Šta trenutno igrate? 2017

Guilty :smiley: ali jednostavno posle svih hvalospeva na celoj planeti, zao mi je da cheatujem igru. Dok me recimo za mafiu 3 savrseno zaboli patka. Boze kako je to losa igra :smiley:

2 Likes

Meni se nakon TLoU igrao Splinter Cell, a mrzim stealth igre :smiley:

1 Like

Resident Evil 7 izgleda bas ocajno na PC-u. :fearful:

Iako sam podesavanja stavio skoro na maksimum, ovo je jednostavno tip igre koji pogoduje vise televizoru. Na streamovima izgleda fotorealisticno, ali na monitoru iz blizine bas i ne. U VR-u je (i to sa PRO konzolom) sigurno ipak najbolje.

I ja sam imao isti problem bilo je žalosno kada sam pokrenuo prvi put igru…audio je zaostajao u odnosu na video…framerate je bio očajan… Nisam verovao da tako jadno može da bude ali cim sam skinuo zadnje drivere za nvidiu i odmah se kvalitet popravio…sada kao što treba da bude…kod mene su samo driveri su bili problem…

Odlicno radi, “leti”, ali zaista lose izgleda, vidim da se zale i sa mnogo jacim masinama, jednostavno prikaz nije bas najbolje optimizovan za monitore. Evo skidan zadnje AMD drajvere, videcemo.

Završio sam event u Diablo, Darkening of Tristram, dva puta zaredom.

Jedanput sa 70lvl likom, a za drugi prelazak sam napravio novog karaktera, da bi dobio Butcher ljubimca! Cute AF :smiley: Ne znam kad sam više uživao u igri… Znam da su mnogi razočarani event-om, jer ipak 20g Diabla, ali meni je legao kao budali šamar. Nije predug, a ima dosta stvari za uradit. Grafički stil u vidu Diabla 1 jednostavno briljira. Da naprave nešto slično za D2, hell, odmah bi ga kupio…

@padawan, mislim da vidiš mini Butcher-a, vratio bi se u DRoS već danas :smile:

Ja se zadnjih dana mucim sa DOOM. Igra mi je toliko dosadna i monotona, da sam kontao da je izbrisem i batalim. Kontam mora da je do mene, svi su odusevljeni igrom. Odem na gaf, tamo kazu ako je monotono, povecaj tezinu. Uradim to, vidim da mi je apsolutno isto sve, samo mi je dosadno na vecoj tezini. Uzecu svojih 75GB hdd prostora nazad, thank you.

2 Likes

Isto je bilo i meni. Dosadno baš baš.
Obrisao i nikada više nisam instalirao. A nije da joj nisam dao šansu! Čak 3-4 sata šansi…

2 Likes

Pa tako i ja kontam. I ovako imam malo slobodnog vremena, ne bi da ga trosim cekajuci kada ce nesto kliknuti, ako ce uopste kliknuti.

2 Likes

Pre 17 godina svi resident evili su izgledali ocajno na monitoru dok su na konzolama i TVu izgledali realisticnije. Resident evil 4 na PC je vec izgledao dobro ali prethodni uzas.

Dom je interesantan i dinamican od prvog minuta, a na dzojpedu dosta tezak vec na normal nivou tezine. Nista se specijalno drugacije ne desava kasnije, osim sto je Pakao dijabolicniji i drugacijeg okruzenja, novih neprijatelja i nacina da ih eliminises. Pretpostavljam da vam jednostavno ne lezi taj tip oldskul shootera. Na slican nacin je i meni svaki Halo dosadan, koliko god mu se vracao. Ja bih drugu sansu davao nekim kompleksnijim igrama, RPG-jevima ili strategijama, ali Doom jednostavno ili te ispunjava na bazicnom mehanickom nivou sa glory killovima i super brzim pacingom, ili ne.

Kad smo vec kod oldskul igara, moram jos malo da hvalim Tropical Freeze. Svaki put naivno ponesem tablet pred spavanje, zaboravljajuci da je Donkey Kong dark souls platformskih igara a ne casual platformer za uspavljivanje. Vec negde na drugom svetu pocinje pakao i trosenje “balona” na naizgled trivijalnim platformskim preprekama, a checkpoint je taman daleko da se osecas kao u danu mrmota, ponavljajuci iste deonice dok ne naucite tajminge neprijatelja napamet. To je esencija onoga sto trazimo u video igrama, ozbiljan izazov u neverovatno mastovitom i lepom okruzenju. Poezija.

A jel igrao neko multiplayer u DOOM-u…? Po trailerima delije bas dobro klanje, ima smek starih quake igara. Mada na trailerima uvek sve izgleda dobro. :smiley: I nisam znao da Tropical Freeze ima i na tabletu, ja sam mislio da je to ekskluziva za Nintendo i da je to-to. Bas cu da bacim oko. :slight_smile:

Na nintendo tablet-kontroleru. :smiley:

1 Like

Aaaaaa, pa i bilo mi je cudno. xD Ja ovde preturam i trazim k’o siroce… :smile:

@padawan i @shenol33 koji gpu imate ako nije tajna :smiley:

koliko sam razumeo u Resident evil boje mogu da se poprave odnosno imaju dve opcije bolja SRGB i BT 709 e sad koja je od tih bolja na vama je da odlucite :smiley:

Ali kako je moguce da ne?! Eto i @ninja i @iKaran se smorili, postujem, al nije mi uopste jasno kako. :smiley:

Onolika jurnjava, pucnjava, totalni carnage, ogromni prelepi nivoi na 60fps… meni je trebalo da dodjem do poslednje cetrvtine (a dugacka je igra bogami) pre nego sto mi je bilo dosta.

A prvih 10 minuta igre je takav masterclass dizajna da sam bio pao na dupe. Kakva crna ekspozicija, da ti nesto pricaju, objasnjavaju, ovako da se skoci a ovako cucne… ne bre, u prvih pet sekundi pucas u zombije, a kad ti pet minuta kasnije onaj lik proba nesto da kaze, izdrzis citavih deset sekundi pre nego sto razlupas ekran. Fantasticno.

@NmY Probao ja mp citavih pet partija ono kad je bila beta. Totalni meh. Vidi se da ga nisu id-ovci pravili.

3 Likes

Moja je Gtx 780 zotac i odabrao sam SRBG

Suvise je jednostavan. Nema zaklona, kompleksnijih mehanika, cut scena, raznovrsnih okruzenja. Prvi imp koji ti iskoci identican je svaki put, razlikuje se samo kompozicija neprijatelja u set-pisovima.

1 Like

Pici se Overwatch kakva zaraza od igre :smiley:

Sto bi se reklo procvetao si :grin:

1 Like