Šta trenutno igrate? 2017

Imas besplatan dlc koji ti donosi nove pokrete i finishing moves-e

Konacno uspeo da namestim DVD1 deus ex-a. Sad mogu komotno da nastavim :blush:
Pored toga igra se FM4, kolika igra ljudi :smiley: imam oko 40-ak odvozanih trka a predjeno 1.6% karijere lol :laughing:

FM4 mi je bila omiljena trka za xbox…presao sam je iz 3 puta…jako puno trka ima u karijeri…kad krenu iste staze da se vrte smori…ali opet posle nekog vremena privlaci :smiley:

Raspakujem sinoć One konačno, stoji mi već desetak dana u kutiji. Stavio Fifu da se skida, malo prčkao po konzoli, dodao neke prijatelje, i tako…

Jutros se Fifa skinula do 63%, aj rekoh, dovoljno da odigram koju prijateljsku.

Popušio sam gol od Ibre u 105’, izjednačio preko Williana na početku drugog produzetka, da bih zakuco sa Matićem u trku golčinu u rašlje u 120’. :slightly_smiling_face:

Sad sam ostavio da se skidaju još neke igre dok sam na poslu, skinuće se do kraja vikenda valjda. :smiley:

Nisam imao problema da se naviknem na novi joypad, malo su mi pečurkice male možda, vidjeću da nabavim one kapice negdje na ebayu.

Sutra skupljam društvo za FIFA turnir, nismo se skupili neke tri godine, jedva čekam. Da ih oderem. :smiling_imp:

5 Likes

Dobro došau u familiju! We have cookies :smile:

1 Like

Krenuo sa Alien Isolation prošle sedmice, ušao u drugi sat igre i nema boga dalje. Kontam, stoji mi na disku više od godinu i pol dana, pa da ga se riješim. Al’ ne ide…

Zato obožavam igre poput Diabla i Borderlands. Mogu ih upaliti na desetak minuta, ugledati novi loot koji do sada nisam vidio, i ugasiti igru. Nekako u zadnje vrijeme osjećam napor pri pomisli šta sve “moram preći”.

Nisam doživio ovoliko zasićenje u Gaming-u od doba Vice City-a i sesija od 18h sjedenja bez prestanka…

Tako nekako sam i ja završio sa igrom…jednostavno nije “legla”…

I ja. Ali steta. Ja priznajem da mi je bio previse strasan.

Evo vjeruj mi treći put započinjem sa igrom, i nikako… Iako nemam nekih zamjerki za istu. Outlast mi je legao od prve minute s druge strane…

Proklete akcije… Uzmem igru samo za to što je daju skoro pa za džaba, a ne što bih je igrao. Pa dobiješ onaj osjećaj da je “moraš” odigrati.

@padawan, ne mogu percipirat strah od dosade :smiley: Obožavam Alien-a, ko bi rekao da mi neće leći…

1 Like

Dosadan je mozda u pocetku dok gradi tenziju. Mislim, ne znam. Ni ja nisam mnogo odmakao ali mi je na must play listi. Preci cu ga kad tad. Mozda posoe novog alien filma. :slight_smile:

I ja vam se pridruzujem.Volim horor igre,Alien filmove…Ali jednostavno nije me “upecala” igra.
Mislim da sam “izdrzao” do prvog susreta sa Alien-om.Igra ima i atmosferu,ali nesto joj je nedostajalo…Nekako je delovala “teska” i ipak prespora.Bar u onom malom delu sto sam imao volje da odigram. :wink:
Nazalost jedna od stvarno retkih igara koje nisam kompletirao…

To me i sprečava da ga obrišem sa konzole :slight_smile:

1 Like

Nemate pojma, Alien Isolation je fantastican! Jos kad bi izbacili VR port, uh…

@Lordish Pocetak jeste malo spor, nisu ga najbolje dizajnirali. Jesi stigao makar do tacke gde Aliena puste s lanca? Tu stvarno pocinje igra.

1 Like

Taman jučer razmišljam kako bi radije uzeo VR i Pro nego 4K TV! :smile:

Došao sam do prvog kontakta sa ljudima na stanici. Znači, bukvalno početak… Ne mogu se natjerati, pa da me ubiješ. Ne znam zašto…

Završio aliena pre 2 nedelje na hardest modu,probaj to jes teže ali iskustvo mnogo snažnije,inače volim horror igre da igram onako kako i treba na najteži način, Alien je odlična igra,ali ko hoće pravi horror trip-Dead space 2 na hardest modu…

Pa, eto. Kad su najgori deo igre stavili na pocetak. Ako mozes proguraj do aliena, nece jos dugo. Treba oko sat, maksimum. Igra se tu preporodi i postane ono sto treba.

Sad sam vec malo zaboravio, al taj pocetni deo s ljudima je lose objasnjen, i ono kad pratis nekog lika, i posle kad si sam. Od tebe se tokom tih deonica ocekuje samo da se sunjas do izlaza i pobegnes. Ako pokusas da se kachis s ljudima lose ces proci. Igra ti to ne kaze dovoljno jasno, secam se da sam se glavio u tim pocetnim oblastima pokusavajuci da sredim sve protivnike, samo mi rasla frustracija.

Odmah posle tih par nesretnih susreta s ljudskim protivnicima imaces deonicu s izbegavanjem androida (ako se dobro secam), sto je vec 10x bolje. E, onda na red dolazi alien… lele. Bilo je ko prvi film da prozivljavam. Fantasticno su odradili kampanju, cak imas i deo gde pokusavas da aktiviras self-destruct, vrte se crvena svetla, deru se sirene, a ti stresiras nad kontrolama i osluskujes dal ti se alien priblizava. Ludilo od tenzije, a to bude u prvoj polovini! :smiley:

. . . . . . .

Jedan mali savet, ako ikad dodjes dotle – skrivanje u ormaricima je gora varijanta nego skrivanje ispod stola/kreveta. U ormarice samo ako nemas drugu opciju.

2 Likes

Krenuo prvi AC u životu - Unity, pikao pola dana. Priča je više nego OK ali ljudi kako vi ovo igrate, ovo je kao majmunče na ekstaziju…

1 Like

i u ormariću može da te nađe,ali ima fazon da zadržiš dah i da se odvojiš od vrata i naravno da potrefiš trenutak…

Dobra igra slazem se, meni je isto bas legao. Cak sam se bio razmisljao da ga predjem jos jednom(sto je kod mene veeeelika retkost - dva puta prelaziti igru), ali na vecoj tezini…

1 Like

Ovakav post ““prvi AC u životu”” jos nikaka nisam procitao na niti jednom gaming forumu :grin: . Ali dobro o ukusima se ne raspravlja, kazem o ukusima jer verujem da ih “radi toga” nikada nisi hteo igrati, u ovih deset godina od prvog AC.