Šta trenutno igrate? 2017

Tako je,i ja sam popizdeo svaki put zbog te Elene i njenog ponasanja u igri,takve devojke-zene necu nikad uspeti da podnesem u real lifeu, :grinning:

Ja igram AC Black Flag opet i oduševljen sam brodovima,suncem i plazom. Valjda tiha patnja za morem :frowning:

Preporuka za dobar couch coop za XO?

Inace mali tv je full hd,led, al je kontrast 1000:1. Zato sam malo žonglirao sa slikom,smanjio crvenu,pojačao plavu,sad mi je slika mnogo bolja…

Bez Tv-a od bar 55-65 inca,nema smisla igrati couch coop.

I know

Ako je neko dobro žensko, couch coop za čas postane casting couch. :stuck_out_tongue:

1 Like

Samo je pogledala u telefon i podigla obrvu :joy:

Zar nisi nikad pomislio da mozda iza nekog profila moze da bude i zenski partner od te osobe koja je napravila profil? I da ne moze vise da cita ovakve stvari,hahahah… :sweat_smile:

Au brate, bio si perverznjak i ostao… :slight_smile:

Blago tebi, tvoja makar zna šta je casting couch. :stuck_out_tongue:

1 Like

Ma da, jadna ona… ovde je šokirana našim pisanjem dok na google-u pretražuje “Moj mali pony…”
Hahahaha

1 Like

Igrao danas PvZ GW oba dijela u multiju, leptejebo prvi put koristim Live i igram ovo prkno umjesto da raspalim Titane sa @ninja.

Ali jbg, uslov da zavrtim bilo šta je bio da animiram ćerkicu, ovo nekako bilo najšarenije. Super smo se uparili ja sam upravljao a ona pucala, bili smo negdje oko sredine tabele uglavnom, 1:1 kill ratio otprilike.

@ninja je direktno prozvan da širi loš uticaj na očeve.

Branio sam te matori. :kissing_heart:

Kako je kada me ne braniš?

Živ si još uvijek, zar ne? :stuck_out_tongue:

1 Like

Ne brani ga više, MOLIM TE! Suviše je dragocen za ovu organizaciju!
Hahahaha!
U4,mislim da je 13-ti chapter,oluja na ostrvu…
Grafički UBEDLJIVO nešto najimpresivnije što sam video… IKADA !

Au koje su sanse i ja sada krecem, odigrao hearts of stone juce i reko danas da pocenm drugi dlc :smile:.

1 Like

Pa cek jel si odigrao prvo Hearts of stone?

Ovaj cuphead je zarazan do bola. Taman ti dodje da zaplaces i predjes nivo/bossa. ima taj souls smek da ides glavom kroz zid.