Šta trenutno igrate? 2017

Ma ni trojku ja nisam mirisao :smiley:

Poceo Wolfenstein II the new colossus :gun: , malo sam igrao,ali igra je za sad extra.

1 Like

Poceo sam Wolfija New Collosus danas i mogu samo da kazem ko god da je rekao da se takva fransiza dodeli timu koji nema krstenu igru pre ove, that guy has some balls :smiley: Svaka im cast na ovome, jedino sto nisu popravili su zakasnela ucitavanja tekstura ponekad, to je taj mrtvi ID5 engine koji to kvari i naravno 50+ GB prostora… Ali vredi igra nema sta, moja omiljena pucacina sigurno…

Btw ako se dobro secam nije samo Wolfenstein imao problema sa teksturama i velicinom, znam da je taj ID pravio problema u jos nekim igrama, hmmm mozda gresim… :thinking:

1 Like

Ja trenutno igram Metal Gear Solid 5 : Phantom Pain (prvi put) i moram da priznam da nakon odlicnog uvoda , naredni deo igre (recimo prvih 10ak misija) je bio dosta zamoran i dosadan za igranje ( osim eventualno susreta sa Skull Faceom i borbe sa “Lobanjama” ), takodje malo ga preterase sa tim taktiziranjem i trikovima i onim silnim RPG elementima i opcijama, bolje da su se vise malo pozabavili pricom nego tim perifernim stvarima.

Moram da priznam da sam cak pomisljao i da batalim igru, medjutim onda sam presao misiju 11 i 12 , onaj snajperski obracun sa Quite u onoj tvrdjavi kao i ona misija sa Emmerichom i zaista to me je podsetilo zasto igram ovu igru, ono napokon prica, napokon neki likovi, napokon neka dinamika, neki zaokreti u prici , neka "boss’ borba, neka raznovrsnost , napokon nesto karakteristicno za ovaj serija i nesto zbog cega svi mi smo i fanovi ovog serijala.

Inace moram da kazem da iako je igra sa tehnicke strane jako dobra, iako je pokupila bas veoma visoke ocene svuda da ovaj nazovimo eksperiment pravljena Metal Gear Solida kao “open world” RPG igre je ipak promasaj, mislim da bi igra ispala dosta bolja da je radjena u slicnom formatu kao prethodni nastavci, mislim da neki linearni pristup daleko vise lezi ovom serijalu, pre svega jer nema razvodnjavanja , dosade i prica ne gubi na dinamici.
Tako da ja se nadam ako nekad i bude nekog novog pravog nastavka ove fransize da nece biti “open world”.

Generalno ovo sad sto sam odigrao nekih mozda 10ak sati , i nekih 10 do 12 misija , po meni komotno je moglo da stane u neka 3,4 sata i nekih mozda 5,6 misija.

Ali dobro jos nisam daleko odmakao i verujem da kako igra bude odmicala da ce biti sve bolja i bolja :wink:

2 Likes

Modifikovana verzija id5 pokrece i Evil Within 2. E sad ne znam kako je na PC ali na PS4 se desavalo da ima poteskoca da ucita teksture ili da kasne.

Tako je kao sto si rekao svaka igra koju pokrece id5 ima taj problem.

1 Like

Znaci nisam pogresio… :smiley: Neverovatno kako iritira kad iskace tekstura ispred tebe…

Iskakanje objekata (manji naravno, drvece, bandere i skicno) mi ne smetaju toliko dok te zamrljane teksture kojima treba 2-3 sekunde da izbistri mi bas smeta.

Evo da se nadovezem, jeste bas bude zamrljano, cak i u cut scenama…
Btw igram Wolfija celo jutro na srednjoj tezini sam poginuo jedno 30-40 puta ali ne gubim entuzijazam jer se posteno rostiljam sa Engelovim sticenicima :smiley: Igra je stvarno dobra, moja velika preporuka :smiley:

Samo da se nadovezem da je PRETERANO nerealna,sto je na neki nacin i ocekivano,ali znatno bolja i zanimljivija od zadnja 2 dijela

1 Like

Potpisujem, ali to je neiskustvo jednog developer tima, jednostavno su zeleli mnogo, to su i uradili, ali provuklo se dosta greskama, da ne spojlujem sad, ima previse nerealnih stvari :smiley:

Moram zvati nekog iz Mashine Games da mi objasni sta je BJ :stuck_out_tongue:

Sve stoji to ,ali kad je covjeku j*beno presecena glava na pola i zatim stavljena na neko plasticno tijelo like wtf

To uopste nije neiskustvo, već je njihova inicijalna zamisao da igra bude bas takva - nerealna. Nema to nikakve veze sa iskustvom.

Ok kontam, ali zar nisu malo preterali iako je Wolfenstein u pitanju? :smiley:

Ma gdje su pretjerali, ne postoji taj pojam za njih. Zbog toga ih svi i vole. :slight_smile:

Pogledaj samo šta su sa Hitlerom odradili. Šou

Zavrsio Origins 100% :rofl: Utisci su ok.Dopala mi se igra i posle duzeg vremena dobra Assassins Creed igra. Ima malo problema sa pricom (nije konstantna nego ide lagano lagano i onda odjednom bum). Svet je ogroman, a to je i dobra i losa strana. Svaka regija je drugacija, svaki objekat (kuce, palate itd) je drugaciji ali posle nekog vremena pocne da bude disadno stalno jurcanje za po jednom kovcegom, kapetanom tako da se desavalo da mi u nekim momentima igra dosadi.

Sve u svemu preporuka da se odigra igra.

1 Like

Jel ima neka dobra dusa da zajmi AC Origins za PS4?

Au matori,nov naslov… Sad mu je cena jos 15 dana… Tesko :slight_smile:

1 Like

Jakog mi naslova… :stuck_out_tongue: Da je rekao Wolfenstein pa i da dam, a Assasina ne dajem :joy::joy::joy: Jer ga nemam :stuck_out_tongue:

1 Like

zato i zajmim necu da trosim pare :yum:

1 Like

Znaci razumeli smo se :stuck_out_tongue:

1 Like