Šta trenutno igrate? 2017

Koliko ti je vremenski trebalo da sve kompletiraš?

Planiram još jedan prelazak na XO

1 Like

Huh, nije ni malo…

Life is too short to chase Riddler trophies.

2 Likes

Odgledao sam kraj na YT i pomislio, uh sto mi drago sto nisam proveo 15 sati resavajuci ridlera za ovo. :smiley:

Upravo zavrsio The Last Guardian i nemogu reci da nemam zamerki zbog na momente ocajnih kontrola i kamere,ali ta veza izmedju decaka i zivuljke je neverovatan osecaj kao i sam kraj igre…

Uspevam nekako igrati ali teško toliko dobrih igara šta pre…trenutno balansiram Overwatch i Farcry PRIMAL na PC, TITANFALL 2 i Assassin Creed Unity na PS4…A kada pogledam ostale igre koje mi se igraju ali prosto nema vremena…odlučio sam da ništa drugo niti skidam niti kupujem do jeseni…

Mislis da ces izdrzati do tada,sta je sve najavljeno do jeseni tesko :slight_smile:

1 Like

1 Like

Taj Overwatch cu morati da probam u najskorije vrijeme.

I ja upravo zavrsio, pre pola sata, nakon jacih mesec dana igranja :smile: (to je kada covek izgubi volju za igranjem…). Uglavnom potpisujem ovo sto si rekao za kameru…Inace igra je pravo remek delo.

Btw. Sto se Batman: Arkham Knight-a tice meni je to jedna od boljih igara na ovoj gen. ne bi se zalio da najave novi serijal, (posto nastavka nece biti…). Inace jos nisam DLC-eve zavrsio, a uzeo sam Limited Edition sa season pass-om…

I meni stoji jacih godinu dana Witcher 3 netaknut, samo se bojim da kada bi ga poceo igrati ovim mojim tempom igranja, ne bi ga zavrsio za 6 meseci…The Last Guardian sam igrao jacih mesec dana, ma da sve ovisi…

Joj bože… @xX8Lampard8Xx, sad ti… Igra mi se opet!

Nikola, tebe prvenstveno krivim :cry:

Pa stvar je jednostavna. Igraj :smiley:

Inace skupio sam sve gwent karte konacno, posle 50-55h, sad bih mogao malo i story da igram, al mi ne daju side questovi :confused:

@Lordish na amazonu imas digitalno halo 5 19.99$. Mislim da ti se isplati.

Dok ne dođe na 10$, teško… Backlog mi je katastrofalan.

E za to ces se nacekati.
A i kampanja u Halo 5 je kratka, jedno malo jace poslepodne.

Padne on i na 15-16$ ponekad. Ali radi kampanje samo… How about no? Uzimam ga eventualno, to je sigurno. Reach, ODST i H5, idu zaredom!

@padawan, da te motivišem:

:smile:

Ja sam toliko izasao iz te price da me patch x.x ne motivise ni malo. Razlog je samo to sto ne zelim da provedem ceo zivot igrajuci Diablo. To nije vrsta igre koju ukljucis s vremena na vreme. Samo za ozbiljne nolifere i one koje ne interesuju druge, prvenstveno singl plejer igre. Iz istog razloga moram da ostavim i Fifu iza sebe. Postujem svaciji izbor i nacin zivota jer na kraju krajeva sve je to deo naseg zajednickog hobija, ali suvise volim gaming da bih se posvetio jednoj igri. Monogejmingija ipak nije moj stil. :slight_smile: Svaka cast Blizzardu sto pravi tako adiktivne, larger than life igre koje zauvek podrzavaju. Neverovatno je biti deo toga, ali to ima svoju cenu.

In other news, Niohu se jednostavno ne nazire kraj. 60 i neki level a tek sam zapoceo 3. zonu i otkljucao covenante koji ti daju po 2 bonusa i ima ih… mnooogo, mnogo vise nego u Soulsima. Mozda su malo i preterali. Sve sto su mogli ubacili su iz Soulsa, Diabla i Ninja gaidena.

1 Like

Pa napravite vi koji igrate,mozda ce nama kasnije trebati pa da vas ‘‘ne vucemo za rukav’’ svaki put :slight_smile:

Dosetili se poljaci kako i od te boljke da te izlece – Witcher 3 je toliko ogromna igra, da ce ti se do kraja smuchiti, pa ces biti spreman za promenu, ma kakva bila. :smiley: :smiley:

1 Like