Šta trenutno igrate? 2017

I ti igraš Paladins? Treba da odigramo nekad. Smor je kakvi su retardi po serverima.

Support je klasa koja ne postoji za većinu izgleda.

1 Like

Poceo da igram Dotu 2,e ovo je pravi rage :smiley: ,ima li neko da mi preporuci neku taktiku,da objasni igru malo bolje,sta se radi sa itemovima,koji je najbolji heroj itd

Daces 2 dinara da izadjes iz tog kola :smiley: .

Gosugamers.net/ dota 2. Imas live stremove profi meceva.
Najbolji heroj ne postoji, svaki ima svog countera. Samo vidi sta ti lezi najvise. Nemoj kerije da pikas odmah, igraj neki bolji sup heroj ili tenk neki.

:slight_smile:

1 Like

Uzmes bloodseekera i peglas ih po mapi…uglavnom u doti nemas najboljeg heroja…sve zavisi kako si odigrao partiju
…tebi moze sniper biti najbolji, a meni najgori…kako odigras tako ti je…
Mozda jedan od laksih heroja je traxxes (drow ranger u doti 2 ako se doro secam…ja sam spavao na klasicnoj doti :D). Nemas nikakav skillshot…od spellova imas samo da bacis silence…i da ukljucis slow da bacas…ulti dodaje agility…cannot be easier

1 Like

Ne igram, prestao sam odavno jer me je igra smorila.

Sve više igram Overwatch a danas sam dobio ovaj lepi prizor na TVu.

Onda krenuo replay akcije a ono ništa posebno, ubih dvoje i po. Verovatno tokom partije nije bilo ništa bolje pa sam prošao sa ovim.

5 Likes

Majko mila koliko je tezak Call of duty infinite warfare ,mislim ovo mi je prva runda,ali stvarno je tezko :smiley:

Juce zavrsio resident evil VII i oduvala me igra,stvarno odlicno odradjeno u prvom licu sto je po mom misljenju i bolje za horor zanr,nekako se bolje dozivi osecaj straha…Mogu tek da zamislim kako je sa VR-om ali nisam siguran da bih izdrzao dugo a da ga ne skinem sa glave :grinning:

1 Like

Zapravo i nije, samo treba da se naviknes. Mene su u prvoj partiji oprali, a onda sam pronasao svoje oruzje i prao sam sve redom :smiley:

NV4 koristi i nista drugo :slight_smile:

Da,vec u trecoj partiji sam bio drugi :smiley: koji rig koristis ?

Warfighter. Navikao sam na njega i ne mijenjam ga :smiley:

@jahalang0112 ne pises nista, kako ide Witcher? Nije valjda da si posustao?

Ako jesi nemoj to da kazes.Ja treba da dobijem igru ovih dana pa da krenem…

Da ti ne kaže da je odustao?

What a spoiler :smile:

Jel igras gwent? Kako ide.
Kako si se snasao sa coinsima, i koliko mozes da poneses sada? Jesi otkljucao 130 ili 160 saddlebag?

Ja sam malo posustao od witchera opet, slabo ga igram poslednjih nedelju-dve, jebo mi h5 mater…

Novigrad je ubjedljivo najdosadniji dio igre, posebno poslije ubjedljivog Velena.

Ne znam kako neki covjek koji pripada slovenskim narodima moze reci da je igra losa, posto je nasa mitologija u pitanju. Ako je neko od starijih imao baku ili prabaku koja je pricala njihove price za strasenje djece-to je Witcher.

A ja sam medju retkima koji su obozavali Novigrad. Volim tu atmosferu i te questove. Npr. meni skellige ide na zivce nekad zbog nepristupačnog terena, planina i onemogućenog kretanja u velikom broju slucajeva. A velen odlicno preslikava tu tuznu atmosferu, sirotinju i užas kakvim se predstavlja od početka igre. Moje misljenje samo. Jedina velika mana za Novigrad je framerate na xboxu, ali to nije problem igre nego ove kilave konzole. :smiley:

EDIT: Ko nije skinuo free dlc: Fool’s gold quest, nek ga skine i odigra, meni jedan od najboljih side questova u igri.

Combat je prilicno los. There I said it.

Igrao si na normal tezini, pretpostavljam. Gde ne moras parry da koristis uopste, od signs mozes samo igni i onda combat i bude dosadan. Druga igra na death march.

Za tu vrstu igre… Savršen.

2 Likes