Šta trenutno igrate? 2017

Arkham serijal je po meni najbolji serijal u gamingu.Tako mi je zao sto nece biti novih djelova :pensive:

Vratio sam se Witcheru kao bludni sin da vidim ekspanzije kakve su. I navadim se na Gwent. O boze ovo je igretina! izgleda da je ovo igra koju cu igrati ++ puta. Jos jutros gledam kaze radi se i na 4. delu igre sa novim likom… Cim sad zavrse CP 2077. Life is good :slight_smile:

2 Likes

Ubisoft Assassins Creed Origins.

Quest objective: Get to the beach

Sta mislis zasto je stavljena godina 2077 :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

Krenuo Diablo 3 i na PS4. :joy:

Izgleda da nije bilo dovoljno na xbox i PC.
Tamo imao svoju sexy Witch Hunterku, sada Crusader. Pa bas je tenk, odmah na najtezi expert koji mi daje i igra mi je laka.
Da zavrsim kampanju pa da proletim sa nekim drugim karakterom, ipak sam se odvikao od tenkova.

Doom. (Brat Mickey Man )
Da ne smaram o gameplayu o kome su svi već pisali, reći ću samo:
Pakleno me podseća na … Quake. Da,ortak imao dreamcast kao i ja,2 dzojstika. Doneo dzojstike,na dreamcastu smo igrali quake,nas četvoro u splitscreen modu!
(Sva sreća bio philips 72 santima ekran)
Urnebes je bio. Šteta što se to društvo raspade,kao i svako drugo. .
Ovaj doom mi transedentuje upravo taj vibe,samo što splitscreen-a nema više,a i gaming buddy-es odoše dalje,batališe gaming…neki batalili i život…
Zato pleja sada roka doom,kida.

2 Likes

I ja cu veceras :smiley: Cant waitt!!!

преузимање (1)Inače kontroler leti , morao sam da stavim Horizontal 30% a vertical 5%!!

Welcome to HELL!!!

2 Likes

Whats wrong with your name? :joy:

It’s not wrong,now it’s just right!
(Ne bi trebao da se mešam u komunikaciju omladine)

Akiris excange my nickname with name where was “drzavljanin” so i leave it like this because i dont care :smiley: Im obsessed with devilss from Doom now :blush::blush:

преузимање (2)

5 Likes

Give me a break from your jokes :joy::joy::joy:

Only thing I can give you is
преузимање (3)

1 Like

Ja, ja, bite sun :upside_down_face::upside_down_face:

Натирлих

2 Likes

image

Ova zajednica na celu sa Plejom i sa mnom ima da propadne u najkracem mogucem roku :joy::joy::joy::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

Ma neće… ako batalimo alkohol

1 Like