Šta trenutno igrate? 2017

Da, i ti imaš pravo da odgovoriš na njegove postove, ali ne možeš da napišeš da je njegovo mišljenje BS, kad je ono validno isto kao i tvoje da je najbolja igra ikad. A više puta si agresivno odgovarao na postove kad su u pitanju ND igre, otud taj utisak.

Ok,videcemo ko ce biti u pravu za otprilike 12-18 meseci,u tom periodu bi trebala igra da izadje.

provaljen si tarote:joy: .

@VOID Ti koji izbegavaju bisex, metrosex imaju nesto skriveno latentno pa se plase.

1 Like

Stavite VOIDU ‘Tarot’ kraj imena molim vas hahahhaha

1 Like

Jel igrao neko ovaj Hob? Mnogo lepo izgleda, a kosta samo 20$. Mozda ce ovo biti igra zbog koje cu upaliti opet ps4 (buduci da je Solus Project za psvr sam sebe sabotirao ogranicenim kontrolama, na moju veliku zalost).

2 Likes

Prvi put cujem za Hob, izgleda fino i cartoonish.

Sto bi rekao moj prijatelj,

Misljenja su kao i dupeta, Svako ima svoje.

Zasto za milog boga nabijate svoje dupe drugom u facu da ga ubedite da je lepse i pravilnije od njegovog dupeta koje vam on isto tako prezentuje u ubedjenju da je njegovo najbolje i najlepse???

Probao sam Hob na pc i dopala mi se. Zato jurim nekog ko bi bio guest pa da podelimo igru.

1 Like

Ja moram da priznam da me je posebno odusevio Uncharted bas zato sto je linearna igra (kao sto su me recimo odusevili Metal Gear Solid naslovi) i “story driven” igra, vise su nas ubili u pojam i vise mi je muka od “open world” igara, razvodnjavanja prica na racun istih, besmislenih i dosadnih “side” misija i nekakvih nepotrebnih ogromnih mapa koje u principu nicemu ne sluze osim da vestacki razvuku igru i da ubiju dinamiku igre i razvodnje pricu , bas ekstremno retko gde “open world” pristup i “side” misije imaju nekog smisla.

Sto se mene tice kamo srece da je vise igara kao sto je Uncharted, GoW, raniji Metal Gear Solid naslovi, Castlevania : LOS , Mafia 2…itd

Al jes video kako je U4 krenuo da eksperimentise s otvorenim prostorima? Nije to slucajno, garant ce u nekoj sledecoj igri prosiriti koncept. Pitanje je samo dal ce uspeti da izbegnu ubifikaciju mape, s milion ikonica, i nekako zadrze narativnu inerciju.

Mada opet, iako su se i meni open-world igre odavno smucile, Horizon je skorasnji primer igre koja je svoj svet ucinila dovoljno zabavnim za istrazivanje da u njemu provedem gomilu sati.

1 Like

To stoji,ali Horizon je nova igra nije nastavak,ne zelim da svaka igra postane open world jer to nije za svaku igru.Sta fali linearnim igrama od po 10-15 sati ako su odradjene kako treba?U gomili igara od 100 sati igranja pola vremena provedem radeci istu stvar samo malo drugacije upakovanu…

LUDILO: “Despacito” u Areni! Jesi preorderovao karte?

Ako svira Apokaliptika moze.

Haahaha! :slight_smile:
Bravo drugari. Kada sam usao i video 47 novih postova,vec sam stvorio sliku:
Bojno polje,gomila mrtvih,krv do koLJena,slomljena koplja…ono malo preživelih banovano, kraj foruma…
Al dobri ste,nije tako strašno. Ovaj put kudosi za @VOID ,jer je isprovocirao komunikaciju, a opet relativno bez uvreda :slight_smile:
@jahalang0112 usred boja ulazi “hot dogovi,kokice,sport za zube…”
Hahahaha!

2 Likes

Da, te open world igre su cesto lose kamuflirani tocak za hrcke.

Siroti mali hrčki :slight_smile: “Thank you Mario.
But princess is in another castle” :smile:
Kad smo bili klinci bila je fora,kad budemo usluženi (kafić,fast food, bioskopska karta…)
odgovorimo sa “thank you Mario”. To nam je najdraže bilo u meku,jer tamo sa onim uniformama stvarno i liče na Maria. Izraz na licu sagovornika: neprocenjivo.
Svi zelimo nesto novo,nesto sveže… a ne kupujemo nintendove konzole :smile:

Kako je ovo dobro rečeno/napisano. Ja sam upravo iz ovog razloga uzeo Wii U, da malo razvodnim stanje stvari :slight_smile: moram priznati da prija šarenolikost, pored toliko HC igara, posebno mi je drago kad vidim mladjeg bandosa kako pegla mario kart i virišti od sreće kada nekoga pogodi sa crvenim ili zelenim oklopom od kornjače :smiley:

1 Like

Gledam sta da kupim od igara, nasao neki kes u staroj jakni :smiley: .
Vidim na razmeni ima Borderlands handsome collection i Dishonored 2, dok sa druge strane toliko kosta Crash remaster. :confused:
Imam vec Borderlands na xbox360, na youtubu ne vidim neku preteranu razliku u grafici ili gresim ?

Ma batali borderlands ako si igrao na 360 to ti je cell shaded grafika i nema tu neka specijalna razlika, samo veca rezolucija i to je to.

1 Like

I meni se tako cinilo, ali ajd reko da pitam :slight_smile: .
Poslao poruku za Crasha- sada cekam :smiley: