Šta trenutno igrate? 2017

Obavezno mora dva prelaska. Razlika odmah od prvog izbora je poprilična, a tek kasnije… Ko da je druga igra. Dobar prelazak sam završio 100%, dok sam u zlom prešao 60%. I u ranijim delovima je bilo poprilične razlike, ali su ovde napravili da se baš razlikuju.

BTW, kad si loš Karma Level raste dok si rekao keks. Kad si dobar ide jaaaako sporo, ovde sam na pola igre već Most Wanted i 50% do Infamous…

2 Likes

Uncharted 3. Sviđaju mi se opaske između Drejka i ostatka družine,level design,ni napucavanje nije loše,grafika odlična,al su mi priča i negativci totalna truba i gomila klišea. U sva 3 dela.
A Drejk kao da nosi olovne čizme a sva scenografija napravljena od stirodura.
Odlican je serijal,al pošto svi imaju samo reči hvale,ja volim da navedem i neke iritirajuce stvari.
Za moj ukus,naravno.
Izvinjavam se zbog trećeg edita,samo još da dodam…

MEGA KLIŠE:
“Haha,uzeli smo vaš artifakt,ali nećemo vam smestiti metak u čelo,već ćemo vas ostaviti zaključane u ovoj prostoriji gde nadire voda ili pauci,da umrete u mukama! Bitches!”

1 Like

Evo posle Lost Legacy-ja se iskreno nadam da je i ND-u jasno da treba da ostave Uncharted serijal i naprave nesto novo. Its been a fun ride pet delova al dosta je brate.

2 Likes

Da li to vazi i za Darksiderse ? :slight_smile:

Mozda posle petog dela. za sada ne :slight_smile:

1 Like

Nije dosta,samo je potreban odmor i pauza od jedno 5 godina.

Moze i tako

Uzeh paralelno sa BF1, da igram BF4 kampanju (ipak stavio Tomb Rider na malo čekanje :thinking: ,čisto dok završim kampanju BF4 ) , imam osećaj da ću poludeti zbog misije u kojoj treba da uđem sa timom u Old Town. Pređem pola ogromne misije, onda me neki tenk raznese i hajde sve ispočetka. Nigde autosave-a, čak igram na Normal težini, ali čini mi se da je nemoguće preći misiju.
Bukvalno moram da prođem hrpu vojske, tenkove, raketne bacače, ali da me niko ne ubije, dok prolazim kroz ogromno naselje.
Jel zna neko neki lakši način?

U zadnje vreme nista ne igram, nesto nemam volje za igranje…uzeo par igara i stoje mi…ali u dusi “gamer 4ever”.

1 Like

Uzeo InFamous preko ps plus-a kad je vec besplatno. Nije me privlacilo, al’ ajde, imao mesta na hdd pa nek ide zivot. Mogu reci da sam iznenadjen kako igra izgleda, a jos vise kako radi. Ne verujem da ima bas 60 fps-a, ali tu je negde blizu. Svaka im cast, u poslednje vreme me smaraju malo sve te open world igre gde oslobadjas i razaras baze za kontolu nad teritorijom i sl, ali ovde mi nekako prija. Prica je ok, voice acting isto na mestu, grafika super, gameplay super, i sto je najbolje - grad nije zapusten i mrtav, vec je krcat ljudima i igra opet sljaka kao luda pored svih skakanja po zgradama i svega ostalog. Mogu da zamislim koliko su svi bili oduvani ovime pre 4 god kad je ovo izaslo sa Ps4 konzolom.

2 Likes

Daj onda na zajam neki nalog da se igramo mi,sirotinja raja, koja naloga plaćati ne može, ni trpjeti Vučićeva zuluma…
To je i za tebe dobra stvar, jer poboljšavaš sebi dobru karmu. Čini mi se da si otišao u taj trip.
Ili si noćas jednostavno bio:

@predator jedino da ti da svoj nalog jer on koliko znam sve igre kupuje upravo na svoj nalog :grin:

1 Like

Yup…nemam ja naloge nego jedan glavni nalog, i preko njega kupujem sve igre, ako je exkluziva gledam da je na disku…

1 Like

Zavrshio The Surge preporuka svima ko voli Dark Souls…Svidja mi se shto mozesh da lockujesh delove tela koje napadash, pa ih odsecash da bi se budzio…Bosovi su bash zanimljivi, nekako me okruzenje podseca na Dead Space, onako sve mracno…Mozda je malo lakshe kasnije kad se nabuzdish…

1 Like

Ae niko da ne igra više večeras “NIŠTA!”

Knack 2 je prava uzivancija. Prvi deo je bio rana PS4 ekskluziva i pored kriminalno niskih ocena dostigao je skoro kulti status, pa nije cudo sto smo doziveli da vidimo nastavak, ponovo pod pokroviteljstvom divnog Mark Cernija koji ostaje tvrdoglavo dosledan minimalistickom oldschool dizajnu kada su u pitanju mehanika i nacin izvodjenja.

Nove vrste udaraca i direktna kontrola nad transformisanjem Knacka su ocigledna poboljsanja, a cini se da je blago unapredjen i level dizajn koji sada inkorporira vise laganih puzzle deonica i skrivenih prolaza a manje beskonacnih talasa neprijatelja.

Igra izgleda apsolutno prelepo. Steta sto za razliku od vecine novih PS4 ekskluziva nema photo mode. Mogu da kazem slobodno da je ovo najlepsi 3D platformer ikada, makar dok ne izadje Mario Oddysey. Grafika je skoro na nivou novijih first person shootera, uz odlicne particle efekte raspadanja glavnog protagoniste. Performanse su takodje utegnute do pucanja i ovo je jedna od definitivinih Pro showcase igara. Knack 2 klizi na PS4 Pro u skoro zakucanih 60 fps a temporalni AA algoritam toliko je efikasan da radi isti posao kao i supersampling. Ovo cini igru, cija mehanika je bazirana na preciznom tajmingu, mnogo udobnijom i kudikamo laksom od prvog dela koji je grcao u nestabilnih 30fps.

Na minus strani, da mi je znati koji genijalac je pomislio “sta najvise nedostaje igri koja ima 54 metascore? Quick time eventovi!” Shvatamo da su hteli da nas malo angazuju da ne zaspimo dok traju cut scene, ali nema poente kada imate 5 sekundi da reagujete na ekranske promptove.

BioShoc Infinite.
Bolesno dobra igra, kao i prva dva dela.
Change is good.

Zavrsio Uncharted The Lost Legacy. Igra mi je legla kao kec na deset, stvarno sam se odusevio na prvu. Duzina takodje odlicna, Uncharted 4 je patio od fillera od bar 3h gdje smo se vecinom penjali, gledali cutscene, ili neprirodno sunjali na svakom susretu sa protivnicima. LL ima puno manje praznog hoda, prica je (naravno) Indiana Jones-esqe, dok su sami susreti sa protivnicima svijezi i zanimljivi. Zadnji nivo je pravi omaz Uncharted 2 igri, definitivno odlicno uradjeno.
Od mene cista desetka.

Cetvrti chapter says otherwise. Majko moja koji smor. Man’te se kvazi open worlda.

Dobro, chapter 4 je eksperimentisanje sa open world konceptom. Vidim nazivaju ga praznim, ali realno, koji sadrzaj da ubace u dzunglu. Mislim da je glavni problem to sto su ubacili previse lokacija za obici, bez nekih vecih encountera.
Mozda su malo uzeli Ubisoft koncept tornjeva, ali ga nisu isforsirali. Ostatak mi je stvarno odlican, dok ch4 strci, ali (meni) ne toliko.