišem).
Za početak mogu da kažem da je grafika dobra,gameplay će izgleda biti dobar…al me iznervira u startu priča i stereotip o “mutantima”. Ljudima sa super moćima koji ih uglavnom koriste da pomognu “običnim” ljidima,ali ih ovi ipak doživljavaju kao “nakaze”, hapse,muče i zatvaraju… Prosečna baba-tetka kada ih vidi izgovara budisticku mantru dok baca beli lukac na njega… On kaže “Gospođo,u redu je,ja samo želim da vam pomognem”

“Policijaaa!! Sveta Marijooo!!”
Alo bre STOKO!

Gospodjo nisam ja lopov . :joy:
Jbg propaganda. Kako ovde Vucko ima 50% , tako su tamo super ljudi aka mutanti losi ljudi.

1 Like

"Kažu čike s’televizije da je tata ukrao.
Nije tata ukrao… " :slight_smile:
BEOGRADSKI SINDIKAT - Poroci Beograda - YouTube

Eh da je 6 kutija, slazem se za grafiku i dijaloge ali gameplay je suvi prosek i nista vise od toga.

Blasfemija.
Cekajte da dodje defender of the throne. :joy:
Ne znam napamet za U4, javljam svoje iskustvo naredne nedelje.

E ako su na internetima rekli za kutije, to onda fundamentalno menja moje mišljenje o igri ! :slight_smile:
Da sačekamo Mikija da pređe, pa da čujem i njegov sud. Never mind, sve je stvar ukusa…
“BlasfEmija” Miki bro :joy:
Moj ti je savet da igraš na moderate, da se ne namučiš previše (briga me dal ćeš previše da se namučiš, nego da vrćemo čoveku nalog :slight_smile: ) , a opet neće ti biti baš walk in the park… Naslušaćeš se često uzvika “Nateeeee” :smile:

1 Like