Šta trenutno igrate? 2017

Real i Barsa su OP i skriptovane ekipe. Treba izabrati 4 star timove pa videti ko je bolji, tako je jedino realno.

Igram Darksiders Warmastered Edition. Damn, igra uopste nije ostarila. I dalje je isto tako dobra kao i pre (skoro) 10 godina. Gameplay nije postao arhaican a graficki overhaul je taman dovoljno dobro uradjen da covek pomisli da je igra stara godinu dana. Najavljena trojka pa treba ponoviti gradivo plus nemam platine igralo se na xboxu.

@robotnjik jesi li ti ikada presao prvog bossa? :grinning_face_with_smiling_eyes:

Batalio sam Nioh. Igra mi je jednostavno dosasna. Mozda kad bude na nekom popustu uzmem. Ovako iznajmljena, jako me mrzi da je igram na silu.

@jahalang0112 pre nego sto krenes da popujes da ja uradim umesto tebe :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Real je mnogo jaci… Jedino Barca moze da mu parira. Ja sam bio prvi u domacoj ligi sa Galatasarajem, svojevremeno. Sada ne znam ni kako bih se snasao sa klubovima jer je UT dosta drugaciji.

Ma vidi se da si mnogo iskusniji i bolji u fifi od mene . Sto se tice igranja ja sam uvek za samo zavisi koliko ce ti biti zanimljivo.Doduse mogli bi sa nasim FUT timovima da igramo sledeci put?

Zavrsio Prey. Kraj mi se svideo. spasio sam sve one bitne prijatelje, iako je igra imala cudan bug gde je jednog racunala kao mrtvog. Generalno, super je igra, atmosfera, muzika, dizajn nivoa, Talos I, se izdvajaju kao veliki plus, a kao minus frustrirajuci i dosadni neprijatelji. Osim odlicnog pocetka i kraja, prica u sredini je prakticno nepostojeca, sve je filler. Glavne misije se i ne razlikuju od side misija.

Kao kompletan paket, Dishonored 2 je, po mom misljenju, bolja igra. Sam gameplay je daleko zanimljiviji.

PS
E da, @loodacha ona poruka od Tim-a stvarno menja perspektivu cele price, jednostavno ona nije zaokruzena ako se ne procita to :slight_smile:

2 Likes

Evo 3 dana nisam igrao nista, posetio Lidiju i Luku u Torontu za produzeni vikend. Lepo je bilo videti porodicu, al jos lepse bi bilo da sam mogao malo i da se igram! (inace, karta za voz me kostala 312 dolara, jos nisam preboleo! Ko mi kriv kad nisam mesecima unapred kupio, nego samo pet dana pred put, odrali me najgore)

Elem, zaintrigirali ste me za tog Tima maksimalno. Jos nisam ni do onog Arboreuma stigao, kako se vec zove. Jos plutam u onim tunelima bez gravitacije. Imao sam produzeni detur do shuttle baya, jer su ga stavili usput, a ja moram svugde da zaturim nos.

3 Likes

Elem, ovih dana sam uskracen za 360, pozajmio drugaru koji je imao rutinski hirurski zahvat(u pitanju je bruh) da se malo igra, jer jelte mora da lezi i miruje par dana.
Ali zato tu je PC. Posle kratkog razmisljanja skinem ja Dead Island. Dugo nisam igrao nista sa zombijima. Pocetak mi se svideo, krenem ja u avanturu i odigram nekih 3h u cugu. Medjutim kad sam se vratio nema sejva??? Fuck my life
Samo new game opcija stoji i mogu da nastavim chapter 2 dokle sam stigao ali bez opreme i od prvog levela…da l je ubagovano nesto zbog piratske verzije ili ne znam da sacuvam??? Nije mi jasno kako nije sacuvao jer je periodicno radio autosave…a opcije da sacuvam nije ni bilo… ili ne znam da nadjem :smiley:
Kako god, nije me toliko privukla da se vracam ponovo, skinucu nesto drugo i nadam se sa ispravnim sistemom sejvovanja :smiley:

U tom slucaju, ja bih ti od sveg srca preporucio Dying Light. Isto ko Dead Island, samo mnogo bolje. Ne pamtim da sam se ikad toliko zabavljao u jednoj open-world igri. Nadugacko sam o tome pisao, kad je igra bila aktuelna.

Prvih sat vremena je malchice klimavo, al kad te puste kako treba u grad, krece fantasticna avantura. A tek noc kad padne… Iskreno, dodje mi opet da igram.

Al mene bi to smorilo… :smiley: U Dark Soulsu, iako sam otkinuo zmaju rep i dobio op mach, nisam ga koristio. Vise volim da posteno zaradim opremu, haha.

Ko bi rekao, na kraju je ovo dobra igra.

1 Like

Uf Dying Light… jedina igra koju sa kupio preko onog sistema drugih naloga. I lik me zezne i sad nemam igru. Odigrao sam je celu sa uživanjem, od RDR se nisam toliko uziveo u igru. I dan danas mi dođe da je opet kupim, ali nikako…

1 Like

Hvala na preporuci ali vec sam poceo da igram Ghost Recon Future Soldier.
A i cisto sumnjam da bi moj pc mogao pokrenuti Dying Light na pristojnim podesavanjima i fps.

Ne znam koje su ti specifikacije, ali je Dying Light baš dobro optimizovan sa jednim od update-ova, sećam se da sam sa Day One verzijom imao 40fps, a posle tog update-a je bilo preko 70fps. Ako ti Future Soldier radi u 60fps, radice ti i Dying Light dobro.

Igrao sam malo juce Watchdogs 2.

  • Grafika je na trenutke senzacionalna, ali ne mogu da se odlucim da li mi izgleda bolje nego GTA 5. Izgleda da zavisi i od doba dana. Ako ima vise senki, izgleda bolje. Ali generalno gledano ovo je definitivno jedna od graficki najnaprednijih igara na trzistu. Kolicina detalja je prosto zapanjujuca. Npr, Deadsec skloniste ima toliko detalja da bi vam trebao ceo dan sve da zagledate. Pro verzija dodatno navodno izgleda i radi bolje od obicne PS4 verzije. Nije mi jasno kako uspevaju ovako dobro da izgledaju Open World igre, bolje od vecine hodnik-igara.

  • Nekako mi taj crnacki lingo i rep muzika ne idu uz hakersku tematiku. Spojili su nespojivo. Lik kao da je ispao iz San Andreasa, nosi pistolj i masku, krade kola, a kao neki cyber kriminalac. Bas je nekako nerealno, ali ne na brutalno karikiran nacin kao sto to radi Rockstar u GTA 5, vec klinacki. Ne znam da li ce prica da drzi vodu, za sada mi nista nije jasno sta se desava jer nisam ni igrao prvi deo, ali prva misija nije losa.

  • Mehanika voznje je prilicno pateticna… Automobili su kruti i fizika je kao da upravljate limenom kantom. Ali ima fast travel pa nisam siguran cemu onda uopste sluzi voznja po gradu.

Hm, pa ne radi mi bas na stabilnih 60 fps. Cesto pada tamo gde ima dosta ljudi na oko 35 40 pa onda varira, dok je u zatvorenijim prostorima i preko 60fps, na ultra podesavanjima. Konfiguracija mi je sledeca: R9 280X, 8gb rama i AtlonX4 740 3.2ghz. Procesor dosta zaostaje za grafom i pravi veliki bottleneck.

Radiće ti Dying Light sigurno, možda ne baš na Ultra, ali na Medium hoće i to sa 45+ fps.

Isprobaj, ništa te ne košta.

1 Like

Takodje sam juce malo i igrao i gledao kako kolega igra WD2 :slight_smile:

Uglavnom bih se slozio sa tvojim komentarima… Jedini minus bih dao voznji i sto ne postoji opcija “jump” :confused:
Sa druge strane, toliko je puno detalja i opcija da ne znas gde bi pre… Sve u svemu mislim da je odlicna igra… Jos u junu dolazi WD1 sa Xbox Liveom, tako da cu krenuti od prvog dela, pa onda i drugi…
I da li je prica uopste povezana?

Ja sam juce i danas odigrao dobrih 5 sati Uncharted 4. Rvi put ni se igra nije nimalo svidjela, sada je situacija vec malo bolja, valjda sam onda previse zurio da je zavrsim i smetao mi je spor tempo igre.

Primjedbe i zalbe ostaju kao i od prvog puta, premalo borbe, i preveliko insistiranje na sunjanju. Doslovno da su postavili par hard covera na strateskim mjestima i dosta mojih zamjerki bi bilo rjeseno.

Prvi deo je bio zesce smor, ni ne secam se o cemu se radilo u igri tacno a presao sam je.

Rime deluje ko igra za mene. Ne daje mi se bas 30usd, al ajde videcemo.

Ionako jos puzim kroz Prey. 18 sati, a jos nisam stigao do Arboreuma. Sta cu, kad iz GUTS-a mozes da odes i do Cargo Baya, odande do Life Support, odatle do Powerplant deonice… Nista te ne sprecava. Pocinjem da se pitam dal je bolje da se okanem istrazivanja i nastavim pricu, jer imam utisak da nailazim na delove kvestova koje jos nisam ni dobio.

Plasim se pomalo da ne slomim igru – nadam se da su to uzeli u obzir, kad vec dozvoljavaju da turis nos tamo gde jos dugo ne bi trebalo.